Jump to content
Dogomania

Maleńka Lusia marznie w schroniskowej budzie. A mróz trzaskający... POMOCY


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

PatSi, ratunku ona niedotrzyma do środy, takie maluchy nie wybierają towarzystwa wg płci, są zabawne z psiakami i suczynkami, wszyscy szukamy ds więc nie zabawi zbyt długo,a w pszczyńskich warunkach nie ma żadnej szansy!!!! przy takiej ilości jedna mniej jedna więcej nie stanowi tragicznej rożnicy,a dlaLusi to po prostu kwestia życia!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']PatSi, ratunku ona niedotrzyma do środy, takie maluchy nie wybierają towarzystwa wg płci, są zabawne z psiakami i suczynkami, wszyscy szukamy ds więc nie zabawi zbyt długo,a w pszczyńskich warunkach nie ma żadnej szansy!!!! przy takiej ilości jedna mniej jedna więcej nie stanowi tragicznej rożnicy,a dlaLusi to po prostu kwestia życia!!!!![/QUOTE]
Prosimy, każdy dzień na wagę złota...Ja dowiozę gdzie trzeba

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Prosimy, każdy dzień na wagę złota...Ja dowiozę gdzie trzeba[/QUOTE]

No to będę myśleć o piętrowym łóżku...:-D :)
cioteczki kochane, tylko proszę o pomoc w karmę dla malej i ogłoszenia - niechce zostać sama, tak jak z wieloma innymi pieskami..:(
to kiedy mogę się spodziewać malutkiej??:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_patSi_']No to będę myśleć o piętrowym łóżku...:-D :)
cioteczki kochane, tylko proszę o pomoc w karmę dla malej i ogłoszenia - niechce zostać sama, tak jak z wieloma innymi pieskami..:(
to kiedy mogę się spodziewać malutkiej??:)[/QUOTE]
Super, jutro małą przywiozę:)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wia']niebawem pojawi się znajoma, która zaoferowała opłatę za jeden miesiąc hoteliku albo PDT. tylko nie pamiętam ile takie kosztują. z tego co się orientuję to k 200 zł bądź troszkę więcej?[/QUOTE]
To może ta Pani zasponsoruje karmę i szczepienie. Ja zafunduję transport i też karmę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_patSi_']kochane cioteczki, ale ja w Pacanowie jestem ze zwierzakami, musimy obmyśleć jakiś plan... np. na kraków i do nas na Pacanów...szukamy więc transportu??[/QUOTE]
Ojej , to nie w Sosnowcu????????? To ja jutro i tak po nią pojadę i najwyżej po nocy pojadę pociągiem do Krakowa. A potem to już nie wiem jak..
Czy jest ktoś z Krakowa zmotoryzowany?Ja zapłacę za benzynę do Pacanowa.
Ile to kilometrów?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...