Jump to content
Dogomania

Dramat!!! Około 30 psów skazanych na śmierć !! Potrzebne ogłoszenia i tymczasy!


Zefirek2

Recommended Posts

  • Replies 465
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mru']cd Łatki i maluszków ;) a raczej maluszków...

[CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/ciech/IMG_1851.jpg[/IMG][/CENTER]


[CENTER]Abra, ja już chyba ich nie rozróżniam :eviltong: ale nigdy nie zapomnę jak odstały pierwsze odrobaczenie...[/CENTER]
[/QUOTE]

To mamy podobnie :)
A poza tym trudno będzie pozbyć się wspomnienia ich min po podaniu tego specyfiku :evil_lol:

Qrde... jakieś takie spore się zrobiły :loveu:

EDIT: Lecę Bartka w TV oglądać :) :) :)

Edited by Abrakadabra
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mru']to Ty byłaś? :) super, wielkie dzięki za ekspresową reakcję!

nie, do DT do Gdańska ma jechać Nówka :) o ta:

[CENTER][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/3166/img2413tl.jpg[/IMG]
[/CENTER]
[/QUOTE]

nie ma za co - na co tu czekać? ;)
Nówka oczywiście przesłodka, ale ja, podobnie jak sleepingbyday, mam słabość do łaciatych.....:)
ale moim osobistym faworytem jest...........Antoni!!! :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']Ziutka, czy Ty prowadzisz jakiś bazarek ogłoszeniowy? Możesz podać linka jeśli tak?[/QUOTE]
Nic Abrusiu, nie prowadzę...robie ogłoszenia, bez bazarku, jak coś, to ślijcie mi psiaki na : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - ogłoszę psiaki.

Wyróżniłam właśnie tablicę Gacusiowi.
[URL]http://tablica.pl/oferta/gacus-szczeniak-4-mc-w-typie-jack-russell-terrier-zabrany-po-smierci-wlasciciela-adopcja-IDEf55.html[/URL]

Edited by Ziutka
Link to comment
Share on other sites

Napisałam wczorajdochłopaka, który niby ma jechać do Wawy ale nie odpisał... o Nówke też pytam ale cisza... nie wierze, że nikt nie może jechać :(( Wysłałam z 50 wiadomości z zapytaniem czy mogą je dowieźć... Kurde może chociaż by ją dowieźli do mista bliżej mnie...

Link to comment
Share on other sites

caro, możesz przez taką chustkę przeciągnąć obrożę - oczywiście zależy od modelu.

kiszka z tym transportem. wiem, że i na fb jest kilka próśb o transport.
napisałam w dziale transportowym, bo dwie osoby się ogłaszają, poznań - bez konkretów, gdańsk (a dokładniej gdynia) - 10 luty.

obaczym, co napiszą.

Link to comment
Share on other sites

Gabinia, dzięki - do pati już pisałam i jesteśmy w kontakcie.

Jeśli chodzi o dogo, to pewnie zorientujesz się co i jak. w czym potrzebna pomoc? najczęściej szukamy domów tymczasowych (tak jak tu na wątku!), osób do pisania ogłoszeń na necie (zasadniczo stworzony tekst wkleja się w formularze różnych gratek itd), do pomocy przy szukaniu i wyłapywaniu psów. robienie abzarku czt tez newsletter wśród swoich znajomych też jest potrzebnym działaniem informacyjnym, tak szukamy domów, transportu, pomocy finansowej, logistycznej etc.


a co mogłabys robić, wiesz już?

skąd jesteś?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...