Jump to content
Dogomania

Ślązacy łączmy się- agility


coztego

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tor i teren wydają się w porządku.


A co do flyballu w przyszłym tygodniu trening poprowadzi Tomasz ja mam szkołę w sobotę i niedzielę.


Bogusia czy masz możliwości czasowe w tygodniu powiedzmy do 16 ja pracuje w Bytomiu do Gliwic nie jest daleko moglibyśmy skoczyć do psiej........ na rekonesans.

Link to comment
Share on other sites

Hehe... W takim razie będziemy na flyballu w obydwa dni :)

Co do Psiej Krainy - w tygodniu mam czas we wtorek, środę i piątek. Chętnie się wybiorę. Możemy się wcześniej dogadać z właścicielami i spotkać z nimi na miejscu.

P.S. Privem podsyłam Ci namiary na siebie (bo jakoś zawsze mi to z głowy wychodziło :roll: )

Link to comment
Share on other sites

Aloha

W związku z tym, że na spotkaniu najliczniejszą grupą stanowili ludzie z Gliwic postanowiliśmy biorąc pod uwagę dwie możliwości rozłożenia toru a mianowicie Gliwice I Ruda, że w pierwszej kolejności rozeznamy warunki, jakie panują w psiej krainie.


Po rekonesansie dokonanych przez wyznaczonych i przeszkolonych zwiadowców sztab grupy złożony z 12 osób postanowił zorganizować II spotkać agility w Psiej Krainie w piątek od 16:30.

A co do Rudy tam pozostają treningi flyballu w soboty i niedziele od 11:30

Aloha

Link to comment
Share on other sites

Ślędzę wątek cały czas. Nie zgłaszałam się na spotkanie, bo pracuję i piątki i soboty do późna. Ale teraz "Psia Kraina" bardzo mnie interesuje:p Niestety wolne dni dla mnie to tylko środa i niedziela :( Czytałam, że była opcja "zwiadu środowego" czy to jest dalej aktualne?

Link to comment
Share on other sites

Czesc wszystkim. Dzwonilem dzisiaj do Psiej Krainy no i niestety z piatkiem jest maly problem. Mianowicie w tygodniu teren ten jest do konca listopada zarezerwowany na szkolenia. W piatek moglibysmy tam pobyc jedynie do godziny 17-tej. Obawiam sie ze jechanie na pol godziny nie ma raczej sensu. Mozemy natomiast przyjechac w sobote od 14-tej w zwyz i w niedziele bez roznicy o ktorej. Te dwa dni sa praktycznie w calosci do naszej dyspozycji. Z tego co wyczytalem w poprzednich postach to nie wszystkim pasuje weekend no ale na chwile obecna nie mamy innego wyboru. Okreslcie sie prosze czy dacie rade w sobote albo niedziele. Postarajcie sie, bo jak nie to :mad: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patka i oskar']Mozemy natomiast przyjechac w sobote od 14-tej w zwyz i w niedziele bez roznicy o ktorej. Te dwa dni sa praktycznie w calosci do naszej dyspozycji.[/quote]
jak dla mnie ekstra :multi:

[quote name='patka i oskar']konie które były jakieś 10 metrów za nami[/quote]
tych koników to ja się troszkę obawiam, bo z moją to nigdy nic nie wiadomo :mad: jak coś jest dziwne i inne, to najlepiej to pogonić :mad: no i te jeziorko niedaleko :diabloti: ojj, ciężko będzie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patka i oskar']Mozemy natomiast przyjechac w sobote od 14-tej w zwyz i w niedziele bez roznicy o ktorej. Te dwa dni sa praktycznie w calosci do naszej dyspozycji. Z tego co wyczytalem w poprzednich postach to nie wszystkim pasuje weekend no ale na chwile obecna nie mamy innego wyboru. Okreslcie sie prosze czy dacie rade w sobote albo niedziele. Postarajcie sie, bo jak nie to :mad: :eviltong:[/quote]

Czesc!
Jesli sie umowicie w sobote albo niedziele to moze tez mi by sie udalo z moja suka przyjechac. Nie odzywalam sie do tej pory, bo nie bylam zarejestrowana na dogo - chociaz chcialam isc na spotkanie, niestety czas zrobil swoje - bo my co prawda mamy miejsce, gdzie sobie skaczemy, ale im wiecej roznych miejsc tym lepiej:) I zawsze z checia pomoge swoim doswiadczeniem - co prawda niewielkim, ale jakies tam jest;)

Jesli oczywiscie mozemy sie dolaczyc.

pozdr
Wafelek z psami

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem gdzie jest ta psia kraina, wiec czy ktos moze wie jak jedzie autobus z bytomia w tamto miejsce??? ja bym przyjechala, ale jest wystawa w ten weekend w nowej rudzie i jedziemy juz w piatek wieczorem, poza tym jakby cos bylo planowane to prosze o uwzglednienie, ze czwartek i piatek odpadaja, bo mam popołudniami treningi siatkowki i tanca towarzyskiego;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wafelek']Czesc!
Jesli sie umowicie w sobote albo niedziele to moze tez mi by sie udalo z moja suka przyjechac. Nie odzywalam sie do tej pory, bo nie bylam zarejestrowana na dogo - chociaz chcialam isc na spotkanie, niestety czas zrobil swoje - bo my co prawda mamy miejsce, gdzie sobie skaczemy, ale im wiecej roznych miejsc tym lepiej:) I zawsze z checia pomoge swoim doswiadczeniem - co prawda niewielkim, ale jakies tam jest;)

Jesli oczywiscie mozemy sie dolaczyc.

pozdr
Wafelek z psami[/quote]


Aloha
Wafelek, możesz nam wszystkim zdradzić gdzie skaczecie ?

Wafelek, możesz nam wszystkim zdradzić gdzie skaczecie?
Może twoje miejsce mogłoby uszczęśliwić wszystkich. Psia Kraina jest tylko pewną opcją, natomiast wszystkie propozycje są brane przez sztab generalny pod uwagę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ecco']Aloha
Wafelek, możesz nam wszystkim zdradzić gdzie skaczecie ?
Może twoje miejsce mogłoby uszczęśliwić wszystkich. Psia Kraina jest tylko pewną opcją, natomiast wszystkie propozycje są brane przez sztab generalny pod uwagę.[/quote]

Z tym uszczesliwieniem to watpie;) Bo niejednokrotnie bylo juz w roznych miejscach na roznych forach o tym pisane, gdzie w Katowicach sa przeszkody i gdzie mozna by poskakac, ale poza kilkoma osobami to nikomu nie pasowalo - te kilka osob spotyka sie od jakiegos czasu i cos robi, niestety warunki sa jakie sa i nie ma mozliwosci zaproszenia wszystkich ewentualnych chetnych, dlatego nie widze sensu na tym etapie tego miejsca wszystkim proponowac.

Bardzo sie ciesze, ze powstaje rowniez jakas inna inicjatywa, bo na tak duzy region na pewno przyda sie wiecej osrodkow niz 1, i wiecej torow niz 1, najlepiej wspolpracujacych ze soba - byloby naprawde pieknie, gdyby np.za rok mozna urzadzic wspolne towarzyskie zawody... :)

Dlatego napisalam, ze ja z checia podejme wspolprace, i moge wspomoc moim (niezbyt wielkim ale jakims zawsze) doswiadczeniem i zgromadzona do tej pory wiedza, z checia popatrze, jak inni pracuja, a i suce dobrze zrobi, jesli nowa hopke zobaczy;)

pozdr
Wafelek z psami

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...