Jump to content
Dogomania

Bardzo kudłaty,młody i przyjacielski AS w NOWYM DOMU!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 457
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na chwilę obecną jest tam ponad 20 psów.

[B][COLOR=red]Jest szansa dla Asa![/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Potrzebujemy tylko transportu do hoteliku do ZuziM![/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]No i funduszy-Asa trzeba by było do piątku zabrać i umieścić w lecznicy do czasu znalezienia transportu.Niestety nie mamy innego pomysłu.To jedyna szansa dla niego.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

ktoś pisał,że na fb jakaś osoba oferowała pieniądze...
w razie gdyby nic nie napłyneło rodzinka dołoży drugie100 a ja wpłace razem/

zaznaczam nie mam internetowego konta wpłacam na poczcie lub przelewem w banku wiec natychmiast kasy nie bedzie

Edited by holmina
Link to comment
Share on other sites

wkleję to z fb tu:
[B][URL="http://www.facebook.com/profile.php?id=100001897815388"]Agnieszka Pawlicka[/URL]
[/B]

[B] dziewczyny dzwoncie 602159915 mam tam jakis pomysł[/B]


Avilia może zadzwoni bo wiem że ona w kontakcie z Klaudus jest... a ja muszę z dogo iść:(

a transport z Pszczyny (śląskie) do Zgorzelca (dolnośląskie)

Link to comment
Share on other sites

można by pania zapytac na jak długo może wziąć na dt awaryjne/może akurat wystarczy tego czasu,żeby psiak znalazł dom
jeśli nie wtedy do hotelu ....


albo skoro Zuzia jest gotowa podjechac i wziąć Asa z drogi.....to tez ok
w sumie Zuzia miała dobrą ręke do poprzednich naszych kudłaczy kochanych może i tym razem,,,,długo nie posiedzą!
decydujcie!

Edited by holmina
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']Zapewne dziewczyny z Pszczyny czyli Klaudus i Avilia. Ten dt w Warszawie to Pani pisala ze awaryjny...[/QUOTE]

Ten dt w Wawie to awaryjny na kilka dni, nie ma sensu wiezc go do Warszawy i pozniej na dolny slask do Zuzi
Najwazniejsze teraz pomoc finansowa w transporcie no i wyciagniecie go nawet na te kilka dni, zanim sie zorganizuje transport gdziekolwiek zeby tylko nie byl w przechowalni
U Zuzi bedzie mial pobyt oplacony, wiec najwazniejsze dostarczyc go do Zuzi,
Wszystkim, ktorzy beda mogli pomoc finansowo w transporcie Prosze i Dziekuje za pomoc no i ewentualnie finanse na te kilka dni - zanim trafi do Zuzi, jesli nic nie znajdziemy z transportem wczesniej to nawet dobrze do tej lecznicy na te kilka dni zanim cos spokojnie sie wyklaruje, wazne zeby tylko opuscil te przechowalnie i byl bezpieczny...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny,zuziaM wiedząc o "podbramkowej"sytuacj zgodziła się przyjąć Asa do siebi,wiedząc,że nie ma jeszcze zebranych stałych dekalaracji na opłacenie hoteliku.Priorytetem w obecnej chwili będzie więc zbieranie deklaracji stałych,bo praktycznie na dzień dzisiejszy to już wystartuje na minusie,a co dalej?To proponowane dt tylko awaryjne jak najbardziej trzeba dopytać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia-s']Ten dt w Wawie to awaryjny na kilka dni, nie ma sensu wiezc go do Warszawy i pozniej na dolny slask do Zuzi
Najwazniejsze teraz pomoc finansowa w transporcie no i wyciagniecie go nawet na te kilka dni, zanim sie zorganizuje transport gdziekolwiek zeby tylko nie byl w przechowalni
U Zuzi bedzie mial pobyt oplacony, wiec najwazniejsze dostarczyc go do Zuzi,
Wszystkim, ktorzy beda mogli pomoc finansowo w transporcie Prosze i Dziekuje za pomoc no i ewentualnie finanse na te kilka dni - zanim trafi do Zuzi, jesli nic nie znajdziemy z transportem wczesniej to nawet dobrze do tej lecznicy na te kilka dni zanim cos spokojnie sie wyklaruje, wazne zeby tylko opuscil te przechowalnie i byl bezpieczny...[/QUOTE]
Asiu, wyjaśnij proszę,bo już nic nie rozumię więc zbieramy tylko na transpotr?

Link to comment
Share on other sites

jasne na kilka dni to nie ma sensu wieżc go do Warszawy
wspomniałam o tym awaryjnym dt ,zeby wypytac bo czasem awaryjny bierze na miesiąc i jeszcze troszke można przeciągać

ale oczywiście najważniejsze to go wyciągnąc w sobote,,,,żeby był juz bezpieczny,czy ktos zadzwoni do Klaudi to obgadać?

aha no i ja proponuje asia-s jako skarbnika bo jest sprawdzona i nie do zastąpienia!!!!

As powinien szybko dom znależc bo jest młody,zdrowy i śliczny!

Edited by holmina
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...