Jump to content
Dogomania

SUNIECZKA JEDYNECZKA ma DS!!!!!!!!!!


Gosiapk

Recommended Posts

[quote name='missiaa']Słuchajcie, od rana do nocy jestem na zajęciach na uczelni więc nie ma kiedy pisać.
Napiszę szybciutko.

Jedyneczka była dziś na prześwietleniu.Pojechała przy okazji z innymi zwierzakami. Wet nie jest jakimś specjalistą w dziedzinie ortopedii, ale stwierdził, że ewidentnie uraz jest bardzo stary, ewidentnie trzaśnięta miednica (najprawdopodobniej skutek potrącenia) operacji musiałaby mieć kilka (ale nie wie czy ktoś podjąłby się operacji samej łapki) bo to totalne puzzle z tych jej kości.. ona ma więcej niż 6 lat i że nie ma sensu tego ruszać jeśli pies sobie świetnie radzi ( a naprawdę sobie radzi- przynajmniej według mnie). Jak bedę mieć chwilę spróbuję zrobić zdjęcie zdjęcia RTG.

Przydałaby się opinia specjalisty. Ale myślę, że większość powie, że nie ma co już tego ruszać, bo sprawimy jej więcej bólu, tymi ciągłymi operacjami, niż to będzie warte, bo młodziutka nie jest.

Aha, w ciąży również nie jest...

To tyle uciekam bo późno a wstaje o 5.[/QUOTE]

Dzięki za info Missiaa. Czyli na szczęsie sterylka nie jest taka super pilna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Chodziło mi o oczekiwane wsparcie finansowe (np. karma, wet, dojazdy do weta itp.)[/QUOTE]

A, o to chodzi. Za karmę dziękuję, bo moim psom gotuję. Oczekiwałabym wsparcia finansowego za wizyty i dojazdy do weta. Jeśli byłaby możliwość jakiejkolwiek wpłaty na utrzymanie Jedyneczki, to zawsze byłoby mi lżej.

Link to comment
Share on other sites

[B]Basia1968[/B] wyraziła zainteresowanie przyjęciem Jedyneczki [B]na DT[/B] i objęcia jej opieką weterynaryjną. Ma bardzo dobrego weta w okolicy. DT bezpłatny, ale potrzebne będzie zbieranie funduszy na weterynarza.

Transport byłby potrzebny do Tarnobrzega, to ok. 200km od missiaa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk'][B]Basia1968[/B] wyraziła zainteresowanie przyjęciem Jedyneczki [B]na DT[/B] i objęcia jej opieką weterynaryjną. Ma bardzo dobrego weta w okolicy. DT bezpłatny, ale potrzebne będzie zbieranie funduszy na weterynarza.

Transport byłby potrzebny do Tarnobrzega, to ok. 200km od missiaa.[/QUOTE]

czy to ta sama Basia, która chciała również zająć się Farcią (tą z operowaną łapką).
Farcia znalazła DS

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Widać jak watek ciotka czyta!!! :mad:
Maila dostałam fajnego, pisałam o tym, ale Goskije moje nie zauważyła, no pięknie :mad:[/QUOTE]

Ło matko bosko toż podpadówe zaliczyłam na maksa u ciotencji Ziutencji. :loveu:
ale nijak nie widze tego postu :eviltong:


[quote name='Ziutka']Misia, wysyłam Ci na PW zapytanie adopcyjne o Adelkę ;)[/QUOTE]

I to niby ma bć ta informacja o 'fajnym' mailu? A gdzie słowo 'fajny'? :mad: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']czy to ta sama Basia, która chciała również zająć się Farcią (tą z operowaną łapką).
Farcia znalazła DS[/QUOTE]

