Jump to content
Dogomania

10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!


EVA2406

Recommended Posts

[quote name='Kara.']Hmmm... Wielkość zależy od punktu widzenia. Jak ktoś ma Yorka to dla niego będzie wielka, a jak Doga to pewnie malutka.

Ależ ona jest pomieszanie z poplątaniem;) Na jednym zdjęciu ma kitę jak lis.[/QUOTE]

Kara. Zgadzam się w całej rozciągłości :)
Mam jeszcze kilkanaście zdjęć. Wyślę Ani na maila.

Link to comment
Share on other sites

Też trzymam kciuki. Za obie Panie.

Pamiętam jak kastrowałam swojego pierwszego potworka.Normalnie dostawałam histerii ze strachu.

Kaja odpowiadam na SMS: Nie ma problemu mogę wystawić kolejny bazarek. Spodobało mi się, zwłaszcza, że nie muszę latać na pocztę. Nawet jeśli mi się cudem uda z tą pracą, to jeszcze są wieczory. Najwyżej nie będzie całodobowy ;-) Z Allegro dobry pomysł.

Link to comment
Share on other sites

Wiadomo, wiadomo.
Polecia po zabiegu była w lecznicy i ok 17 DIF zabrała ją do hoteliku. Przed chwilą rozmawiałam z DIF i mówiła, że Polcia cały czas śpi, ale jak się ją zawoła to otwiera na chwilę oczy. Zaraz mają iść na sioo.
Tak jak przypuszczaliśmy sterylka okazała się aborcyjną. Byłyby następne cztery bidy................ :(

Dałam DIF pół worka karmy Purina. Moje suczydła podzieliły się z Polą :). Tak więc z jedzonkiem mamy na chwilę spokój.
DIFciu, jak będzie się kończyło to melduj ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406'] Przed chwilą rozmawiałam z DIF i mówiła, że Polcia cały czas śpi, ale jak się ją zawoła to otwiera na chwilę oczy. Zaraz mają iść na sioo.[/QUOTE]
Uff... Dobrze, że śpi...chyba...Trzymamy dalej kciuki za szybką rekonwalescencję :kciuki:

[quote]Tak jak przypuszczaliśmy sterylka okazała się aborcyjną. Byłyby następne cztery bidy................ :([/quote] A to poważniejsza sterylka była. Całe szczęście, że trzymałyście ręke na pulsie bo szczeniaczków szukających domu jest u nas pod dostatkiem.

[quote]Dałam DIF pół worka karmy Purina. Moje suczydła podzieliły się z Polą :). Tak więc z jedzonkiem mamy na chwilę spokój. DIFciu, jak będzie się kończyło to melduj ;)[/quote]Każdy troszkę podeśle i Polcia z głodu nie umrze ;-)

Link to comment
Share on other sites

Ja też bardzo się cieszę i mam nadzieję, że Pola szybko dojdzie do siebie.
Bardzo Wam dziękuję za to co robicie dla Poli :)
Bazarek dla Poli na dogo się zakończył, jutro podliczymy ile kaski będzie, EVA pieniążki pójdą na Twoje konto.
Kara bardzo dziękuję za zorganizowanie i czuwanie nad bazarkiem :)

Link to comment
Share on other sites

Kara, super robota. Dziękuję :)
Za fanty Kai, oczywiście też :)

Napisałam do moda z prośbą o zmianę tytułu wątku, bo nie chce się zmienić.
DIF obiecała, że napisze do mnie jeszcze dzisiaj jak maleństwo się czuje, ale pewnie już nie dała rady i poszła spać.

Link to comment
Share on other sites

Kara ja też bardzo bardzo dziękuję :)
ja szukam nowych fantów na bazarek - więc nie dam Ci spokoju ;) fanty będą drobniejsze, bo widzę, że te grubsze nie mają powodzenia na dogo, a grubsze pójdą na allegro jak się uda wystawić, a jak nie to w ostateczności wystawimy je tu za bezcen :(
Ciekawa jestem co tam u Polci

Link to comment
Share on other sites

Biedna mała sunieczka, dobrze, że już bezpieczna, mam nadzieję, że szybko zabliźni się jej rana w sercu po stracie pana.
EVA2406, Dziewczyny, jesteście kochane, że zaopiekowałyście się maleńką i nie musi samotnie rozpaczać w jakimś schronie :Rose:

