Jump to content
Dogomania

Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.


iwoniam

Recommended Posts

No to cieszę się, że mogę pomóc. Dzwonię do Iwoniam, żeby ustalić szczegóły przekazania kennela. Musisz go umyć (podstawę - nie jest brudny, ale trzeba odświeżyć, zanim złożyłam to było duże zainteresowanie całej siódemki kociaków!). Mnie się skończył "desprej" i miałam to zrobić po zakupie nowego od razu dezynfekując. Ale jeszcze nie kupiłam, brak czasu a sklep medyczny mam dość daleko od siebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']tak ku przestrodze - to sklep weta z Obornik oskarżanego o różne przestępstwa wobec psów bezdomnych... nie wiem jak się obecnie sprawy mają, chyba wszystko w toku[/QUOTE]

Napisz coś więcej, bo aż mi krew w żyłach skwasiło. Ja tam na robaki i na pchły już kupowałam, ceny mają ok, z wysyłką też w porządku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bączek']Napisz coś więcej, bo aż mi krew w żyłach skwasiło. Ja tam na robaki i na pchły już kupowałam, ceny mają ok, z wysyłką też w porządku.[/QUOTE]

kiedyś prowadzili hotel... zajmują się też hyclowaniem, nie mogę znaleźć wątku tego hotelu - może go już nie ma, albo gdzieś mi zaginął
jest jeszcze ten wątek:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/214779-bandycki-weterynarz-z-Obornik-Śląskich[/URL]

w wyszukiwarce można conieco znaleźć - tak jak pisałam - nie wiem czy już jest jakiś finał tej sprawy, czy nie
[URL]http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/402086,weterynarz-spod-wroclawia-usmiercil-100-psow,id,t.html?cookie=1[/URL]
[URL]http://trzebnica.naszemiasto.pl/artykul/905061,co-dalej-z-weterynarzem-z-obornik-slaskich,id,t.html[/URL]
[URL]http://www.se.pl/wydarzenia/kronika-kryminalna/oborniki-slaskie-weterynarz-zabijal-i-katowal-bezpanski******_184612.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']tak, ale ta pani była z bardzo daleka
niemniej jednak może warto spróbować..[/QUOTE]

ale byla inna osoba, ktora chyba chciala, zaraz przelece watek, bo wczoraj nie zdazylam, jak juz sie wzielam za ogloszanie tej masy szczeniat, to juz tu nie wrocilam...

[quote name='malawaszka']tak ku przestrodze - to sklep weta z Obornik oskarżanego o różne przestępstwa wobec psów bezdomnych... nie wiem jak się obecnie sprawy mają, chyba wszystko w toku[/QUOTE]

[quote name='malawaszka']kiedyś prowadzili hotel... zajmują się też hyclowaniem, nie mogę znaleźć wątku tego hotelu - może go już nie ma, albo gdzieś mi zaginął
jest jeszcze ten wątek:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/214779-bandycki-weterynarz-z-Obornik-Śląskich[/URL]

w wyszukiwarce można conieco znaleźć - tak jak pisałam - nie wiem czy już jest jakiś finał tej sprawy, czy nie
[URL]http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/402086,weterynarz-spod-wroclawia-usmiercil-100-psow,id,t.html?cookie=1[/URL]
[URL]http://trzebnica.naszemiasto.pl/artykul/905061,co-dalej-z-weterynarzem-z-obornik-slaskich,id,t.html[/URL]
[URL]http://www.se.pl/wydarzenia/kronika-kryminalna/oborniki-slaskie-weterynarz-zabijal-i-katowal-bezpanski******_184612.html[/URL][/QUOTE]

ten sam wet u ktorego byla moja Lenka? Pan Gut moze?

[quote name='missiaa']no i na wątku Sterki zaczyna się wojna.... tego się spodziewałam... :([/QUOTE]

ja ci odpisalam, a potem po prostu rob swoje, wg mnie jest jak jest, sytuacji nie zmienimy, naszych przekonan tez nie, tych osob tez nie. To jest sytuacja w ktorej kazdy ma troche racji i swoje do tego powody, teraz zajmijmy sie co dla nich najwazniejsze - pomoca i potem adopcja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']Ja też trzymam kciuki mocno... i mam nadzieję, że żadne maleństwo stamtąd nie zamarzło..

