Jump to content
Dogomania

7 mieś.brazowy jamnik zapalenie pęcherza , potrzebna pomoc fin i dom TYCHY


Recommended Posts

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sarunia-Niunia']Tak, chłopaczek jest śliczny!!!
Trzeba pomóc Maluszkowi. A co z antybiotykiem? Od kiedy go dostanie? Chyba trzeba działać jak najszybciej, bo żal i Maluszka i Ciebie Justa...[/QUOTE]

Od wczoraj synergal 250 mg 2 x dziennie po 1/2 tabl i Urosept
Dziś musiałam wyjść na ponad 3 godziny i mimo iz go wyprowadziłam na dość długo spacer i miał na podłodze gruby koc to sie wdrapał na wersalkę i mocno zasikał narzutę aż przeciekło na wersalke ....w nocy kołdra i posciel tez do prania ...

Nie chce nikogo źle osądzać ale mam wrażenie ( na początku myślałam ze go nowa sytuacja przeraża ) że Tofik chyba był bity lub na niego krzyczano bo od samego początku boi sie w takich sytuacjach jak np po posikaniu sie płaszczy sie dosłownie chce się zapaść w podłogę a ja na niego nie krzyczę a jak go zapinam to też sie kuli , a rano jak zrobił siku to ja tylko do niego : stój nie wchodź w siki a on zaczął sie trząść . Tak mi go żal , co on musiał przejść :(

Link to comment
Share on other sites

Justa, on mógł chorować wcześniej, sprawa była przewlekła i za samo to, być może, ktoś go karał. Eh... :-(

Druga sprawa, to, że Ci zasikał zdrowo sprzęt mimo spaceru. Pamiętaj o jednym, urosept stosuje się w takich przypadkach oczywiście ale on również działa moczopędnie, stąd psiaka wciąż ciśnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Justa, on mógł chorować wcześniej, sprawa była przewlekła i za samo to, być może, ktoś go karał. Eh... :-(

Druga sprawa, to, że Ci zasikał zdrowo sprzęt mimo spaceru. Pamiętaj o jednym, urosept stosuje się w takich przypadkach oczywiście ale on również działa moczopędnie, stąd psiaka wciąż ciśnie.[/QUOTE]
Na pewno , bo to raczej nie jest nowa sprawa ale to nie powód aby psiaka bić :angryy:
A faktycznie , Urosept tak jak furagin ( inny piesio pod moja opieka go dostaje ) jest moczo pędny ...

Link to comment
Share on other sites

Justa, furagin nie jest moczopędny, żadną miarą, co i wiem na nie tylko własnym przykładzie. Prawdopodobnie mógł Ci się pomylić z furosemidem. Początek nazwy podobny choć inne zastosowanie.
Tak czy owak... Jeśli jakiś psiak pod Twoją opieką, w Twoim odczuciu, sika więcej po furaginie to dobrze radzę pogadaj o tym z prowadzącym go wetem, bo to anomalia albo jakaś inna przyczyna tkwi w tle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Justa, furagin nie jest moczopędny, żadną miarą, co i wiem na nie tylko własnym przykładzie. Prawdopodobnie mógł Ci się pomylić z furosemidem. Początek nazwy podobny choć inne zastosowanie.
Tak czy owak... Jeśli jakiś psiak pod Twoją opieką, w Twoim odczuciu, sika więcej po furaginie to dobrze radzę pogadaj o tym z prowadzącym go wetem, bo to anomalia albo jakaś inna przyczyna tkwi w tle.[/QUOTE]
Faktycznie pomyliłam nazwe :oops:a ten piesio jest pod opieka weta .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa&Zwierzaki']Nie chce nikogo źle osądzać ale mam wrażenie ( na początku myślałam ze go nowa sytuacja przeraża ) że [B]Tofik chyba był bity[/B] lub na niego krzyczano bo od samego początku boi sie w takich sytuacjach jak np po posikaniu sie płaszczy sie dosłownie chce się zapaść w podłogę a ja na niego nie krzyczę a jak go zapinam to też sie kuli , a rano jak zrobił siku to ja tylko do niego : stój nie wchodź w siki a on zaczął sie trząść . Tak mi go żal , co on musiał przejść :([/QUOTE]
Ech ci "ludzie"... Jak można bić takie Maleństwo?
Szkoda Maluszka, może po kuracji antybiotykiem i Uroseptem wszystko się unormuje? OBY!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ciocie go trzeba obserwować i zdiagnozować jego"państwo" zamiast psa bić powinni iść do weta Furagina działa dość szybko po 2 powinna być poprawa uważaj żeby nie nasikał na jakąś rzecz do której jesteś przywiązana plamy bardzo trudno sprać po furaginie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kh_f']Rozmawiałam z Panią Justyną, poinformowała mnie o tym, dotarło to do mojej wiadomości... także nadal czekam na dobre wieści dotyczące psiaka :][/QUOTE]
Czekamy więc i trzymamy kciuki, by wszystko ułożyło się po myśli każdej ze stron. :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa&Zwierzaki'][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ( tylko na maila nie wchodzę codziennie z braku czasu ) mam w domu wiele podopiecznych ... najlepiej dzwonić 507 300 768[/QUOTE]

Domyślam się, ale lepiej niech pisza od razu do Ciebie. Moze wola zacząc od maila.

[quote name='majqa']Dzięki, że czuwasz. :-)[/QUOTE]

Ja to czuwac chcyba w nocy bede bo nie wiem jak zasnę.

byłam wyadoptowac jamniora,. Pani umarła, a pan stwierdził ze musi miec inny dom bo jego nie ma po 10 godzin i pies się męczy. Kilka dni temu byłam robic foty i widziałam jak ten jamnior związane z panem. Niestety pan nie zmienił zdania a ja patrzyłam w nowym domu na ten radosny pychol który jeszcze nie wiedział zę zostanie tam na zawsze. Jedyne pocieszenie ze taki dom że swoje bym oddała.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...