Tak, ta sama dogociocia Basia. :) Ma czułe serce do suniek z kaleką łapką, taka dobra dusza, jak ciocia Bambino :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Widać jak watek ciotka czyta!!! :mad:
Maila dostałam fajnego, pisałam o tym, ale Goskije moje nie zauważyła, no pięknie :mad:[/QUOTE]
pisala Pani ze Szczecina, bez mozliwosci transportowych, tylko ja nie wyobrazam sobie kto mialby ja dowiezc do Szczecina i ewentualnie odwiezc w razie problemow, jest to pies strachliwy do obcych, do nowych miejsc wiec opiekun musi byc cierpliwy i tego swiadomy
ja jakos tego nie widze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Jaka towarzyska dziewczyna się zrobiła :)[/QUOTE]

No właśnie chodzi o to, że ona ma straszne humory. Raz jest towarzyska, a innym razem dostaje takiego szału i jest anty do innych psiaków(do kotów nie zauważyłam żeby się stawiała), że nie mogę jej rozdzielić. Najczęściej dochodzi do spięć Jedyneczki z Muchą, obie nie lubią jak im się wchodzi w drogę. Mucha zazdrosna jest o mnie lub o to że ktoś zbliża sie do Okami, rzadziej chodzi o miskę. A Jedynece czasem nie podoba się, że po prostu ktoś się do niej zbliża... No i wtedy zaczyna sie od warczenia Jedyneczki..Mucha staje najeżona i obserwuje ją i jak nie zareaguje w porę to muszę je rozdzielać bo Jedyneczka rusza do ataku, a Mucha nie zamierza odpuścić.

Link to comment
Share on other sites

Kochani zaglądnijcie proszę , trzeba koniecznie szybko działać , już 3 szczeniaki umarły :-(
[SIZE=4][URL="http://www.dogomania.pl/threads/224267-7-szczeniaczk%C3%B3w-prosi-o-pomoc-w-szukaniu-dom%C3%B3w%21%21"][COLOR=green][U][B]SZCZENIAKI UMIERAJĄ BŁAGAMY O POMOC[/B][/U][/COLOR][/URL]

[SIZE=2]Przepraszam, ale jak nie pomożemy dziewczynom to umrą wszystkie :-( Zostało 6 szczeniaczków walczących o życie :-([/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']No właśnie chodzi o to, że ona ma straszne humory. Raz jest towarzyska, a innym razem dostaje takiego szału i jest anty do innych psiaków(do kotów nie zauważyłam żeby się stawiała), że nie mogę jej rozdzielić. Najczęściej dochodzi do spięć Jedyneczki z Muchą, obie nie lubią jak im się wchodzi w drogę. Mucha zazdrosna jest o mnie lub o to że ktoś zbliża sie do Okami, rzadziej chodzi o miskę. A Jedynece czasem nie podoba się, że po prostu ktoś się do niej zbliża... No i wtedy zaczyna sie od warczenia Jedyneczki..Mucha staje najeżona i obserwuje ją i jak nie zareaguje w porę to muszę je rozdzielać bo Jedyneczka rusza do ataku, a Mucha nie zamierza odpuścić.[/QUOTE]

prawdziwa kobietka z tej Jedyneczki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']No właśnie chodzi o to, że ona ma straszne humory. Raz jest towarzyska, a innym razem dostaje takiego szału i jest anty do innych psiaków(do kotów nie zauważyłam żeby się stawiała), że nie mogę jej rozdzielić. Najczęściej dochodzi do spięć Jedyneczki z Muchą, obie nie lubią jak im się wchodzi w drogę. Mucha zazdrosna jest o mnie lub o to że ktoś zbliża sie do Okami, rzadziej chodzi o miskę. A Jedynece czasem nie podoba się, że po prostu ktoś się do niej zbliża... No i wtedy zaczyna sie od warczenia Jedyneczki..Mucha staje najeżona i obserwuje ją i jak nie zareaguje w porę to muszę je rozdzielać bo Jedyneczka rusza do ataku, a Mucha nie zamierza odpuścić.[/QUOTE]

Jeez, ale się zadziora zrobiła, a Mucha też niezła jędza ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...