Jump to content
Dogomania

Czy zgadzasz się ze stwierdzeniem: "Jaki Pan taki pies&


ZEMAT

Czy zgadzasz się ze stwierdzeniem: "Jaki Pan taki pies"?  

387 members have voted

  1. 1. Czy zgadzasz się ze stwierdzeniem: "Jaki Pan taki pies"?



Recommended Posts

Zgadzam się 100% z stwierdzeniem ''jaki pan taki pies".Jak dostalam mojego psa to byl tak przestrasziny,że aż bał sie ieść i ja wtedy bylam bardzo niepewna sama siebie,a teras to i on jest w pełni energi jak i ja.Chyba lepiej jak mamy psa podobnego do siebi charakterem wtedy lepiei jest na się dogadac.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Kamcia_14

[B][I]Powinnaś zgłosić to jak najszybciej na policje. Ten pies jest agresywny :angryy:. A czy tekili nic się nie stało poważnego ? [/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...

Zaznaczyłam tak, w końcu za różne zachowania psa jest odpowiedzialny właściciel.
Chociaż...
Pies to jednak pies (aż dziwnie to tu brzmi) i obowiązują go inne normy. Trudno mówić, że pies jest złośliwy, nieodpowiedzialny itp- a o jego właścicielu można to często jak najbardziej powiedzieć. ;)
Co do podobieństwa fizycznego to się nie zgadzam. Pies kudłaty, właściciel długowłosy? Pies duży, właściciel z kompleksem mniejszości? :lol:
W moim przypadku to się nie sprawdza, bo każdy nasz pies jest inny i co innego lubi. Po prostu. Mają zresztą trzech właścicieli- mnie i rodziców, więc jak tu mówić o jakimś podobieństwie...:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...