Jump to content
Dogomania

Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.


iwoniam

Recommended Posts

Słuchajcie, szukam i pytam... Wegielkowa zahaczona odpisała, że ona jedzie, ale w inną stronę, za to mogłaby potrzebować z Kielc do Krakowa, więc pewnie do paliwa się dołożą. Wysłałam iwoni na PW.

Bardzo zła jestem, że tego transportu nie ma...

Link to comment
Share on other sites

z transportem zawsze jakies problemy, dziwi mnie to strasznie
ja zawsze biorę dowolne futra jak tylko jedziemy, zawsze można mi wpakować do auta ile się zmieści, warunkiem jest to że ktos na 200% zwierzaka odbierze
jedynie kiedy wiozę swoje to koty odpadają bo Elmo dostaje apopleksji

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Iwoniam, to co na obiad ugotować - co lubicie z Maluszkiem (żeby Was potem zgaga nie męczyła ;))?...
Wyślesz do pana z Babic propozycje piesków? Jeśli któregoś wybierze, a Ty zaakceptujesz ów wybór, pojadę na wizytę.
Sprawa Pchełci się klaruje, więc już kciuków nie trzymamy, ale ZACISKAMY!!!![/QUOTE]

Kochana, ziemniaki!!! :) i zupę. Zupa is the best :)

[quote name='annakom']podpowiem... obiadek bez mięska...:)[/QUOTE]

[quote name='Romi']Właśnie to miałem napisać :) Iwonia jest anty-mięsna :eviltong:[/QUOTE]

Nio, ciut, ale Ty się Romi tak nie wyrywaj, bo jak się okaże, że jedziesz ze mną to będziesz niepocieszony,
ps. mój maluszek (z założenia) także mięska niet ;)

[quote name='mmd']Słuchajcie, szukam i pytam... Wegielkowa zahaczona odpisała, że ona jedzie, ale w inną stronę, za to mogłaby potrzebować z Kielc do Krakowa, więc pewnie do paliwa się dołożą. Wysłałam iwoni na PW.
Bardzo zła jestem, że tego transportu nie ma...[/QUOTE]

nie złość się już :). Zaraz odbiorę PW i odpiszę, bo wpadłam na karmienie swoje + 1 oraz Gufisia i dalej pędzę.
W razie czego (poza porankiem) odbieram już telefony.
Acha.. i dla osób, które chcą dać pieska/kotka jutro z Krk - wyjazd ok 6ej, bo musimy być w Kielcach o 8ej - zwierz musi być gotowy. Nio i koty.. to raczej w kontenerku, bo jak zwieją to będzie szok..

[quote name='Javena']P. Danusia pytała ,czy nie ma żadnych tel. w sprawie Owczusi Miki?
Z bazarku kwiatowego uzbierałam (pożal się ) [B]15 zł[/B] .Gdzie wysłać ? Na jakie konto?[/QUOTE]

Przesyłam Ci nr konta na PW. Szkoda, że nikt nie chciał kwiatuszków..
Był telefon o Owczusię, podałam nr do pani Danusi, ale pewnie ktoś założył, że jak ja mu na "prezentację" suni nie dowiozę to mu się nie chce.
Czy coś się dzieje? Czy sunia coś nabroiła?
Najwięcej telefonów jest o Biancę.

Link to comment
Share on other sites

Iwoniam, jeszcze u Baloniarek SBD coś napisala w kwestii transportu, ale to chyba już zbyt późno.
Wegielkowa ma się kontaktować, chyba pies by jechał.

[quote name='barb']Chcieli ale mało... Ja kupilam dwa bukieciki.[/QUOTE]
a w poprzedniej edycji taki szał był.... ludzie to zmienne są...

Link to comment
Share on other sites

oficjalnie:
Jadę jutro o 6ej z Krakowa do Warszawy - przez Kielce.
Jak ktoś chce się przyłączyć do transportu na tej trasie to jutro o 8ej będę na stacji BP na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Jagiellońskiej w Kielcach i tam może nastąpić przekazanie zwierzaków - kot to raczej w transporterku lub pies, który nie zagryzie Dastiego (innego psa) lub nie rzuci się na koty. Oczywiście przewóz innych zwierzątek także wchodzi w grę (tylko nie rogate kozy) ;). Jak ktoś ma zwierzaka na trasie to nie musi być to skrzyżowanie, ale zależy nam, aby bardzo z drogi nie zbaczać, bo ja zostawiam stado w domu i muszę do niego w miarę pilnie wracać. Gufiś będzie mieć zapewnione prawdopodobnie tylko 1 karmienie podczas mojej nieobecności, a Kora niestety nie ma pokarmu więc tego nie przeskoczę.
W Warszawie będę na pewno w okolicy ul. Czerniakowskiej oraz koło Okęcia. Dzwonić jak coś- ja się nie rozgaduję tylko o konkretach będzie mowa, nie pisać smsków, bo ja ich do momentu zaparkowania auta nie odczytam.
Transport - koszty - dzielimy solidarnie - im więcej pso-kotów itp tym wyjdzie mniej :).
Pieniądze - chyba najlepiej do ręki - zamieszczę później fakturę, bo dziś już nie dojdą, a tak to każdemu mogę nawet pisemnie odbiór kwoty potwierdzić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']
...Nio, ciut, ale Ty się Romi tak nie wyrywaj, bo jak się okaże, że jedziesz ze mną to będziesz niepocieszony,
ps. mój maluszek (z założenia) także mięska niet ;) ...[/QUOTE]

