Jump to content
Dogomania

Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu


mysza 1

Recommended Posts

  • Replies 988
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lemoniada']Zdjęcie super, tekst też mi się podoba :) Ludzie, dzwońcie![/QUOTE]

Gdy przeczytałam fragment "[I]Dobrzy ludzie podarowali mi dom tymczasowy...[/I]", zrobiło mi się głupio, bo przecież Fortuna jest u mnie na zasadzie PDT, ale w mojej sytuacji bycie BDT odpada.

Nie wiem, czy ktoś zadzwoni. Jeżeli tak, to będzie miła niespodzianka. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Z bazarku [FONT=Verdana]dla 5 podopiecznych mysza 1[/FONT][FONT=Verdana] – Pako, Fortuny, Pimpusia, Piaska, Jaspera [/FONT][FONT=Verdana]uzbierało się 690zł (po 138zł dla każdego psiaka). [/FONT][/QUOTE]
Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Fortuna wygląda ładnie dopóki nie otworzy paszczy. ;) Stan uzębienia jest kiepski i coś powinno się z tym zrobić.[/QUOTE]
Wiem, zrobimy jak dostanę przypływu kasy, bo teraz ledwo wiążę koniec z końcem a nawet go nie wiążę ;)

Za kilka dni kończy się karma Fortuny- może ktoś mógłby wspomóc groszem? Kupimy Boscha, bo jest niedrogi, na lepszą nie ma kasy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cisowianka']Kurcze, masakkra z tą kasą, podajcie numer konta ale mogę przesłać tylko marne 20 zł, bo sie z kasy wypstykałam.[/QUOTE]
Bardzo serdecznie dziękuję :loveu:
[FONT=verdana][SIZE=2][B]FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT VIVA![/B]
ul. Kawęczyńska 16 lok. 42a,
03-772 Warszawa[/SIZE][/FONT][SIZE=2]
[/SIZE][FONT=arial][SIZE=2][FONT=verdana]Numer konta: [/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=verdana][SIZE=2][B][COLOR=#000000]86 1370 1109 0000 1706 4838 7316 [COLOR=red]z dopiskiem Fortuna
[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Kupimy Boscha, bo jest niedrogi, na lepszą nie ma kasy.[/QUOTE]

Josera też nie jest dobra. ;) Nie ma co szaleć z karmą. Lepiej, żeby potem w nowym domu przestawiła się na lepsze jedzenie, niż na gorsze. Różnie to bywa w domach stałych - nie każdego stać na super karmy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Josera też nie jest dobra. ;) Nie ma co szaleć z karmą. Lepiej, żeby potem w nowym domu przestawiła się na lepsze jedzenie, niż na gorsze. Różnie to bywa w domach stałych - nie każdego stać na super karmy.[/QUOTE]
Popieram ;)

Link to comment
Share on other sites

Od jakiegoś czasu usiłuję przekonać Fortunę do obecności innych psów. Jest lepiej - już nawet przebywa w jednym pokoju z Pako i Lulu, ale pod nadzorem. Nie jest z tego powodu szczęśliwa (Pako i Lulu też nie są zachwyceni). Tolerują się, bo muszą. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Od jakiegoś czasu usiłuję przekonać Fortunę do obecności innych psów. Jest lepiej - już nawet przebywa w jednym pokoju z Pako i Lulu, ale pod nadzorem. Nie jest z tego powodu szczęśliwa (Pako i Lulu też nie są zachwyceni). Tolerują się, bo muszą. ;)[/QUOTE]
Ale to fajny pomysł, nawet jeśli nie są zachwyceni. Niech się przyzwyczaja, bo potem może być kłopot.
Telefonów żadnych nie było, nie wiem dlaczego :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Ale to fajny pomysł, nawet jeśli nie są zachwyceni. Niech się przyzwyczaja, bo potem może być kłopot.
Telefonów żadnych nie było, nie wiem dlaczego :([/QUOTE]

Nie widzę jej w domu z innymi zwierzętami, ale spotkania będę kontynuować. ;)

Spójrzmy prawdzie w oczy - jest duża i zwyczajna. Na dodatek ma popsute zęby - zapach z jej paszczy (zwłaszcza w upały) jest szczególny. ;) Trzeba mieć nadzieję, że w końcu ktoś zadzwoni, ale nie ma co spodziewać się kolejki zainteresowanych adopcją.

Link to comment
Share on other sites

ja widzę ją tak - jest duża i (ale) niezwyczajna, jej popsute zęby (bidula) mówią o niej wiele- swoje już przeszła, wycierpiała.A odorek z paszczy cóż, nie jest już szczeniorkiem ani panną na wydaniu ;)
Potrzebny jest dom który zapewni jej spokojną przyszłość ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cisowianka']ja widzę ją tak - jest duża i (ale) niezwyczajna, jej popsute zęby (bidula) mówią o niej wiele- swoje już przeszła, wycierpiała.A odorek z paszczy cóż, nie jest już szczeniorkiem ani panną na wydaniu ;)
Potrzebny jest dom który zapewni jej spokojną przyszłość ;)[/QUOTE]

Popsutych zębów i nieprzyjemnego zapachu można się pozbyć - tylko kasy brak. Dowiem się, jaki byłby koszt porządków w japie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...