Jump to content
Dogomania

~~ Czarna plamka na śniegu - maleńka Nocka z Kieleckiego MA DOM!!


malagos

Recommended Posts

  • Replies 906
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malagos']Jak tylko pani sie odezwie, spróbujemy.

A teraz:


[INDENT] [FONT=Lucida Sans Unicode][SIZE=4][COLOR=darkred][B]komu przepisy?? Święta Wielkanocne, torty i potrawy z drobiu - 3 broszurki!! [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/224390-Moje-przepisy-kulinarne-na-WIELKANOC-nie-tylko-TORTY-DR%C3%93B-do-21.03.-na-Lenk%C4%99?p=18806058#post18806058"]http://www.dogomania.pl/threads/2243...8#post18806058[/URL]
[/INDENT][/QUOTE]

odwiedzam Nocké w 1 bialej skarpetce.

Malagosiu, czy na Twoim bazarro sprzedajesz moze przepis na tort z mielonych orzechów wloskich- taki ze nawet biszkopt jest z tych orzechów :)

Link to comment
Share on other sites

a oczywiscie, taki tort robiła moja Teściowa, bez mąki i tłuszczu, tylko mielone orzechy, jajka, cukier.

Co do pani z opolskiego, absolutnie nie znaichecałam, przeciwnie, powiedziałam, ze od nas psy jechały do Krakowa, Gdyni, Jeleniej Góry i pod Poznań, odległość to rzecz względna. Pani od razu - słychać był w tle rozmowe z mężem - wprowadziła nazwę mojej wsi do mapy google i wyszło 386 km w 1 stronę. Obiecałam podwózkę suni np. do Warszawy. Pani tak czy tak powiedziała, że zadzwoni. Bo jej sie ten ryjek podoba. I ze widac, ze potrzeba jej dużo miłości (na to, ze trochę jeszcze jest nieufna i lękliwa) i ze jej psy zawsze spały w łóżku, bo po to ma się psa, by go rozpieścić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']a oczywiscie, taki tort robiła moja Teściowa, bez mąki i tłuszczu, tylko mielone orzechy, jajka, cukier.

Co do pani z opolskiego, absolutnie nie znaichecałam, przeciwnie, powiedziałam, ze od nas psy jechały do Krakowa, Gdyni, Jeleniej Góry i pod Poznań, odległość to rzecz względna. Pani od razu - słychać był w tle rozmowe z mężem - wprowadziła nazwę mojej wsi do mapy google i wyszło 386 km w 1 stronę. Obiecałam podwózkę suni np. do Warszawy. Pani tak czy tak powiedziała, że zadzwoni. Bo jej sie ten ryjek podoba. I ze widac, ze potrzeba jej dużo miłości (na to, ze trochę jeszcze jest nieufna i lękliwa) i ze jej psy zawsze spały w łóżku, bo po to ma się psa, by go rozpieścić.[/QUOTE]
Mogliby odebrać w Piotrkowie w niedzielę po południu-ja będę do Poznania w niedzielę jechać przez Piotrków tryb., w poniedziałek wracam. To w weekend byśmy przerzut z Wwy do Kielc zrobili. Zapytaj panią.

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam Noculkowej drugą wyróżnioną tablicę dzisiaj.
Pozmieniałam tekst i się udało, nie usuneli mi :diabloti:
Więc ma dwie wyróżnione tablice, jak nie z tego to z tamtego ogłoszenia może ktosik zadzwoni :mad: na nowej tablicy ma 5 pobrań telefonów :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ziuteczko kochana, a umiesz zrobić Moruska, wyróżnionego? Mamy na to kasę z bazarku przecież :)

[SIZE=3][COLOR=sienna][B]A teraz nastąpi podziękowanie:[/B][/COLOR][/SIZE]
Ziutka przysłała karton dobroci dla kundelków - kilka pluszaków, gryzaków, piszczących świnek i kogutka, masę kurzych łapek i smaczki mięsne! Jeszcze nigdy tylu przeczy śmy nie dostali, a co dopiero mówić o tych biednych psich sierotkach! :-( :placz:

W nagrodę Ziutka dostanie śliczną małą czarną sunię :diabloti: :p

[SIZE=3][COLOR=red][B]A teraz wiadomość dla wąglikowej: [/B][/COLOR][/SIZE]

Pani z opolskiego zadzwoniła i podziękowała za pieska, bo niestety czeka państwa wyjazd, o którym teraz mąż powiedział (wie pani), a pieska nie mogą ze sobą zabrać, a zostawić (wie pani) nie bardzo można samego :razz: no wiec "pani wie" i podziękowała państwu za telefon. Miło, szybko, kulturalnie.
A miałyśmy już z waglikowa niecne plany wywozy suki w opolskie, wręcz dograną akcję, a tu doopa bladzeńka.

Komu małą czarną śliczną sukę? Całkiem gratis!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']

[SIZE=3][COLOR=sienna][B]A teraz nastąpi podziękowanie:[/B][/COLOR][/SIZE]
Ziutka przysłała karton dobroci dla kundelków - kilka pluszaków, gryzaków,[B] piszczących świnek i kogutka[/B], masę kurzych łapek i smaczki mięsne!
[/QUOTE]
Będzie fotka tych łóżkowych gadżecików? Są intrygujące.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...