Jump to content
Dogomania

Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.


iwoniam

Recommended Posts

a ja wam tylko powiem, ze bazarek na kolejne wydatki robie tu:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236600-ROBI-SIE-Ekskluzywny-bazarek-na-pomoc-zwierzetom-pod-opieka-iwOniam-do-12-XII-2012[/URL]

bedzie OGROMNY! (zwkle lubie miec 1 strone i do 100 pozycji, ale tu bedzie inaczej, bo mnie zasypano fantami - zdjeciami - ktos sie tu zaraz rozpozna lol)

tylko albo sie ciagle wiesza dogo albo imageshack....wiec go nie moge skonczyc caly czas....

nastepnym razem wykorzystam picasse!

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#222222][url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8243535744/][img]http://farm9.staticflickr.com/8343/8243535744_77b16db65d_b.jpg[/img][/url]
[url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8243535744/]SKLEJKA OLKUSZ 5[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr

dobranoc, niektórym "dzien dobry"
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Dzidziuś śpi na szczęście spokojnie :)

pozdr !


[quote name='majku33krakow']a nie możemy za pominać o tym ze oprócz psów na swojej głowie iwonka ma jeszcze dziecko małe,przy którym tez musi zrobić,także to co robi to naprawdę.wielki szacunek dla tej kobiety.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

trzymam kciuki Marta, trzymam;

robie dalej te bazary.....
mnie Sonia obchodzi....zawsze o nią pytam
teraz trwa bazar dla Romusia z Amoka (dla margoth137 - prosiła mnie juz od wakacji...), potem te kotki ale dalej nie wiem, które wątki mam podłaczac i zdjęcia.... no i na ta sunię, która będzie z Olkusza wyciągnięta - a gdzie ona pójdzie?

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]A!!!
tak rzeczywiście!!!
[/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000FF][SIZE=3][B]Barb [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]naszej [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000CD][SIZE=3][B]NAJLEPSZEGO:Rose: [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]!!!!
[/B][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

ja tylko tak na szybko bo strasznie zagonione ostatnie dni mam a dzis już do pracy wracam (na noc na te mrozy...)

Iwonko w razie w. kilka dni pewnie będzie ktoś u nas mógł być;)

z mojego bazarku jutro prześlę kaskę!!

Dzwoniłam do Państwa od Sziby! Zaklimatyzowała się, polubiła wszystkich, ma tam dzieci więc ma kto szkolić i kto bawić, jeszcze kilka rad udzieliłam co do spotkań z innymi psami na spacerach, żeby Pani nie "zabraniała" jej się witać i jesteśmy z tz na grila na wiosnę zaproszeni czy Lunka bedzie pamietać Szibę:) super domek jej się trafił:)

trzymam kciuki za tego pieska z O. co macie go wyciągać dzisiaj!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='skorupiaczek']Przepraszam, a kto to jest Sonia( Soniak) ? i jak można pomóc ?[/QUOTE]

Sonia to sunia, która już wróciła z adopcji kilka razy, iwoniam napisze na pewno więcej; jest w amoku, zaraz poszukam jej zdjęc na wątku; chyba zajmowała się nią początkowo hell angel, która niestety już od dawna na wątku się nie pojawia...została więc......samiutka a teraz choruje jeszcze...


[url]http://farm9.staticflickr.com/8181/8024918834_f8f823bf41.jpg[/url]

Edited by Malgoska
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']wiem, o tym mówię właśnie; a gdzie ten piesek idzie do kogo? Bo skoro ranny to przydałoby mu się ciepło.[/QUOTE]



Piesek miałby iść do hoteliku u Missieek więc do ocieplanej budy z dużym kojcem, ale nie do domu, ona nie ma możliwości wziąć go do domu bo ma malutko miejsca i mnóstwo kotów dlatego jeśli macie lepszy pomysł na jego pobyt to proszę o info. W najbliższych godzinach będę wiedzieć czy on tam jeszcze, jeśli nie to za zgodą Marty72 będzie zabrany inny, który będzie tej pomocy potrzebował najbardziej, obawiam się, że takich może być więcej, temperatura spada,one są głodne i często w złym stanie więc mają mniejszą szanse przeżyć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']Piesek miałby iść do hoteliku u Missieek więc do ocieplanej budy z dużym kojcem, ale nie do domu, ona nie ma możliwości wziąć go do domu bo ma malutko miejsca i mnóstwo kotów dlatego jeśli macie lepszy pomysł na jego pobyt to proszę o info. W najbliższych godzinach będę wiedzieć czy on tam jeszcze, jeśli nie to za zgodą Marty72 będzie zabrany inny, który będzie tej pomocy potrzebował najbardziej, obawiam się, że takich może być więcej, temperatura spada,one są głodne i często w złym stanie więc mają mniejszą szanse przeżyć[/QUOTE]

płakac się chce na te bidusie wszystkie
większośc z nich miała domy spod których została zabrana i wywieziona do o. na drugi koniec Polski.

Link to comment
Share on other sites

misiaa to normalne że suka uczy małe zachowania, ona je po prostu wychowuje
szczeniakowi raczej dorosły pies nie zrobi krzywdy a przez nauczenie go zasad ratuje mu tyłek na przyszłość (niezsocjalizowane psy mają przechlapane bo nie wiedza co można co nie i bezwiednie prowokują do agresji)
mój Puppy też już tak pouczył Malinkę i już nie wyjada innym z misek podobnie jak nie gryzie za ogon czy po uszach
w ogóle pies psa nauczy szybciej czegoś niż człowiek, bo szczeniaki małpują zachowanie dorosłych psów
ma to swoje pozytywy, jak i negatywy ( choćby nauczenei do czego słuzy łóżko...)

Link to comment
Share on other sites

masza44 moja Luna wkurzała się strasznie jak Sziba jej długie uszy i ogon atakowała (długowłosa jest) ale nie wiem czy ją nauczyła nie łapania, one to chyba jak zabawę traktowały...a co do spania na łóżku to moja śpi a Szibę nauczyłam żeby nie spała (i dobrze bo właściciele chcieli pieska na posłaniu;)) ale dobrze że Twoja Malinke wszystkich zachowań uczy:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...