Tesia - dzięki za Żokulka ;) heheh[/QUOTE]
Cała przyjemność po naszej stronie :) młody powoli nabiera pewności siebie, choć jest takim maluszkiem, że dziś musiałam go bronić przed kotem :D

Link to comment
Share on other sites

No i zleciał mi cały dzień na pracy, wizytach u wet (kotki zaszczepione!) a teraz na rozmowach tel. Ale pochwalę się, że mam dwa sensowne domki dla moich kociątek na oku. I to zgadnijcie dzięki komu? Tak, tak, od Iwoniam! Zobaczymy jak się sprawy poukładają.
Zaglądałam do Sterki. Kurde, gdyby tą energię zużytą niepotrzebnie przez wiadomo kogo zużyć na potrzebne rzeczy! Ile dobra mogłaby przynieść! Przemilczę, choć już zrobiłam wpis i usunęłam go. Mam nieodparte wrażenie, że niektórzy karmią się takim podjudzaniem i burzeniem.Tak naprawdę, to mi ich żal, ktoś musiał ich mocno w życiu skrzywdzić, a to się lubi powtarzać z pokolenia na pokolenie. Każdy z nas ma swoją opinię na różne tematy. Jednak nawet wtedy, kiedy moje osobiste zdanie niekoniecznie jest zgodne z opinią innych, to tam, gdzie widzę konieczność pomocy - pomagam jak mogę, lub nie pomagam, ale też się nie odzywam i nie przeszkadzam. Ależ ja jestem dumna, że udało mi się uratować Rosę, poprzednie kruszynki w stanie agonalnym wręcz, czy Mukiego i Zgredka. Nie wypowiadam się na temat ciąży. Niech każdy robi swoje w zgodzie ze swoim sumieniem i przekonaniami. Witajcie w klubie wszyscy głupi i niedouczeni jak ja i moje wet. Rosa była od nich przecież!
Misia, nie zdążyłam dzisiaj pomyśleć o fantach, jutro będę sporo mailować, obiadek jakiś MUSZĘ upichcić, posprzątać by też pasowało (eeeeee tam, poczeka), ale postaram się jak najprędzej coś przygotować. Ostatnio, nawet nie mam czasu na zamówienie karmy! Jestem tym trochę zmęczona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']przemilcz to i my wszyscy[/QUOTE]

[quote name='Panna Marple']Zignoruj głupie wypowiedzi, nie podejmuj tematu usypiania szczeniaków, nie tłumacz się. Może same przestaną...[/QUOTE]

[quote name='krakowianka.fr']

ja ci odpisalam, a potem po prostu rob swoje, wg mnie jest jak jest, sytuacji nie zmienimy, naszych przekonan tez nie, tych osob tez nie. To jest sytuacja w ktorej kazdy ma troche racji i swoje do tego powody, teraz zajmijmy sie co dla nich najwazniejsze - pomoca i potem adopcja.[/QUOTE]

[quote name='majku33krakow']missia musisz walczyć o swoje zdanie i szacunek dla siebie. missia NIE MASZ OBOWIĄZKU USYPIAĆ![/QUOTE]
co się tam dzieje :( dziękuję Wam dziewczyny ....ale tak się tam wypowiadają na mój temat, że łzy same płyną. nie znają mnie, a zarzucają mi że nie pomagam tym, które są starsze. Nie miło słyszeć że jestem głupia i że jestem egoistką, tylko dlatego, że chciałam pomóc tym maleństwom i jej matce. Odechciało mi się dogomanii... humor mi się popsuł.. już nie można mieć własnego zdania bo ludzie Cie zniszczą..... co za okropni ludzie;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']co się tam dzieje :( [B]dziękuję Wam dziewczyny [/B]....ale tak się tam wypowiadają na mój temat, że łzy same płyną. nie znają mnie, a zarzucają mi że nie pomagam tym, które są starsze. Nie miło słyszeć że jestem głupia i że jestem egoistką, tylko dlatego, że chciałam pomóc tym maleństwom i jej matce. Odechciało mi się dogomanii... humor mi się popsuł.. już nie można mieć własnego zdania bo ludzie Cie zniszczą..... co za okropni ludzie;([/QUOTE]

Ja wujek jestem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ikusia']No i zleciał mi cały dzień na pracy, wizytach u wet (kotki zaszczepione!) a teraz na rozmowach tel. Ale pochwalę się, że mam dwa sensowne domki dla moich kociątek na oku. I to zgadnijcie dzięki komu? Tak, tak, od Iwoniam! Zobaczymy jak się sprawy poukładają.
Zaglądałam do Sterki. Kurde, gdyby tą energię zużytą niepotrzebnie przez wiadomo kogo zużyć na potrzebne rzeczy! Ile dobra mogłaby przynieść! Przemilczę, choć już zrobiłam wpis i usunęłam go. Mam nieodparte wrażenie, że niektórzy karmią się takim podjudzaniem i burzeniem.Tak naprawdę, to mi ich żal, ktoś musiał ich mocno w życiu skrzywdzić, a to się lubi powtarzać z pokolenia na pokolenie. Każdy z nas ma swoją opinię na różne tematy. Jednak nawet wtedy, kiedy moje osobiste zdanie niekoniecznie jest zgodne z opinią innych, to tam, gdzie widzę konieczność pomocy - pomagam jak mogę, lub nie pomagam, ale też się nie odzywam i nie przeszkadzam. Ależ ja jestem dumna, że udało mi się uratować Rosę, poprzednie kruszynki w stanie agonalnym wręcz, czy Mukiego i Zgredka. Nie wypowiadam się na temat ciąży. Niech każdy robi swoje w zgodzie ze swoim sumieniem i przekonaniami. Witajcie w klubie wszyscy głupi i niedouczeni jak ja i moje wet. Rosa była od nich przecież!
Misia, nie zdążyłam dzisiaj pomyśleć o fantach, jutro będę sporo mailować, obiadek jakiś MUSZĘ upichcić, posprzątać by też pasowało (eeeeee tam, poczeka), ale postaram się jak najprędzej coś przygotować. Ostatnio, nawet nie mam czasu na zamówienie karmy! Jestem tym trochę zmęczona.[/QUOTE]

