Jump to content
Dogomania

Sebek.. chyba już będzie dobrze..


_Aga_

Recommended Posts

  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem, ile tam zostanie.. Wstępnie umieściliśmy go tam na miesiąc. Nie mamy żadnych deklaracji, próbujemy coś uzbierać na bazarkach.. Może jeden miesiąc uda nam się opłacić, ale więcej - wątpię..

300 zł to z karmą, jest w ocieplanym boksie wewnętrznym.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli mogę coś zasugerować... :oops:
Zbierzcie/zbierz wszystkie aktualne informacje w pierwszym poście, tj. gdzie jest Sebek, ile potrzeba na jego utrzymanie, ile wpłynęło, ile brakuje, aktualne linki do bazarków, rozliczenie, strony, na których są już ogłoszenia, ewentualnie konto, na które można wpłacać pieniążki. Przydałaby się informacja, że szukacie DS, deklaracji na hotel, może fantów na bazarek, ogłoszeń, itp. Może tytuł też zmienić, że potrzebne deklaracje.
Brak jest dokładnej informacji w tym wątku zarówno o psie, jak i potrzebnej mu pomocy.

Czy potrzebny jest banerek do podpisu? Jeśli tak - mogę zrobić. Poproszę tylko info, jaki tekst mam w nim umieścić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']A co z Ociupinkiem ?
Nikt się nim już nie interesuje :(.
Potrzebuje wiedzieć czy jest.
Może coś będzie dla niego.
Tylko dajcie znać.[/QUOTE]
Z tego co wiem, jeszcze jest w azylu i jest osoba nim zainteresowana, ale na konkretne informacje musimy poczekać kilka dni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agis']Jeśli mogę coś zasugerować... :oops:
Zbierzcie/zbierz wszystkie aktualne informacje w pierwszym poście, tj. gdzie jest Sebek, ile potrzeba na jego utrzymanie, ile wpłynęło, ile brakuje, aktualne linki do bazarków, rozliczenie, strony, na których są już ogłoszenia, ewentualnie konto, na które można wpłacać pieniążki. Przydałaby się informacja, że szukacie DS, deklaracji na hotel, może fantów na bazarek, ogłoszeń, itp. Może tytuł też zmienić, że potrzebne deklaracje.
Brak jest dokładnej informacji w tym wątku zarówno o psie, jak i potrzebnej mu pomocy.

[B][U]Czy potrzebny jest banerek do podpisu? Jeśli tak - mogę zrobić. Poproszę tylko info, jaki tekst mam w nim umieścić.[/U][/B][/QUOTE]
się powtórzę i jeszcze zapytam, czy obu psiakom są potrzebne ogłoszenia? Wykupiłam 2 pakiety na bazarku ogłoszeniowym i mogę je przeznaczyć na oba psiaki. Tylko pytanie, czy jest taka potrzeba?

Link to comment
Share on other sites

Właśnie przeczytałam na fb że Ociupinek pojechał do domu!!!!! Mam nadzieję, ze wszystko będzie ok.

W takim razie pozostaje nam Sebuś tylko...liczę, że niebawem i on znajdzie dom. Ja własnie wczoraj rozklejałam znowu ogłoszenia Sebka, które mi jakieś nauki jazdy i inne dziadostwa pozasłaniały :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...