Jump to content
Dogomania

Ślązacy łączmy się- agility


coztego

Recommended Posts

Ehh... Sebastian, rozumiem Cię bardzo dobrze, bo myśmy mięli kolizję, po tym jak miesiąc wczesniej auto kupiliśmy, (a pół roku po tym jak na stacji benzynowej wjechał jakiś ciul (dresik) rozpędzonym Lanosem w barierki ochronne i barierką dostalismy po dupie Zastavy1100P) ... :/ Durna baba wyjechała nam nagle z podporządkowanej i gruch! Ale już mamy auto z powrotem, naprawione. Ale i tak się strachu najadłam... Ktos nam źle życzył... i to dwukrotnie.

Życzę Wszystkim bezpiecznych, spokojnych i zrównowazonych Świąt Bożego Narodzenia (szczególnie dla tych za kółkiem)!! :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ecco']Wracając wieczorem do domu mieszkam w Tychach a pracuje w Bytomiu na wysokości Makro w Katowicach miałem poważny wypadek samochodowy w wyniku, którego bardzo ucierpiał mój samochód, samochód sprawcy do kasacji. /.../
Oczywiście strażacy, policjanci i sprawcy (krwawiącymi rękami) podpisali się pod nazwa Hanys Power tak, więc dodając ich głosy do tych, które mam dysponuje siłą 30 010 głosów.[/quote]

No to szczescie w nieszczesciu!

Rozumiem, ze wszyscy strazacy, policjanci i cala reszta byli Hanysami z krwi i kosci :evil_lol:

Zapisujemy sie za spotkanko po swietach, mysle ze to dobry pomysl ;)

[URL="http://img399.imageshack.us/img399/6213/kartkapluc4.jpg"][IMG]http://img399.imageshack.us/img399/6213/kartkapluc4.th.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B][I]Dobrze ze ci sie Seba nic nie stalo!![/I][/B]:)
Autka troche szkoda ale trudno!!:sad:
Bylam dzisiaj na treningu hehe... Tomek prowadzil--co za zajecia!!:eviltong: (jak w wojsku)



_______________________
Wszystkiego dobrego na Swieta!!!:tree1: :x-mas:
Szlonego sylwka!!:bigcool:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frenkino'][B][I]Dobrze ze ci sie Seba nic nie stalo!![/I][/B]:)
Autka troche szkoda ale trudno!!:sad:
Bylam dzisiaj na treningu hehe... Tomek prowadzil--co za zajecia!!:eviltong: (jak w wojsku)
[/quote] Za to jakie postepy Frankiego:razz::razz: Wymiata Twoj piracik wymiata:cool3:.

A ja teraz sie zastanawiam, powoli tracac glos jak osoba przy maszynie ma wytrzymac kilka rund w spodku i umiec po tym jeszcze mowic:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzika']Za to jakie postepy Frankiego:razz::razz: Wymiata Twoj piracik wymiata:cool3:.

A ja teraz sie zastanawiam, powoli tracac glos jak osoba przy maszynie ma wytrzymac kilka rund w spodku i umiec po tym jeszcze mowic:roll:[/quote]

Czesc!!!
[I][U]Frenki i postepy[/U][/I] :eviltong: [B]hihihihi!![/B]
Ale i tak dzieki za komplementy:lol: ! Aki:loveu: tez mial niezle wejscia (pozdrow go!)
Wiesz, a co do tych wrzaskow, to cwiczyc trzeba :eviltong: ja juz umiem glosno sie drzec i nawet gardlo mnie potem nie boli :razz: (teem potwierdzi;) )
A co chcesz byc [I]ladujacym:evil_lol: [/I]!!??

______________________
Pozdrawiam!!

Link to comment
Share on other sites

Ja jak co bede miec inna role ale na skrzynkowego to pojdzie jak co Edytka (ta od prado).
A mi gardlo daje popalic ze nie pytaj po niejednej imprezie bylo lepiej:roll:.

A czy Aki mial dobre wejscie to nie wiem wiem tylko ze odsypial ten trening plus pozostanie na flyball cale 4 godz :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzika']Ja jak co bede miec inna role ale na skrzynkowego to pojdzie jak co Edytka (ta od prado).
A mi gardlo daje popalic ze nie pytaj po niejednej imprezie bylo lepiej:roll:.

A czy Aki mial dobre wejscie to nie wiem wiem tylko ze odsypial ten trening plus pozostanie na flyball cale 4 godz :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/quote]

Obawiam sie ze Edytka nie wytrzyma (gardlowo) :eviltong: calego spodka hihihi!!!
Moj sportowiec jeszcze spi :evil_lol: hehe!!
(znajdziemy ci jakas fajna role, co bys sie nie nudzila:diabloti: )


______________________
Pozdrawiam!!

Link to comment
Share on other sites

No mi sama nauka regulaminu cos zajmie:cool3::cool3: a role juz mam przydziolona przy biernej obsludze toru:cool3:

Nie gardlowej:D a Edytka da se rade jak co co pewien czas bedziem sie wymieniac, chyba ze frank nie da rady sie w 100% przygotowav do startow w zawodach a popieram Twa kandydature na skrzynkowa:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzika']No mi sama nauka regulaminu cos zajmie:cool3::cool3: a role juz mam przydziolona przy biernej obsludze toru:cool3:

Nie gardlowej:D a Edytka da se rade jak co co pewien czas bedziem sie wymieniac, chyba ze frank nie da rady sie w 100% przygotowav do startow w zawodach a popieram Twa kandydature na skrzynkowa:razz:[/quote]
Frank i zawody dobry zart! Jak jest miejsce na skrzynkowa to biore!!:eviltong: :eviltong:
Ja z nim nie lece on jeszcze ma tyle do nauczeia ze w 2 mies nie zdazy!!
Moge leciec z jakims Tomkowym!!:cool3: :evil_lol:

__________________________
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzika']Leciec z Tomkowym:cool3::cool3::cool3: Pytanie gdzie na piwo napewno ale to polecam Paco.

A ty uwierz w frania to serio zaczelo nawet nawet wygladac:razz: a teraz wez sie i odrob zadanie domowe :D[/quote]

Juz sie biore!!:eviltong: A zadanie domowe jutro!
(ok biore Paco)

_______________________
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...