Jump to content
Dogomania

Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!


Agula99

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stworzyłam takie "cuś" ;) :
Terri to kochany, około 5 letni pies w typie terriera.
W przytulisku przebywa od ponad roku i staje się coraz bardzie posępny i smutny.
Wizyty wolontariuszy, krótkie spacery, chwile czułości już mu nie wystarczają, gdyż jest psem bardzo towarzyskim i spragnionym kontaktu z człowiekiem.
Zamknięcie w boksie jest tragedią dla tego psa. Jednak gdy Terri jest przy człowieku staje się radosnym, pełnym energii psem.
Terri jest żywiołowy i potrzebuje odpowiedniej dawki ruchu.
To cudowny, bardzo przyjazny, kontaktowy pies. Jest bardzo mądry, posłuszny, szybko się uczy. Uwielbia spacery, pięknie chodzi na smyczy.
Terri szuka człowieka, który pokocha go całym sercem, a on to odwzajemni. Terri to super pies rodzinny!
Szuka kompana, z którym będzie mógł się wyszaleć, a potem odpoczywać na kanapie.
Jeśli chcesz dać dom Terriemu skontaktuj się z nami. Ten pies odmieni twoje życie!
Nie wydajemy zwierząt na łańcuch, zastrzegamy sobie prawo do wizyt przed i po adopcyjnych.

Uff jakoś poszło :D

Link to comment
Share on other sites

No ..bachor uśpiony to moge popisac :)

A więc...:)

Tercio pojechał pod Sanok, do miłej rodzinki, upatrzyła sobie go córa , która jest z nim w objęciach na zdjęciach, przez telefon była ogólna gadka, że przyjeżdżają obejrzeć nasze psiaki, nawet nie wiedziałm, że to z Sanoka, myślałam, że gdzies tu z bliska, no bo tak sobie jadą pooglądać....no i nagle dzwoni do mnie Madzia, że mam przyjeżdżać z papierami..no to ja wio do fury, z papierami i gnam....na miejscu stoi juz zdecydowana pani z córką i Tercio wyobejmowany, no to jeszcze szczegółowy wywiad, dom troche na uboczu, żadnych sąsiadów , żadnych kotów, żadnych psów, wszystko ogrodzone, pies oczywiście do domu, na towarzysza i przyjaciela, co zresztą widać od razu w podejściu i kontakcie z psiakiem, córa ma 13 lat, była z Moniką , Terrym i Kają na spacerku jeszcze, napomknęłam o wysłaniu naszych znajomych z Sanoka na wizyte po adopcyjna, więc jaknajbardziej zapraszają, jutro mam obiecana sesję i foty, dzis dojechali bardzo spokojnie, Tercio jechał na kolankach u młodej pańci, bardzo grzecznie, był na spacerze, zjadł kolację , w mielonym dostał antybiotyk ( bo wczoraj była jatka w przytulisku z okazji cieczkującej Majki i się kundle pogryzły, więc ma jeszcze na 5 dni antybiotyk ) , no i podobno szykuja sie do odpoczynku....ciekawe gdzie będzie spał ?? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...