Jump to content
Dogomania

Starszy Pan Edzio zbiera na hotel i diagnostykę.Pomóż Edziowi - warto!!!!


Recommended Posts

Witam wszystkich...Edzio jest bardzo kochany, spokojny i tulaśny, radosny...bardzo szybko się zintegrował z Forestem kolegą z boksu. Leki dostaje dwa razy dziennie ...w pierwszy dzień nie miał apetytu, ale już jest ok smakuje mu wszystko.Spaceruje grzecznie na smyczy. Mam parę zdjęć... komu wysłać?, bo ja nie potrafię wrzucać na dogo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotel_lilki']Witam wszystkich...Edzio jest bardzo kochany, spokojny i tulaśny, radosny...bardzo szybko się zintegrował z Forestem kolegą z boksu. Leki dostaje dwa razy dziennie ...w pierwszy dzień nie miał apetytu, ale już jest ok smakuje mu wszystko.Spaceruje grzecznie na smyczy. Mam parę zdjęć... komu wysłać?, bo ja nie potrafię wrzucać na dogo.[/QUOTE]


[email][email protected][/email]

Dziękujemy za wieści

Link to comment
Share on other sites

Edzio na spacerze ze swoim kumplem z boksu

[IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/181004_305801786174998_1425911194_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/223879_366679186721339_2012821382_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krolik2014']Wyalalem 10 zl deklaracji stalej za czerwiec dla Edka ,fajne fotki ze spacerku szkoda tylko ze te boksy i kraty jakos tak... no ale pewnie duzo lepiej jak w schronie[/QUOTE]
Mysłowice nie grozą...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ASTRA 126']Witam, dzięki za zaproszenie na wątek Edzia. Deklaruję 20 zł jednorazowo a od lipca 10 zł stałej. Niewiele, ale emeryturka też cienka.[/QUOTE]

Edzio bardzo dziękuje.
Na razie stanęłam z wysyłaniem zaproszeń bo jestem chora. Jak się wykuruję to ruszę znów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...