Link to comment
Share on other sites

DIF wczoraj straciła przytomność i padła jak kawka do wyrka o godzinie 21:56.:evil_lol:
Byłam potwornie zmęczona a jeszcze chciałam wykąpać Maszkę, bo dzisiaj wiozę ją do nowego domu. W zasadzie nie było to konieczne, ale zamierzałam ją zamienić w "pluszaka".... :megagrin:

Polka po sterylce spała cały czas.
Jak weszłyśmy do domu, ledwo dotarła do swojej klateczki, taka była zamulona.
Klatka była zamknięta i Polcia stała przed drzwiczkami chybocząc się na łapkach czekając aż ktoś jej otworzy. Jak tylko uchyliłam dzrzwiczki od razu się położyła i ...już jej nie było. Nie chciała wyjść na siusiu i spała całą noc spokojnie. Rano wyszłyśmy na krótki spacerek na którym się wysikała porządnie i dalej śpi. Ale zaraz będzie śniadanie, więc nie pośpi dłużej.:loveu:
Dzisiaj wieczorem wkleję zdjęcia, bo wraca mój monitorek od "lekarza" :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kara.']Właśnie baaardzo okrężną droga dostałam SMS z informacją o Poli ale DIF mnie wyprzedziła. :-)[/QUOTE]

Okrężną, bo ja nie miałam możliwości napisania, więc prosiłam kaję, aby coś napisała o Poli. Chciałam żeby nikt z zaglądających do naszej ślicznej dziewczynki nie musiał się denerwować, że coś jest nie tak.

Dziękuję Wam za serce, za pomoc, za podnoszenie wątku, za bazarki, za ciepłe myśli i słowa i oczywiście za kciuki :).
A moderatorce Maupa4, bardzo dziękuję za zmianę tytułu wątku :)

Jeszcze troszkę damy Poleńce odpocząć i zaczniemy szykować się do ogłaszania suni, aby trafiła do najlepszego domeczku.

Link to comment
Share on other sites

EVA moje psiaki wygrały w konkursie 8 pakietów ogłoszeniowych.
Jeden pakiet + plakacik i co tam jeszcze będzie jej trzeba, oddaję Poli. Wklej wybrane zdjęcia + tekst na ten wątek z informacją że to z mojej puli pakietów.

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/223242-MAM-PSIAlent%21%21%21-MAMY-ZWYCI%C4%98ZC%C3%93W-%29-ranking-w-po%C5%9Bcie-nr-4/page9"]http://www.dogomania.pl/threads/223242-MAM-PSIAlent!!!-MAMY-ZWYCI%C4%98ZC%C3%93W-%29-ranking-w-po%C5%9Bcie-nr-4/page9[/URL]


[SIZE=6][B][SIZE=4][COLOR=darkorange]w skład jednego zestawu wchodzi:
- pakiet ogłoszeniowy na 30 portalach
- tekst do ogłoszeń
- napisanie rymowanki dla psiaka
- podrasowanie go pod coś hardocorwego w stylu chow chow gładkowłosy
- amatorska obróbka fotek (kadrowanie, rameczka, black&white)
- event na FB
- możliwość wykonania amatorskich cegiełek wirtualnych bądź dyplomików do druku na aukcję/bazarek
- prosty plakacik adopcyjny[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Kochane!
Powiem tylko, że u Polci wszystko dobrze, nie denerwujcie się.
Obiecałam zdjęcia na dzisiaj, ale nawet ich... nie zrobiłam! :oops: Przepraszam, ale dzisiaj wiozłam Maszkę do nowego domu i czas mi po prostu się rozciągnął w nieskończoność z uwagi na warszawskie korki.

Pola wychodzi na dworek o własnych siłach, normalnie je a jak przyjechałam do domu powitała mnie radośnie, z daleka merdając ogonkiem nieśmiało.
Z daleka, bo ona się NIE PRZEPYCHA jak inne "gadziorki" do głaskania...:evil_lol: Czeka spokojnie na swoją kolejkę.
A teraz lecę do Maszki, bo mam zdjęcia i muszę zdać relację! ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...