Jump to content
Dogomania

Ślązacy łączmy się- agility


coztego

Recommended Posts

Z ostatniej chwili.

Rozmawiałem przed momentem z Januszem jutro o 14 mam się z nim spotkać i porozmawiać o konkretach. Podobno tyle zdążył mi przekazać, ujeżdżalnia wieczorami jest do naszej dyspozycji. Zbierajmy, więc kaskę na przeszkody i szukajmy kontaktu z tanimi wykonawcami.

NPBZW:angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

czyli w srode o 19 aktualny trening na ujezdzalni?:) kaske zbieram.... ale ciezko... zarcie kooondlom kupic trzeba.. z mlodym chce pocwiczyc pod okiem fachowca pt a pozniej ipo;p ehhh bedzie ciezko:)jesli chodzi o srode to ja bede raczej tylko z Cekinem.. alfie narazie daruje.. okres przed i posylwestrowy ejst dla niej ksozmarny.. boi sie jakichkolwiek strzalow i hukow:(

Link to comment
Share on other sites

Hanys Power - jestem na NIE :mad:
O ile samo 'Hanys' brzmi nieźle i może w kombinacji innego wyrazu byloby OK, o tyle 'Power'... Brrr...

Z wcześniej wymienionych podoba mi się City Perros i Aloha :)
Własnie idę sobie zafundować długą kąpiel, a że najlepiej się myśli w wannie to może mi do łba coś wpadnie :)

Link to comment
Share on other sites

ja tam nie doajde ;(
za dalekoo ;(
i brak funduszy ;(
skucze sie po świętach ;(
(o ile bede miała kase,bo na sylwestra zbiera )
a jak nie bede miała na sylwka..
dto bede miała po 10 stycznia (18-stka:diabloti:)
ale za tą kase planuje sterylke Kory..

WIEC NIEWIEM CZY KIEDYKOLWIEK MI SIE UDA TAM POJECHAC! ;(:-(:placz:


a propo Hanys Power.. to ja jestem przeciwko HANYS.. (czerwono zielono biały pas lalalala) xD

Link to comment
Share on other sites

Zastanawiam się ile wziąłby stolarz? Znam jednego emerytowanego stolarza, ale nie jestem pewna czy jeszcze ma dostęp do warsztatu. Po świętach zapytam. Tylko musiałabym mieć jakieś schematy, żeby mu pokazać jak to wszytko m awyglądać. Tartak jest też w pobliżu, więc z deskami nie będzie problemu (na pewno taniej niż np. w Praktikerze). Problemem będzie transport.

Link to comment
Share on other sites

Chyba nie będzie Yetusia jutro ze mną :placz:
Nadwyrężył łapkę i nie chcę, żeby stało się coś poważniejszego. Może przyjadę z Bunią, tylko nie wiem jak to będzie z pokonywaniem przeszkód z nią, spróbować zawsze mozna, a najwyzej sobie tylko popatrzymy. Mam nadzieje,że nie będziemy Wam przeszkadzać, bo Bunia bywa czasami trochę nieokrzesana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ma-ja']No jak to dlaczego :evil_lol:
Nie widzisz, ze ona jest z SOSNOWCA :mad:

:diabloti:[/quote]
Przecież jeśli wszytko będzie dobrze, wszyscy będziecie z jednego, wielkiego miasta: Silesii :) Zatem proszę mi tu nie szerzyć nacjonalizmu :mad:
Wkrótce Sosnowiczanie zostaną Hanysami :evil_lol:
A może nazwa: [B][I]Hanysy i Gorole[/I][/B] :lol:
[SIZE=1][COLOR=paleturquoise](chociaż na Goroli to się można obrazić:lol: )[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie - właśnie rozmawiałam z Sebastianem, który jest świeżo po rozmowie z właścicielem Psiej Krainy.

Jutro [COLOR=Red][B]NIE MA[/B] [/COLOR]spotkania! Jest za to w [B][COLOR=Red]piątek[/COLOR][/B] o [COLOR=Red][B]19[/B][/COLOR] w [COLOR=Red][B]4art[/B][/COLOR] (tam gdzie poprzednio), w celu ostatecznego omówienia spraw klubu, godzin treningów, opłat etc.

P.S. Hehe... Hanysy i Gorole ze skrótem [B]HaGo[/B] nawet mi się podobają :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Godelaine']Jest za to w [B][COLOR=Red]piątek[/COLOR][/B] o [COLOR=Red][B]19[/B][/COLOR] w [COLOR=Red][B]4art[/B][/COLOR] (tam gdzie poprzednio), w celu ostatecznego omówienia spraw klubu, godzin treningów, opłat etc.[/quote]
a spotykamy się na rynku czy od razu w 4art ? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Godelaine']Jutro [COLOR=Red][B]NIE MA[/B] [/COLOR]spotkania! Jest za to w [B][COLOR=Red]piątek[/COLOR][/B] o [COLOR=Red][B]19[/B][/COLOR] w [COLOR=Red][B]4art[/B][/COLOR] (tam gdzie poprzednio), w celu ostatecznego omówienia spraw klubu, godzin treningów, opłat etc.[/QUOTE]

O kurde a ja będę po :cool3:... faji wodnej , hehe :evil_lol:.

[quote name='marmara_19']W Gliwicach Przy Ul. Wieczorka.. Od Placu Mickiewicza W Strone Kosciola Sw. Krzyza[/QUOTE]

Blisko czołgu :lol:. Chociaż niektórzy w Gliwicach nie wiedzą gdzie jest czołg :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...