Jump to content
Dogomania

Szelki, linki itd. - sklepy on-line


klimasek

Recommended Posts

Pomóżcie!

Pisałem już do kilku osób oferujących sprzedarz sprzętu maszerskiego i nic zero odzewu, a moje piech potrzebują nowych szelek i linek do skandynawki do leśnych wypadów..... (na tych starych już strach ich prowadzać)

Może podacie mi kilka adresów gdzie coś fajnego i nie drogiego dostanę....

Z góry dzięki za info!!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmm...wprawdzie nigdy nie mialam do czynienia z szelkami od PP,ale z tego co widze sa podszyte polarem co nie jest zbyt dobrym rozwiazaniem. Ja mam dla Azji szelki z rowerlandu i jestem z nich zadowolona.Wczesniej mialam szelki z manmata i tez byly ok,ale Azyjka z nich wyrosla :wink:

Link to comment
Share on other sites

A ja mam pytanko wiecie moze gdzie mozna dostac buciki dla psiuni? Czy ktos widzial jak wygladaja i ktore sa lepsze, bo na tych stronkach to ani zdjec nie ma, ani szczegolow za ile sztuk cena jest, bo 18 zl za jednego bucika to chyba cos niebardzo? W zoologicznym tez nie moge dostac :( . Pozdrawiam.

Jagusia i Keni

Link to comment
Share on other sites

Hej, sa niższe ceny ! No i gdzieś na pewno widziałam zdjęcia bucików... :hmmmm:

Wydaje mi się, że w sklepie z Lodowego Jeziora. Ale strona jakoś nie działa od dłuższego czasu... :-?

W Rowerlandzie za to są od 6 zł, ale zdjęć tam nie ma.

TU, w Serwisie Polskich Maszerów buciki są po 6 zł, zdjęć brak.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Dla tych, co nadal potrzebują sprzętu, mam informację, że ktoś pozbywa się całego zaprzęgu - czyli wózek, sanie, akcesoria + trzy husky do kompletu... :-? (jako całość) Cenę moge podać na priv, albo zapraszam do źródła, czyli...

...Informacja pochodzi z Malahuskity, ale nie podano, kim jest ta osoba. Kontakt jest do osoby trzeciej, wiec bez sensu podawać. Jak będę wiedzieć więcej, to zaraz dam tu namiary, może to kogoś zainteresuje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...