dokladnie Ikusiu, ja tez sie z toba zgadzam
i fajnie ze domki sie szykuja!!!!

[quote name='TesiaKr']Cała przyjemność po naszej stronie :) młody powoli nabiera pewności siebie, choć jest takim maluszkiem, że dziś musiałam go bronić przed kotem :D[/QUOTE]

tzn ze Zokulek jest u ciebie, tak? potwierdz, bo ja sobie muze zapisac....

[quote name='Justyna Lipicka']dobrze, że szczeniaczki wyciągnięte, trzymam kciuki za kudłatkę:)
a ja już czekam na jutro jak odbiorę moją pierwsze tymczasowiczkę, nie powiem, troche się stresuję:roll:
Ikusiu gdzie zamawiasz karmę? albo Ty Iwoniu?
i miałam się zapytać czy jakbym zamówiła dla szczeniaków to dorosłej rocznej tez mogę dawać?[/QUOTE]

bedzie dobrze!
ale co do karmy, to roczny pies to juz dorosly, wiec w sumie nie powinien jest szczeniecej, bo ja za bogata dla niego
nic mu sie nie stanie jak dostanie raz czy dwa, ale ona jest wysoko-bialjkowa (i tluszczowa) dla szczeniakow....
no chyba ze pies zaglodzony, to wtedy nie ma przeciwskazan :)
[quote name='missiaa']co się tam dzieje :( dziękuję Wam dziewczyny ....ale tak się tam wypowiadają na mój temat, że łzy same płyną. nie znają mnie, a zarzucają mi że nie pomagam tym, które są starsze. Nie miło słyszeć że jestem głupia i że jestem egoistką, tylko dlatego, że chciałam pomóc tym maleństwom i jej matce. Odechciało mi się dogomanii... humor mi się popsuł.. już nie można mieć własnego zdania bo ludzie Cie zniszczą..... co za okropni ludzie;([/QUOTE]
olej ich!
wiesz - iwonie ostatnio nazwano zbieraczka, mnie wywozicielem psow za granice...
podejdz do tego tak: kazdy musi za cos (=czytaj: za nic) dostac ;)

[quote name='majku33krakow']Ja wujek jestem.[/QUOTE]

no tak, nieliczni ci wujkowie, ale sa!!! lol

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr']dokladnie Ikusiu, ja tez sie z toba zgadzam
i fajnie ze domki sie szykuja!!!!
tzn ze Zokulek jest u ciebie, tak? potwierdz, bo ja sobie muze zapisac....

[B]bedzie dobrze!
ale co do karmy, to roczny pies to juz dorosly, wiec w sumie nie powinien jest szczeniecej, bo ja za bogata dla niego
nic mu sie nie stanie jak dostanie raz czy dwa, ale ona jest wysoko-bialjkowa (i tluszczowa) dla szczeniakow....
no chyba ze pies zaglodzony, to wtedy nie ma przeciwskazan :)
[/B]
olej ich!
wiesz - iwonie ostatnio nazwano zbieraczka, mnie wywozicielem psow za granice...
podejdz do tego tak: kazdy musi za cos (=czytaj: za nic) dostac ;)

no tak, nieliczni ci wujkowie, ale sa!!! lol[/QUOTE]

Musi być:)
Boję się że moja Luna będzie wolała z innej miski niż swojej jeść i na odwrót;) ale ja tak mam z martwieniem na zapas:D

Link to comment
Share on other sites

z innej beczki - [B]ogloszenia szczeniorkom[/B] (indywiduale) robie, Justyna i dobre duszki z poza dogo tez robia reszcie psiakow...
jak juz skonczymy - wkleimy linki gdzie sa zrobione i kto/co/jak itd.........

[B]i przypominam o glosowaniu w Krak-Vecie:[/B]

[url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=15948[/url]

wiemy ze nie na nasza osobe, ale glosujemy dogomaniacko, w styczniu bedzie nasza kolej wygrac :)

Edited by krakowianka.fr
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...