Jump to content
Dogomania

1,5 roku przywiązany do muszli klozetowej i bity Ciapek ma dom :) zostaje w DT :)


marra

Recommended Posts

  • Replies 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='piescofajnyjest']sliczny psiak :) i co on wyprawia z tymi tylnymi lapinkami hihihihi:)[/QUOTE]

POjęcia nie mam :D on w ogóle ma tendencję do wyciągania się i przeciagania na podłodze.
A tu jeszcze chwila zabawy [URL]http://www.youtube.com/watch?v=4m-m55Ae1Ww&feature=youtu.be[/URL]

Proszę nie wystraszyć się szczeku mojej suki która po najechaniu na nią aparatem udaje że to nie ona :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halbina']A na koniec akcji Marra mówi do psiaka: "Znalazłam twoją łapkę, ale oddam ci ją dopiero w domu..." Zgroza, mówię Wam![/QUOTE]

:grin::evil_lol:
Wiedziałam że Halbina się nie powstrzyma:mad::lol: chodziło mi oczywiście o KURZĄ łapkę w postaci smaczka do gryzienia:eviltong: żeby nie było że Ciapek ma wyciąganą łapę:cool3:

Dzwoniła wczoraj do mnie Pani w sprawie Dżekiego. Sympatyczna, miła i dość zdeterminowana i zdecydowana akurat na niego. Normalnie to nic tylko się cieszyć jednak jest pewne ALE, otórz Pani mieszka w Niemczech...:shake: i teraz klops, co robić ? Ludzie chcą psiaka do kochania, całowania i przytulania (skąd wiedzieli że akurat on taki jest:mad:) po cięzkich przejściach. Na pytanie dlaczego nie pojadą do Niemieckiego schroniska odpowiedziała że tam psiaki to mają luksus a ona chce pomóc naprawde jakiejś skrzywdzonej istocie-brzmi logicznie. Na początku chcieli po niego przyjechać w sierpniu jednak powiedziałam że albo do tego czasu znajdzie dom gdzieś bliżej albo ja go poprostu nie oddam bo po tylu miesiącach można się przywiązać...to oni się postarają przyjechać za dwa tygodnie....:roll: mieszkają w takim domku wielorodzinnym, obok same lasy. Mają kota straszka i chcieliby tylko aby Dżekiego sprawdzić, jak się w kocim towarzystwie będzie zachowywał. Prawdę mowiąc nie było się nawet do czego przyczepić...dlatego teraz apel do Was, czy znamy kogoś w Niemczech kto przeprowadza wizyty przedadopcyjne ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halbina']A na koniec akcji Marra mówi do psiaka: "Znalazłam twoją łapkę, ale oddam ci ją dopiero w domu..." Zgroza, mówię Wam![/QUOTE]

:roflt::roflt:

[quote name='marra']:grin::evil_lol:
Wiedziałam że Halbina się nie powstrzyma:mad::lol: chodziło mi oczywiście o KURZĄ łapkę w postaci smaczka do gryzienia:eviltong: żeby nie było że Ciapek ma wyciąganą łapę:cool3:

Dzwoniła wczoraj do mnie Pani w sprawie Dżekiego. Sympatyczna, miła i dość zdeterminowana i zdecydowana akurat na niego. Normalnie to nic tylko się cieszyć jednak jest pewne ALE, otórz Pani mieszka w Niemczech...:shake: i teraz klops, co robić ? Ludzie chcą psiaka do kochania, całowania i przytulania (skąd wiedzieli że akurat on taki jest:mad:) po cięzkich przejściach. Na pytanie dlaczego nie pojadą do Niemieckiego schroniska odpowiedziała że tam psiaki to mają luksus a ona chce pomóc naprawde jakiejś skrzywdzonej istocie-brzmi logicznie. Na początku chcieli po niego przyjechać w sierpniu jednak powiedziałam że albo do tego czasu znajdzie dom gdzieś bliżej albo ja go poprostu nie oddam bo po tylu miesiącach można się przywiązać...to oni się postarają przyjechać za dwa tygodnie....:roll: mieszkają w takim domku wielorodzinnym, obok same lasy. Mają kota straszka i chcieliby tylko aby Dżekiego sprawdzić, jak się w kocim towarzystwie będzie zachowywał. Prawdę mowiąc nie było się nawet do czego przyczepić...dlatego teraz apel do Was, czy znamy kogoś w Niemczech kto przeprowadza wizyty przedadopcyjne ??[/QUOTE]

Kurcze nie wiem, jakoś jestem uprzedzona do wywozu za granicę :roll:
Może ktoś inny się wypowie? Nie znam nikogo, kto by mógł wizytę zrobić.

Edited by Chiquita&DeeDee
literówka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...