Jump to content
Dogomania

Ślązacy łączmy się- agility


coztego

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej, postanowiłam zalogowac się na dogomanii, specjalnie po to, zeby sledzic ten watek :)
(Jestem ta od Owczarka-Yetiego) :)

Chciałam na początku bardzo serdecznie podziękować za miłe spotkanie ;)

Cimi, jak widzę jesteś właściecielka tej bokserki-suni i jesteś z Gliwic. Jeśli chcesz to mogę Cię zgarnąc gdzieś z miasta, bo bede jechac samochodem, a yeti bedzie sie grzecznie zachowywal przy suni.

Link to comment
Share on other sites

He he tez kiedys podrozowalam duzo autobusem ;] ma to swoj urok, szczegolnie,jak ludzie widza mnie przez drzwi i rezygnuja z wsiadania. Yeti w kagancu wyglada jak jakis psi 'zakapior' :)

pozdrawiam i dozobaczenia w niedziele. Moze przybedziemy w pelnym skladzie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cimi']Sebastian, może być ten przystanek Kochłowice :cool3: ? Jeszcze, popytam sie, który konkretnie i sprawdze na mapie :lol:.[/quote]

Jeżeli myślimy o przystanku przy oczyszczalni ścieków to ten przystanek znam. O której godzinie mogłabyś tam być ?

Link to comment
Share on other sites

Ok.. mam już znalezione linie :lol:. Jadę 6, a następnie 657(może mi ktoś napisać czy dobrze wybrałam busy :cool3: ?). Frodka może przyłączysz się do mnie :lol: ? Sebastian, jeszcze będę na mapie sprawdzać co i jak gdzie dokładnie mam wysiąść, bo 657 jedzie koło oczyszczalni. I gdzieś tam będę po 11.

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]No i jak z niedziela? :cool3:
Czy macie juz jakies pomysly, jak zorganizowac zajecia, czy bedziemy myslec na zywca na miejscu?

Mam maly znak zapytania co do niedzielnych zajec, bo kroi sie problem z transportem, ale sprobuje go rozwiazac, moze sie uda ;)

I dla swietego spokoju, mojego i ogolnego, zabiore tylko Gage :evil_lol: Ona i tak duzo lepiej bedzie sie bawic, no i efekt bedzie lepszy jak skupie sie tylko na niej :razz:
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']My też chcielibyśmy kiedyś przyjechać, ale nie mam zielonego pojęcia jak i gdzie trafić... A moja orientacja w terenie jest bliska zeru...[/QUOTE]

A wiesz gdzie jest jeziorko Czechowickie :cool3:. Sprawdź na mapie i można jechać Toszecką cały czas prosto w kierunku Katowic, a po prawej stronie za przystankiem będzie zjazd i informacja, o Ośrodku wypoczynkowym TUR.

Kto będzie jutro :cool3: ? Nathaniel, może Ty wreszcie się pojawisz, bo tak bardzo chciałaś mieć agility na Śląsku i trenować to.

Link to comment
Share on other sites

Nathaniel, sory, ale za każdym razem znajdziesz wymówkę, a przecież tak bardzo się dopytywałaś właśnie o agility.

Co do szkoły, bo wcześniejszy post usunęłaś, cały poniedziałek mam zawalony sprawdzianami czy kartkówkami czy zwykłymi odpowiedziami ustnymi. Czyli na 6 przedmiotów, które mam muszę być przygotowana :roll:. Dla chcącego nic trudnego.
Bogusia, będziesz jutro :cool3:. ? A Ty Sebastian :cool3:.?

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=1]Cimi , gdybym mogła się wyrwać to bym przyjechała, ale a. się nie wyrwę b. nie mam kasy i kilka innych powodów , których przytaczać nie będe.
[/SIZE] [SIZE=1] Skończmy może temat mojej osoby, bo zaczyna się robić nie przyjemnie.
Ciągle chce z tą "bestią" trenować, ale w sumie się tego boję, boje sie jego reakcji. Rambo nie jest też przyzwyczajony do jazdy autobusami,a musielibyśmy się tłuc dwoma-jak nie więcej.[/SIZE]
[B] Lepiej dla mnie i dla niego będzie, jak zaczniemy w przyszłym roku od wiosny.[/B]
[RIGHT]do zobaczenia
[/RIGHT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nathaniel'][SIZE=1]Ciągle chce z tą "bestią" trenować, ale w sumie się tego boję, boje sie jego reakcji. Rambo nie jest też przyzwyczajony do jazdy autobusami,a musielibyśmy się tłuc dwoma-jak nie więcej.[/SIZE][/quote]
nie dowiesz się, jak nie spróbujesz :eviltong: a co do jazdy autobusem - moja tego nie lubi, całą drogę jest koncert wszelkiego rodzaju pisków, ale jakoś dajemy radę - w końu pies się przyzwyczai :razz:

a nawiasem mówiąc, paskudna pogoda dziś :( szkoda, że nie jest tak jak wczoraj :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Woo']hejka!
Wszystko jest na dobej drodze bym dziś w końcu się pojawił.
O której się spotykacie i do której będzie trwał trening?

Pozdrawiam
Woo[/quote]
Spotykamy się o 14 na miejscu (Czechowice), kilka osób jest wcześniej, kilka później. Koniec treningu nie jest przewidziany na konkretną godzinę, wszystko zależy od chęci psów i właścicieli :lol:

Link to comment
Share on other sites

już jesteśmy w domu, najedzone i powoli się rozgrzewamy :) Niestety, większość się wystarszyła pogody i nie dojechała :mad: Było nas tylko 5 piesków, wśród których znalazła się mała, pocieszna suńka (jak sądzę, to to był Woo ze swoja psinką), która biegała jak szalona w pełni szczęścia :lol: Moja małpa była dziś strasznie rozproszona, wszędzie jej było pełno, tylko nie koło mnie :angryy: A w pewnym momencie Fiona z Ateną zamieniły się imionami i pańciami, co w sumie było ciekawym doświadczeniem :lol: :evil_lol: Aczkolwiek bardzo miło się ćwiczyło z Fionką :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...