Jump to content
Dogomania

Maszynka


gabryska

Recommended Posts

Witam. Szukałam podobnego tematu, ale nic takiego nie znalazłam.
Szukam średniej klasy maszynki ( w przystępnej cenie) dla pudla średniego. Dotychczas chodziłam z nim do salonu, ale myśle że mogłabym spróbować sama strzyc mojego psa..
Prosze o jakieś informacje odnośnie maszynek. Jaka byłaby najlepsza?
Z góry dziękuje

Link to comment
Share on other sites

Dla pudlelka polecam maszynke Moser 1854 Arco. To bardzo cicha maszynka, wygodna - beprzewodowa. Bardzo ladnie scina puszysty i welnisty wlos. Ma regulacje ciecie w zakresie od 0,1 do 3 mm + dodatkowe nasadki. W komplecie sa dwa akumulatory. A tu dokladny opis : [URL]http://www.onlineshop.germapol.pl/sklep,2282,30251634,50321777777664,03,,pl-pln,294100,0.html[/URL]

Pozdrawiam
Iza

Link to comment
Share on other sites

Śnieżynka - zastanow sie nad modelem Moser 1556, to maszynka, ktora goli do skory, chetnie wybierana przez weterynarzy. Ma waskie ostrze, jest cichutenka, bezprzewodowa. Co do ceny - nie jest najtansza (w granicach 280-290 zl) ale moze warto zainwestowac troszke wiecej w sprzet, ktory sie sprawdzi :). Dla grzywaczy idealna. Nie polece nic lepszego, bo ta jest stworzona do golenia do skory :).
Pozdrawiam
Iza

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

To ja może tutaj najpierw zapytam. Chcę kupić maszynkę do strzyżenia psów w schronisku. Jakie warunki są w schronisku każdy mniej więcej wie. Psy często maja dredy, sierść jest zniszczona. Potrzebuję czegoś wytrzymałego najlepiej bezprzewodowego i aby nie była jakoś kosmicznie droga. Co polecacie??? A może po prostu kupić zwykłą "ludzką" maszynkę do strzyżenia?

Link to comment
Share on other sites

Witam. Nie kupuj w żadnym wypadku ludzkiej maszynki, bo może nie wystarczyć Tobie nawet na pół psa, szkoda pieniędzy. Ja pracuję na Andisie bezprzewodowym, nie jest najtańsza (ok.1000zł), ale sprawdzi się w każdych warunkach. Jest cicha, z wymiennymi ostrzami i możesz ciąć w miejscach gdzie nie ma prądu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Do schroniska polecam Mosera 1245. Jest odrobine tańsza od Andisa - ok. 460 zł, a mocniejsza ( lepiej sprawdza sie do cięcia dredów ) i bardziej wytrzymała na upadki. Oczywiście przewodowa, bezprzewodowe są sporo droższe. Słabszych niż 35-45 wat nie ma co kupować, nie sprawdza sie, z ludzkimi podobnie - szkoda kasy wyrzuconej w błoto.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 7 months later...
  • 4 weeks later...

Co myślicie o tej maszynce?
[url=http://www.zooplus.pl/shop/psy/maszynki_pielegnacja_psa/maszynki_do_strzyzenia/maszynka_do_strzyzenia_psow/60818]Maszynki do strzyżenia psa tanio w zooplus: Maszynka do strzyżenia psów Pet Clipper CP-6810[/url]

Dobra będzie do domowego strzyżenia yorka?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja napiszę co nie polecam;) kupiłam ostatnio maszynkę na allegro Clatronica / mam nadzieję, że dobrze napisałam/ THS 3182. jest beznadziejna i nie strzyże nic a nic:angryy: wprawdzie cena jest jak na maszynki mała - 93 zł ale spodziewałam się czegoś innego:mad: ludzkich włosów też nie strzyże:diabloti: zostanie do golenia fafołów ze swetrów:angryy: chociaż teraz ato więc nie mam jak sprawdzić czy swetry ostrzyże:angryy:

jest 10 W więc myślałam, że na drobne przycinanko między wizytami u fryzjerki starczy i do podgalania łap ale jak widać nawet do tego się nie nada:shake:

Link to comment
Share on other sites

a myślicie że ta: [SIZE=3]Maszynka do strzyżenia Pet Clipper CP-6810[SIZE=1] [SIZE=2]lub jakaś w przedziale cenowym do 200 zł sprawdzi się u maltańczyka / chodzi mi o sporadczne domowe przystrzyzenie bo i tak chodzę z moimi do fryzjera???[/SIZE][/SIZE]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...