Jump to content
Dogomania

Ślązacy łączmy się- agility


coztego

Recommended Posts

[quote name='ma-ja']Powiedzcie mi, jak to sie robi, zeby pies widzac inne psy, nie interesowal sie nimi, tylko przeszkodami ?? :mad:[/QUOTE]

Trcohę czasu potrzeba, może z początkiem będzie potrzeny smak jeśli na taką formę reaguje ;). A jak później skapuje o co chodzi na torku to nie sądzę, żeby interesowała się psami ;).

Uff.. Fiona kuunie zna, a już przy krowach cwiczyła :lol:.

Patka i Oskar, powiedzcie mi jeszcze czy to właśnie jest dalej ta Ziemięcicka 62 ?. Ja już się pogobiłam, bo na samym początku istnienia Psiej Krainy też była Ziemięcicka, ale nie pamiętam numeru.

Do Czechowic można dojechać busem 71, który jedzie przez Os. Kopernika i Łabędy ;).

Mi pasuje sobota obojętnie i niedziele od około 13.



Ecco, zgodnie z zaproszeniem przyjadę na flyball. Tylko, że nie w tą a w następną sobotę :multi:. Bogusia.. będę jechać z Tobą, bo to będzie już miesiąc z nowym biletem i będę mogła już jeździć w inne miasta :lol:. Lecze na Ciebie Bogusia :evil_lol:. Mam nadzieje, że mój kloc pokaże się z dobrej strony :lol:.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochani!!!! mam wrażenie że nie czytacie dokładnie wszystkiego a przynajmniej nie wszyscy jeżeli się mylę to sorki:eviltong: . tak dla przypomnienia spotkanie w psiej w piątek nie dojdzie raczej do skutku ponieważ oni tam zaczynają zajęcia od 17, możemy przyjechać w sobotę po 14 albo w niedzielę. w niedziele możemy być cały dzień.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cimi']Patka i Oskar, powiedzcie mi jeszcze czy to właśnie jest dalej ta Ziemięcicka 62 ?. Ja już się pogobiłam, bo na samym początku istnienia Psiej Krainy też była Ziemięcicka, ale nie pamiętam numeru.[/quote]


zabij mnie ale nie wiem czy ziemięcicka czy nie:lol:, wiem natomiast że psia znajduje się na terenie ośrodka wypoczynkowo-rekreacyjnego "tur"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmara_19']:D e to loozik:Dmodlcie sie zbey bylo cieplo to by Cekin sbie poplywal:Dchcoiaz zima on woda tez nie gardzi:[heheto aj ejstem z aneidziela jesli wtedy caly dzionek bysmy mogli tam posiedziec:D[/quote]
Niedziela to bardzo dobry pomysł :) A o której?

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, ale zrozumiała to w ten sposób, że jeżeli nie będzie osób w okolicach Twojego wieku to nie będziesz trenować z psem ? Ale powiedz mi dlaczego ? Napisze Ci, że na spotkaniu były osoby w oklicach 20, jedne mniej niz 20 a inne ciut więcej niż 20.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cimi']Nie wiem, ale zrozumiała to w ten sposób, że jeżeli nie będzie osób w okolicach Twojego wieku to nie będziesz trenować z psem ? Ale powiedz mi dlaczego ? Napisze Ci, że na spotkaniu były osoby w oklicach 20, jedne mniej niz 20 a inne ciut więcej niż 20.[/quote]
O kurcze, to ja będę seniorka :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cimi']Nie wiem, ale zrozumiała to w ten sposób, że jeżeli nie będzie osób w okolicach Twojego wieku to nie będziesz trenować z psem ? Ale powiedz mi dlaczego ? Napisze Ci, że na spotkaniu były osoby w oklicach 20, jedne mniej niz 20 a inne ciut więcej niż 20.[/quote]

Bardzo mi miło

Link to comment
Share on other sites

Bo niejednokrotnie bylo juz w roznych miejscach na roznych forach o tym pisane, gdzie w Katowicach sa przeszkody i gdzie mozna by poskakac

pozdr
Wafelek z psami


Wafelek, witam ponownie
Jestem od niedawna na dogomani, gdzie konkretnie mógłbym przeczytać o możliwościach trenowania agility w Katowicach? Proszę o pomoc.



Aloha Ecco

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4]patka i oskar[/SIZE]

Kochani!!!! mam wrażenie że nie czytacie dokładnie wszystkiego a przynajmniej nie wszyscy jeżeli się mylę to sorki:eviltong: . tak dla przypomnienia spotkanie w psiej w piątek nie dojdzie raczej do skutku ponieważ oni tam zaczynają zajęcia od 17, możemy przyjechać w sobotę po 14 albo w niedzielę. w niedziele możemy być cały dzień.

Cholera szkoda tego piątku, może czwartek o tej samej godzinie?
W sobotę i niedzielę mamy treningi flyballu?
Jest też trzecie rozwiązanie możemy się spotkać oczywiście, kto może w czwartek i w weekend?
Aloha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ecco']

Cholera szkoda tego piątku, może czwartek o tej samej godzinie?
W sobotę i niedzielę mamy treningi flyballu?
Jest też trzecie rozwiązanie możemy się spotkać oczywiście, kto może w czwartek i w weekend?
Aloha[/quote]


oni mają do końca listopada o ile się nie mylę zajęty tor od poniedziałku do soboty do 14, o tym dzisiaj pisaliśmy a raczej pisała=pisał moja druga połowa:eviltong:, więc narazie możemy korzystać z toru tylko w soboty i niedziele. a teraz to czego wcześniej nie pisaliśmy, właściciele są zainteresowani wynajmowaniem toru na warunkach takich jak ustalaliśmy czyli my sobie oni sobie że się tak wyrażę. wynajem oczywiście za pewną kwotę o której trzeba jeszcze podyskutować to na początek, potem być może za to że się będziemy opiekować torem będziemy mogli tam ćwiczyc za darmo ale tego narazie nie należy traktować zobowiązująco bo pani z którą rozmawialiśmy nieśmiało tak tylko na ten temat coś przebąkneła. ogólnie to są zaineterowani bo teren na którym jest tor poza szkoleniem jest niewykorzystywany.

Link to comment
Share on other sites

oo to swietnie:D:D jak dla mnie idealnie:Dnawet ejsli by sie oakzalo,ze wlasciwe treningi bylyby w rudzie czy gdzies indziej to gliwiczanie mieliby jeszcze miejsce do dodatkowych cwiczen:Dbo ja np nie wiem czy alfinka bedzie cwiczyc tak hmm regulaminowo czy tylko w chwili wolnego torku bedzie biegac.. to wszystko sie zobaczy:) a narazie spytam:czy jest ktos chetny do pcowiczenia posluszenstwa z psiakami?bo ckin dawno nie pracowal z psami i musimy sie wdrazyc od nowa... tzn nauczyc koncentracji na mnie gdy sa tez inne psy.... p.s. pracujemy na pileczke;p

Link to comment
Share on other sites

Witajcie. Mamy juz wtorek i jak narazie zadnych konkretow apropo spotkania w psiej :painting:. Moze niech kazdy napisze czy bardziej pasuje mu sobota czy niedziela i czy w ogole bedzie. Moze podajmy tez wstepne godziny. Ja osobiscie proponuje sobote lub niedziele (bez roznicy) powiedzmy o 13-14. Czekam na wasze zdanie w tej sprawie. Piszcie :user:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...