Jump to content
Dogomania

SZNAUCEROWATA młoda-ZŁAMANE 2 ŁAPY-jest DT-została Krakuską :)


eliza_sk

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oj oj no nie dobrze ,czyli w sumie nic się nie zmieniło od poprzedniego rentgena :(
Biedna mała :(

PS nie bój nic Viris , żeby mnie skorumpować trza by Dominikane , Malediwy lub Nową Zelandię dla całej rodziny i opieka na czas wyjazdu nad moim małym zoo. Chyba nikt się nie da przekonać :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Nie ma co czekać kolejnych tygodni, bo jest znikoma szansa, że coś się zmieni. Nie ma co również nadużywać narkozy, tylko trzeba to zrobić za jednym razem.[/QUOTE]
Jest to racja. Wątroba, nawet młodego psa, też ma określoną wytrzymałość, wielość narkoz nie jest dla jej pracy obojętna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Incia']Ty mi nie dziękuj, Ty mnie skorumpuj!!!![/QUOTE]


Haha :laugh2_2: dobre, mnie zaraz zamkną za korupcję w ramach działalności SOZ. Pytałam po Lince, czy mam lukę wypełniać w szybkim tempie - to nie chciała. Dominikana serce miękkim uczyniła ? Pięknie ... z kim mi przyszło współpracować - co za [COLOR=silver](bez)[/COLOR]interesowność.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Haha :laugh2_2: dobre, mnie zaraz zamkną za korupcję w ramach działalności SOZ. Pytałam po Lince, czy mam lukę wypełniać w szybkim tempie - to nie chciała. Dominikana serce miękkim uczyniła ? Pięknie ... z kim mi przyszło współpracować - co za [COLOR=silver](bez)[/COLOR]interesowność.[/QUOTE]
Wystarczy Grecja. Bliżej i taniej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...