Jump to content
Dogomania

Niewidomy, zmarznięty, bezpanski piesek pilnie potrzebuje pomocy!!!


kerad

Recommended Posts

Jesteście wielcy!

To moj pierwszy post na forum,dotad podczytywalam was z ukrycia,znaczy bez rejestracji.Zaraziliscie mnie swoim entuzjazmem w pomocy psom.Ja tez mam takiego bezdomniaka pod opieka,choc niewiele mogę zrobic:(.W te mrozy siedzi na golej ziemi pod balkonem,nie da mi sie zlapac,bo zamknelabym go gdzies w cieple....Dokarmiam więc go cieplą kaszą z mięsem.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Są jeszcze fajni ludzie. Tak jak pisałam jest propozycja na FB bdt więc jest to do przemyślenia.

[quote name='takasobieagatka']Jesteście wielcy!

To moj pierwszy post na forum,dotad podczytywalam was z ukrycia,znaczy bez rejestracji.Zaraziliscie mnie swoim entuzjazmem w pomocy psom.Ja tez mam takiego bezdomniaka pod opieka,choc niewiele mogę zrobic:(.W te mrozy siedzi na golej ziemi pod balkonem,nie da mi sie zlapac,bo zamknelabym go gdzies w cieple....Dokarmiam więc go cieplą kaszą z mięsem.[/QUOTE]

[B]takasobieagatka[/B] miło mi, że swój pierwszy post napisałaś na tym wątku, witam Cię serdecznie!

Link to comment
Share on other sites

:multi::-(:multi::-(:multi::multi::multi: radosc przez łzy:loveu::loveu::loveu:
To jest wlasnie Dogomania, ktorą uwielbiam:loveu:
Kerad, Tobie wielkie dzieki ze sie nim zająłeś.
Dziekuje Wszystkim od siebie.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='doris66']A gdzie ten dom? daleko ? Może warto skorzystać z propozycji.[/QUOTE]

Ja myślę, że warto. Iza już do niej napisała i jak się dziewczyny skontaktują to będziemy coś więcej wiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Dzwoniła do mnie przed chwilą Jumanjiana, psiak jest wychudzony, biedny, prawdopodobnie to staruszek ( tak im się wydaje ale dokładnie sprawdzi to wet ) dziewczyny jadą z nim do weta i czekamy na relacje z pierwszej ręki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']Dzwoniła do mnie przed chwilą Jumanjiana, psiak jest wychudzony, biedny, prawdopodobnie to staruszek ( tak im się wydaje ale dokładnie sprawdzi to wet ) dziewczyny jadą z nim do weta i czekamy na relacje z pierwszej ręki.[/QUOTE]

jak staruszek to tymbardziej smutna ta historia:shake:...to czekamy na wieści od weta !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...