Jump to content
Dogomania

~~ Czarna plamka na śniegu - maleńka Nocka z Kieleckiego MA DOM!!


malagos

Recommended Posts

  • Replies 906
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Weszłam po pracy do domku, zaraz uciekam na zebranie naszego stowarzyszenia - ale powiem Wam, ze odzew z ogłoszenia duży, już 9 telefonów i 3 nieodebrane, bo prowadziłam szkolenie.
Dwa, a właściwie 3 tel. obiecujące, dwa chciały psa do budki, dwa, ze za daleko.........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Weszłam po pracy do domku, zaraz uciekam na zebranie naszego stowarzyszenia - ale powiem Wam, ze odzew z ogłoszenia duży, już 9 telefonów i 3 nieodebrane, bo prowadziłam szkolenie.
Dwa, a właściwie 3 tel. obiecujące, dwa chciały psa do budki, dwa, ze za daleko.........[/QUOTE]
No to super :)

malagosku, gdybyś miała nadmiar domków to daj znać, dzisiaj jedzie do Nutusi ode mnie, młode kilkumiesięczne cudo jamnikowate :loveu:
Nutusie mąż zabije :diabloti: to 7 psiak, ta kruszynka niby tylko do weekendu ma zostać :eviltong: ale mam nadzieje, że domek znajdziemy raz dwa inaczej kicha bedzie :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Weszłam po pracy do domku, zaraz uciekam na zebranie naszego stowarzyszenia - ale powiem Wam, ze odzew z ogłoszenia duży, już 9 telefonów i 3 nieodebrane, bo prowadziłam szkolenie.
Dwa, a właściwie 3 tel. obiecujące, dwa chciały psa do budki, dwa, ze za daleko.........[/QUOTE]

No widzisz :) i kto teraz będzie szastał domkami na prawo i lewo? :) zaciskam kciuki, żeby któryś domek okazał się tym właściwym!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Weszłam po pracy do domku, zaraz uciekam na zebranie naszego stowarzyszenia - ale powiem Wam, ze odzew z ogłoszenia duży, już 9 telefonów i 3 nieodebrane, bo prowadziłam szkolenie.
Dwa, a właściwie 3 tel. obiecujące, dwa chciały psa do budki, dwa, ze za daleko.........[/QUOTE]:):):):)Czekamy.

Link to comment
Share on other sites

Eh, strasznie to wszystko skomplikowane - ten wybór, sto dylematów i wątpliwości....Czy domek z młoda osobą i rodzicami, czy mieszkanie w Warszawie i 2 niedużych dzieci?.......
Mam nadzieję, że los sam mi pomoże i jutro się ktoś wyłoni....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Eh, strasznie to wszystko skomplikowane - ten wybór, sto dylematów i wątpliwości....Czy domek z młoda osobą i rodzicami, czy mieszkanie w Warszawie i 2 niedużych dzieci?.......
Mam nadzieję, że[B] los[/B] sam mi pomoże i jutro się ktoś wyłoni....[/QUOTE]
A kim jest Los? Czy on ma związek z malagos i Bigos?

Link to comment
Share on other sites

Ja też mam zapytanie o Noculka, pozwolicie, że wkleje tu treść ? :diabloti: :evil_lol: :p

[B][I]Witam serdecznie ja chętnie ją mogę adoptować jezeli państwo zgodzi cie sie na warunki przesłać dokumenty adopcyjne a potem pieska za transport ja zapłacę znalazłam na internecie proszę sprawdziczeby nie miec obaw [email][email protected][/email] mieszkam w opolskim pozdrawiam i czekam na odpowiedz[/I][/B]
[B][/B]
Malagosku, chcesz maila do pani/a - odpiszesz ? :cool1:

Link to comment
Share on other sites

z opolskiego?b Już ktoś pytał, nie? Miałyśmy już tam podjechać z Węgielkową i z psem i moze zostać do wakacji, jakaby było fajnie :)

Na mejla jednak wypada odpisac, jaki by nie był.
Pani, która wczoraj dzwoniła z Warszawy, z adopcje.pl twierdzi, ze tam jest Nocka jako 3 letnia sunia?......Trochę tych mejli aktywacyjnych skasowałam i nie bardzo mogę sprawdzić........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']

Na mejla jednak wypada odpisac, jaki by nie był.
Pani, która wczoraj dzwoniła z Warszawy, z adopcje.pl twierdzi, ze tam jest Nocka jako 3 letnia sunia?......Trochę tych mejli aktywacyjnych skasowałam i nie bardzo mogę sprawdzić........[/QUOTE]
No to już Ci wysyłam na PW tego maila z namiarami :)

A to ja nie ogłaszam na takim portalu adopcje.pl - nawet nie wiedziałam, że taki jest, więc to nie moja wina :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Jeden już odpadł, bo nie oddzwonił o umówionej porze.
ale jutro........
Czekamy na wizytę tej pani z Warszawy, chce poznać Nockę i przetestować zachowanie jej na 6-letnim synku, i odwrotnie.
Strachulec z Nocki, wiec jakoś tak niepewnie podchodzę do tej wizyty......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...