Jump to content
Dogomania

? Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków.


ulvhedinn

Recommended Posts

  • Replies 759
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Talia']Ja też chętnie do domku z Karilką, Lived, dog193v :)
Jeszcze nie wiem czy znajoma z małą sunią ze mną nie pojedzie.[/QUOTE]
Bardzo mi miło :)

to Gops odpada bo Tina i Kadi to "większe suczki". C&B też odpada (post wyżej).
Myślę, że Marta i Marcin z Aresem i Mayką zgraliby sie w naszym domku albo ktoś bez psiaków lub jakimiś mniejszymi (Ola? Iza od Bobika?).
Co o tym myślicie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Ja też chętnie do domku z Karilką, Lived, dog193v :)
[/QUOTE]
Ja oczywiście się piszę na domek z wami ;) Tym razem mam psa obronnego, nic mi nie straszne :diabloti:
Możnaby jeszcze Iśkę upchać do nas :p I Pati, ewentualnie, do wanny :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ewcia, jakaś Ty miła dla mnie:loveu:
Ja chętna na domek z Ewką, Pati, Olą, Talią, Domć, Anitą, Culineo, Polą, Anką i tak dalej, więc w zasadzie gdzie nie wyląduję będzie dobrze :eviltong: O ile pojade.

Edited by Avaloth
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Ewcia, jakaś Ty miła dla mnie:loveu:
Ja chętna na domek z Ewką, Pati, Olą, Talią, Domć, Anitą, Culineo, Anką i tak dalej, więc w zasadzie gdzie nie wyląduję będzie dobrze :eviltong: O ile pojade.[/QUOTE]
Łaaa, ktoś chce być ze mną w domku :evil_lol:

Ja tam mogę być z każdym kto nie ma dużej suki :eviltong: ale my najbardziej chętne do jakiegoś samcowego domku :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Ewcia, jakaś Ty miła dla mnie:loveu:
Ja chętna na domek z Ewką, Pati, Olą, Talią, Domć, Anitą, Culineo, Polą, Anką i tak dalej, więc w zasadzie gdzie nie wyląduję będzie dobrze :eviltong: O ile pojade.[/QUOTE]

łaaaaa tym razem ja się czuje zaszczycona :D

Link to comment
Share on other sites

Ja mogłabym być gdziekolwiek, ale niestety to druga część sierpnia, ten wyjazd byłby moim ostatnim :razz: bo mam ślub blisko i pewnie przygotowań dużo będzie :cool3: wiem, że płakać nie będziecie za mną, ale nie dam rady :razz: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bewarka']Ja mogłabym być gdziekolwiek, ale niestety to druga część sierpnia, ten wyjazd byłby moim ostatnim :razz: bo mam ślub blisko i pewnie przygotowań dużo będzie :cool3: wiem, że płakać nie będziecie za mną, ale nie dam rady :razz: ;)[/QUOTE]
Wpadaj z mężem, przygotujecie się tu :diabloti:
Jak to nie będziemy płakać, nie doceniasz nas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Ewcia, jakaś Ty miła dla mnie:loveu:
Ja chętna na domek z Ewką, Pati, Olą, Talią, Domć, Anitą, Culineo, Polą, Anką i tak dalej, więc w zasadzie gdzie nie wyląduję będzie dobrze :eviltong: O ile pojade.[/QUOTE]
czuje się wyróżniona. :diabloti: ale prawda jest taka Iśka, że chyba byś nie wytrzymała w jednym domku ze mną, Culineo i Anitą (próbkę miałaś juz u Was w domku :diabloti: ) + nie wiem czy ogarnęłabyś zawieszoną wiecznie Ankę. :diabloti:


[quote name='Pusiakowa']ja sobie zaznaczę w razie co.[/QUOTE]
jedź siostra!

[quote name='Bewarka']Ja mogłabym być gdziekolwiek, ale niestety to druga część sierpnia, ten wyjazd byłby moim ostatnim :razz: bo mam ślub blisko i pewnie przygotowań dużo będzie :cool3: wiem, że płakać nie będziecie za mną, ale nie dam rady :razz: ;)[/QUOTE]
ja będę płakać! :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']czuje się wyróżniona. :diabloti: ale prawda jest taka Iśka, że chyba byś nie wytrzymała w jednym domku ze mną, Culineo i Anitą (próbkę miałaś juz u Was w domku :diabloti: ) + nie wiem czy ogarnęłabyś zawieszoną wiecznie Ankę. :diabloti:[/QUOTE]
hmm, ostatnio co kolejny nowy znajomy to głupszy, więc chyba się uodparniam powoli :evil_lol::evil_lol:
a, ale zapomniałam, że Anka jedzie bez Weny, więc jednak nie chce z Wami mieszkać :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']hmm, ostatnio co kolejny nowy znajomy to głupszy, więc chyba się uodparniam powoli :evil_lol::evil_lol:
[B]a, ale zapomniałam, że Anka jedzie bez Weny, więc jednak nie chce z Wami mieszkać[/B] :diabloti:[/QUOTE]

dzięki, to było miłe..... :(



:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...