Jump to content
Dogomania

Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.


iwoniam

Recommended Posts

[quote name='Alojzyna']BINGO!!!!!!!

zdobiłam telefonem zdjęcie z ekranu komputera i wysłałam panu - to jest jego suczka!!!!!!!

Podałam mu numer telefonu jaki dostałam od missiaa :) pan jeszcze dzisiaj chce jechać po swoją zgubę :)[/QUOTE]

SZOK, CUDNIE!!!, żeby tylko ją odrazu zabrał!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']BINGO!!!!!!!

zdobiłam telefonem zdjęcie z ekranu komputera i wysłałam panu - to jest jego suczka!!!!!!!

Podałam mu numer telefonu jaki dostałam od missiaa :) pan jeszcze dzisiaj chce jechać po swoją zgubę :)[/QUOTE]

[quote name='Till']SZOK, CUDNIE!!!, żeby tylko ją odrazu zabrał![/QUOTE]
Brawo dziewczyny. Też wczoraj sprawdzalam portale ogłoszeniowe z zaginionymi psami ale bez powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

Super wieści!!

Dziś nikt go do schronu nie wpuści, bo jest niedziela. No i suczka jest w tej chwili na kwarantannie, więc też mogą mu jej nie pokazać. No nic czekamy na telefon.

No i suczka ma wyciągnięte sutki... mam nadzieję, że nie ma jej po to żeby rozmnażać i sprzedawać młode...

Link to comment
Share on other sites

przyglądałam się jej sutkom - one są mocno powiększone, ale może to być spowodowane cieczką (bullowate tak mają)

u bullowatych po szczeniakach sutki wyglądają jak wiszące gluty i dodatkowo skóra wisi ;) a ta suczka wygląda tak (przynajmniej na zdjęciach) jakby wcale nie rodziła

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']o rany trzymam kciuki - super!!!! a mówiłyście mu missiaa, że ona może być zaciążona teraz? więc sterylka dość pilna! bo to o niej pisałaś, że ma cieczkę chyba nie?[/QUOTE]
tak.Został poinformowany o takiej możliwości.... i że jeśli faktycznie tak jest to będą z tego kundelki, wię sterylka pilna. No cóż, zobaczymy. Podobno rozważa sterylkę, żeby mu nie uciekała... ale czy to zrobi......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']BINGO!!!!!!!

zdobiłam telefonem zdjęcie z ekranu komputera i wysłałam panu - to jest jego suczka!!!!!!!

Podałam mu numer telefonu jaki dostałam od missiaa :) pan jeszcze dzisiaj chce jechać po swoją zgubę :)[/QUOTE]

Wspaniała wiadomość! :)
Miejmy nadzieję, że i dla pozostałych się coś znajdzie...

Link to comment
Share on other sites

paula-t zajrzyj proszę na wątek mam nadzieję, że będziesz mogła pomóc [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243987-Malutki-Arge-mieszka-przy-E7-nikt-nie-chce-mu-pom%C3%B3c!!!?p=20924126#post20924126"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243987-Malutki-Arge-mieszka-przy-E7-nikt-nie-chce-mu-pom%C3%B3c!!!?p=20924126#post20924126[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ktos, tu pisal o kudlaczu na stacji benzynowej z Ksiaza Wielkiego, ktory jest juz w OL. dostalam na meila takie info.
czy jest szansa żeby ta osoba razem z Waszym astem mogła też tego psa wyciągnąć? ona sobie go ode mnie odbierze tylko do Olkusza to nie da rady bo dziewczyna jest z daleka? ten pies jest mały długowłosy, czarny podpalany z Książa Wielkiego ze stacji benzynowej odłowiony, jak coś to zdjęcia przesle.
dało by radę??
Ponawiam swoja prosbe, kto da rade dowiezc te dwa psy do Glogoczowa? za zwrotem kosztow paliwa.

Link to comment
Share on other sites

ten drugi o którym napisałaś to z tego wątku? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243987-Malutki-Arge-mieszka-przy-E7-nikt-nie-chce-mu-pom%C3%B3c%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243987-Malutki-Arge-mieszka-przy-E7-nikt-nie-chce-mu-pom%C3%B3c%21%21%21[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...