Oj tam, oj tam... wpakuję sobie 2 schabowe (albo sznycelki) w bułeczki na drogę i już będę miał "mięsko" :D :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']

Przesyłam Ci nr konta na PW. Szkoda, że nikt nie chciał kwiatuszków..
Był telefon o Owczusię, podałam nr do pani Danusi, ale pewnie ktoś założył, że jak ja mu na "prezentację" suni nie dowiozę to mu się nie chce.
Czy coś się dzieje? Czy sunia coś nabroiła?
Najwięcej telefonów jest o Biancę.[/QUOTE]

Nic się nie stało ,moze nie chce powiedzieć. Tego nie wiem. Twierdzi tylko ,że zaczyna sie za bardzo przyzwyczajać do niej, a one do nich .Potem będzie cieżko je wyadoptowac. Moze tez są zmęczeni taka ilością zwierzat.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Powrzucałam info z numerem telefonu, żeby do mnie nie pisali, bo nie ogarniam tego zwierzyńca, co ma podróżować :evil_lol:
Iwoniam mi niby na PW napisała, ale ile tych psio-kotów jedzie i w która stronę, ale to już wyższa matematyka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Powrzucałam info z numerem telefonu, żeby do mnie nie pisali, bo nie ogarniam tego zwierzyńca, co ma podróżować :evil_lol:
Iwoniam mi niby na PW napisała, ale ile tych psio-kotów jedzie i w która stronę, ale to już wyższa matematyka :)[/QUOTE]

Miliony jadą MMD, miliooony :D

Link to comment
Share on other sites

Ja sama tego nie ogarniam - właśnie powstał extra notes z info o jutrzejszym transporcie -

znikam i będę później,

na 100 % z Wawy do krk jedzie kot.
I na 100% z Kielc do Wawy jedzie Dasti

[quote name='mmd']Powrzucałam info z numerem telefonu, żeby do mnie nie pisali, bo nie ogarniam tego zwierzyńca, co ma podróżować :evil_lol:
Iwoniam mi niby na PW napisała, ale ile tych psio-kotów jedzie i w która stronę, ale to już wyższa matematyka :)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']Ja sama tego nie ogarniam - właśnie powstał extra notes z info o jutrzejszym transporcie -

...[/QUOTE]

No to ja jako pilot i operator nawigacji samochodowej będę te zapiski czytał jak na OS-ie :) I będzie.... druga w prawo - bierzemy kota, za 35 km. w lewo - postój, "tankujemy do pełna" zwierzakami :D

Link to comment
Share on other sites

Iwoniam
Po pierwsze:
Jestem jutro na urlopie (zabieg Fiorda). Jak chcesz dawaj Gufiego do mnie. Zainstaluję nosidełko na brzuchu i będę miała dzidziusia jak Ty :evil_lol:. Butelkę mam tylko mleka by było trzeba (chyba nie karmisz strzykawą? - zresztą obojętne). Reszta moich zwierzów zostanie odizolowana, przeżyją jeden dzień, nawet dwa - gdybyście z Romim się za bardzo rozjeździli z tymi pasażerami na gapę (no niezupełnie na gapę). Daj tylko znać bez względu na to czy tak czy nie. A jedno karmienie na tyle godzin:shake:. Mało trochę.
Po drugie:
Jestem z Wami na wątku cały czas, ale nie miałam czasu (w pracy 12godz/dobę:angryy:) się odezwać, tak więc trzymam kciuki za kogo trzeba, martwię się o kogo trzeba, cieszy mnie co powinno itd itp - przepraszam za milczenie.
Po trzecie:
Dziękuję Mmd i Tobie za wklejenie zdjęć Fiorda. Jest super - prawda?
I po czwarte:
Czekam Iwoniam na obiecane zdjęcia twojej czwórki zwierzaków. Czekam, czekam, czekam i nie mogę się doczekać. Ale wybaczam Ci - masz tyle na głowie. Ale już długo nie wytrzymam i chyba podjadę na żywo zobaczyć:mad:.
Czekam na odpowiedź na "po pierwsze"!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ikusia']
Jestem jutro na urlopie (zabieg Fiorda). Jak chcesz dawaj Gufiego do mnie. Zainstaluję nosidełko na brzuchu i będę miała dzidziusia jak Ty :evil_lol:. Butelkę mam tylko mleka by było trzeba (chyba nie karmisz strzykawą? - zresztą obojętne). Reszta moich zwierzów zostanie odizolowana, przeżyją jeden dzień, nawet dwa - gdybyście z Romim się za bardzo rozjeździli z tymi pasażerami na gapę (no niezupełnie na gapę). Daj tylko znać bez względu na to czy tak czy nie. A jedno karmienie na tyle godzin:shake:. Mało trochę.
[/QUOTE]

Ikusiu, jesteś kochana. Maluch byłby pod Twoją opieka i Iwonka nie musialaby sie o niego martwić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...