Jump to content
Dogomania

GAJA- młoda suka ON'ka pojechała do hotelu dla zwierząt:) po rehabilitacji ma DS


zuzolina

Recommended Posts

[quote name='Poker']Bardzo niefajnie się porobiło.
Czy ktoś ma do niej nr telefonu i próbował dzwonić? A moze adres, mogłabym sie postarać ,żeby na miejscu ktoś zrobił wywiad o ile będzie to możliwe.
Jak wygląda sytuacja finansowa Gai/Kai ?[/QUOTE]

Bardzo martwimy się o Alexę- nie dlatego, że utrzymywała 3 nasze psy (nasze= Stowarzyszenia Łapa). Ta sytuacja nie pasuje do zachowania Alexy- zawsze była konkretna, zdecydowana- bardzo interesowała się zachowaniem i stanem zdrowia, samopoczuciem swoich podopiecznych.
Niestety- nie ma z nią żadnego kontaktu od miesiąca. Telefonowaliśmy do domu, pracy- wszędzie telefon milczy...
Adres jest do zdobycia- szukamy kogoś, kto mógłby zrobić wywiad- ale to Alpy Szwajcarskie- póki co nie znalazłam nikogo kto jest tam na miejscu lub mógłby czegokolwiek się dowiedzieć...

Jeśli chodzi o finanse to od tego miesiąca faktury będą wystawiane na Łapę- 350zł/m-c, w takiej samej sytuacji jest Boni i Wendy- a konto Łapy świeci pustkami:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Właśnie chcę chociaż wiedzieć w jakim rejonie ona mieszka? Może uda mi się czegoś dowiedzieć przez ludzi którzy mieszkają w Szwajcarii.Niczego nie obiecuję ,ale spróbować warto.
Wstukajcie ją w google, moze coś się pokaże.[/QUOTE]

Poker, wysyłam Ci PW :)

Link to comment
Share on other sites

Gajeczka ma na wątku ładne zdjęcia.Podejmujemy kroki, aby ściągnąć Gaję do nas.Łatwiej będzie nam szukać jej domu. Z pewnością będzie to duży stres dla suni. Nie tak miało być, ale życie często pisze inny scenariusz niż byśmy chcieli:-(

Link to comment
Share on other sites

faktycznie Pyrdko, trochę poszperałam i znalazłam dobre zdjęcia do ogłoszeń:) już o nich dawno zapomniałam. jak ten czas leci...
a czy text do ogłoszeń byłby w stanie ktoś napisać? Tak naprawdę to ja nic na dzień dzisiejszy nie wiem o Gai i jej zachowaniu a wydaję mi sie ze do ogłoszeń jest potrzebne info np o zachowaniu czystości w domu, stosunku do dzieci/kotów.
Może jest to gdzieś na wątku a ja przeoczyłam...:oops:

Link to comment
Share on other sites

[B]Wiek Gai został oszacowany na 3-4 lata. Sunia cały czas przebywa w domu, gdzie zachowuje się idealnie. Jest bardzo grzeczna. Przyjazna dla innych psów. Nie toleruje kotów, choć nie ma morderczych zamiarów. Łagodna dla dzieci i ludzi. Troszkę boi się obcych mężczyzn. Obszczekuje ich. Zachowuje czystość w domu. Radzi sobie z wchodzeniem po schodach( 5-6 stopni). Wskazany jednak dom, a nie mieszkanie w bloku ze względu na schorzenie. Nie jest jeszcze wysterylizowana. Nie zbyt dobrze toleruje jazdę autem ze wzgledu na chorobę lokomocyjną.[/B]

Link to comment
Share on other sites

mam text do ogłoszeń. Trochę mi to zajęło ale podejrzewam że i tak szybciej by ogłoszeń nie było bo byłam przed ostatnia w kolejce..

[COLOR=#000000][FONT=arial][I][B]Gaja- niepowtarzalna i piękna sunia owczarka czeka na dom![/B][/I][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=arial][I][B]Historia Gai nie zaczęła się szczęśliwie. Znaleziona przy drodze,okaleczona, opuszczona, zaniedbana trafiła do hotelu dla zwierząt by przejść długą rehabilitację.Dziś Gaja nie pamięta już tamtych strasznych chwil. Jest całkowicie zdrowa, wesoła, otwarta na ludzi i świat. Doskonale dogaduje się z psimi pobratymcami,kotów nie toleruje. Jest łagodna dla dzieci. Umie zachować czystość w domu, pięknie chodzić na smyczy-pies ideał.Czy już jesteś zdecydowany by pokochać Gaję? Musisz wiedzieć o jeszcze jednej rzeczy. Gaja jest trójłapką...nie wiadomo jak straciła łapę ale mimo to radzi sobie świetnie, nie ma problemów z poruszaniem się. Wskazany byłby jednak dom z ogrodem bądź mieszkanie na parterze.[/B][/I][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=arial][I][B]Gaja została zaszczepiona i odrobaczona. Przed adopcją zostanie wysterylizowana.[/B][/I][/FONT][/COLOR]



proszę podaj jeszcze pyrdko jakiś kontakt. bo nie wiem na kogo dać namiary.

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [SIZE=4]Ciocie i wujkowie, [SIZE=4][SIZE=4]s[/SIZE][/SIZE]ytuacja finansowa G[SIZE=4]ai oraz reszty[/SIZE] naszych podopiecznych, nie jest zbyt ciekawa, niedługo koniec miesiąca, a my nie będziemy mieli czym zapłacić za hotele i leczenie psiaków. Dlatego zorganizowałam bazarek, na którego serdecznie zapraszam.

[URL="http://www.tinyurl.pl?OvPOcbGR"][B]BAZAREK OGŁOSZENIOWY[/B][/URL][/SIZE]


[SIZE=4]może ktoś potrzebuje ogłoszenia - ZAPRASZAM :smile:[/SIZE]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...