Jump to content
Dogomania

Gaba - jamniczka rzucona na pożarcie zapomina o smętnej przeszłości w super DS :)


jofracy

Recommended Posts

  • Replies 257
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gaba jest przesliczna i jak ładnie wygląda z tymi przerastajacymi ja pieskami - prześliczne zdęcia. Gaba pewna siebie, bez kompleksów, taka śliczna, mądra. Mam nadzieje, że ktoś jednak dostrzeże walory Gabrysi. Taks przelew dotarł oczywiście wielkie wielkie dzięki, tak samo wagens :) i tak jak pisałaM SKARPETA też doszła. Gaba dziekuje wszystkim i całuje kochane cioteczki.
Ja pozdrawiam serdecznie :)

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, trafiłam tu przez FB, kiedy na mojej tablicy profil "Adoptuj psa" dodał zdjęcie tej małej księżniczki. I mimo tego, iż nie wchodzę na nowe wątki, ponieważ sama mam wiele psów pod opieką to nie mogłam pozostać obojętna. Gaba jest śliczna!

Zaraz przejrzę wątek i sprawdzę kto zbiera pieniążki na dziewczynkę, bo chętnie wspomogę jakimś groszem.

Edit: Może jestem ślepa, ale konta nie znalazłam, więc poproszę o dane na priv to zrobię przelew :)

Link to comment
Share on other sites

WItam wszystkich :)Jestem tutaj po raz pierwszy, za to na FB codziennie. Chciałabym się przyłączy do akcji bazarkowej tylko, że nie mam pojęcia jak. Parę wskazowek by mi sie przydało. Mam parę fajnych rzeczy, które mogłabym przeznaczyc na pomoc dla Gaby.

Link to comment
Share on other sites

Czy ewentualnie ja mogłabym sie podłączyć z rzeczami na bazarek na pomoc dla Gaby. Przyznam się, że dopiero wczoraj dołączyłam do dogomanii i nie bardzo wiem na razie jak się tu poruszać a tym bardziej zakładać bazarek. Mam parę rzeczy które by się przydały. Byłabym wdzięczna za doraźną pomoc przy wystawieniu tych rzeczy, a potem może sama już to ogarnę. Jutro mam wolny dzień mogłabym je zapakować i wysłać :). Proszę o pomoc :)

[quote name='Sarunia-Niunia']Bazarek już powstał... tzn będzie, jak tylko dotrą do mnie rzeczy od Cioteczek:)
Tylko bardzo was proszę o podanie cen na poszczególne rzeczy i uzgodnijmy, czy będzie to forma licytacji, kup teraz, czy może dwa w jednym:)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Witam !!! jesteście naprawdę wspaniałe cioteczki -tyle bym powiedziała ale oczki mokre ,coś w gardle ... Gabcia potrzebuje pomocy to i ja też chętnie coś dla niej zrobię - przekażę coś na konto i też potrzebuję ciepły kubraczek dla swojej Jasi ( Jamniczka bardzo podobna bardzo bardzo do Delci też uratowana przez takich wspaniały dobrych ludzi jak wy , została w październiku 2011 z wielkim guzem przywiązana do schroniska w Poznaniu i pewnie za tamtą noc płaci do dzisiaj chorym pęcherzem i lękami bo już 2gi raz walczyłyśmy z zapaleniem pęcherza a że sunia trochę lat przeżyła ,w umowie adopcyjnej 10lat ale może mieć więcej , no to niech ma kubraczek na zimne dni ) proszę dajcie znać kiedy ruszy bazarek :)

Link to comment
Share on other sites

tak -to moja Jasieńka :) Kocham Was cioteczki i ..... aż się boję tego co czuję ale też chciałabym razem z Wami pomagać... tak dostałam od Was ... losu .. wspaniałego przyjaciela !!!! tak jak Jasia na mnie patrzy ....ach jeszcze nie mogę spokojnie tak po prostu o tym mówić - może kiedyś... fakt jest taki że Jasienka wniosła do naszego domu wiele szczęścia radości ,zresztą trzeba poznać Jasię to przekochana sunia !!!( a myślałam że już nigdy tak nie powiem jak żegnałam naszą jamniczkę Kajcię -miała 19,5roku) Jasia pokazała mi że serce jest ogromne i może kochać Jasię i Kajcię

Link to comment
Share on other sites

[quote name='liszka4']Czy ewentualnie ja mogłabym sie podłączyć z rzeczami na bazarek na pomoc dla Gaby. Przyznam się, że dopiero wczoraj dołączyłam do dogomanii i nie bardzo wiem na razie jak się tu poruszać a tym bardziej zakładać bazarek. Mam parę rzeczy które by się przydały. Byłabym wdzięczna za doraźną pomoc przy wystawieniu tych rzeczy, a potem może sama już to ogarnę. Jutro mam wolny dzień mogłabym je zapakować i wysłać :). Proszę o pomoc :)[/QUOTE]
Liszko! Myślę otwierać bazarek dziś, lub jutro... Jeżeli chcesz, zawsze możemy zostawić trochę "wolnych półek i dołożyć w trakcie trwania bazarku.
Więc, jak będziesz chciała coś dosłać, kontaktuj się ze mną przez pw:)

[quote name='anica']tak -to moja Jasieńka :smile: Kocham Was cioteczki i ..... aż się boję tego co czuję ale też chciałabym razem z Wami pomagać... tak dostałam od Was ... losu .. wspaniałego przyjaciela !!!! tak jak Jasia na mnie patrzy ....ach jeszcze nie mogę spokojnie tak po prostu o tym mówić - może kiedyś... fakt jest taki że [B]Jasienka wniosła do naszego domu wiele szczęścia radości ,zresztą trzeba poznać Jasię to przekochana sunia !!!( a myślałam że już nigdy tak nie powiem jak żegnałam naszą jamniczkę Kajcię -miała 19,5roku) Jasia pokazała mi że serce jest ogromne i może kochać Jasię i Kajcię [/B][/QUOTE]
anico! Tak pięknie piszesz o swoich dziewczynkach Jasi i Kajci...
Długo miałaś Kajusię 19,5 roku, to naprawdę kawał czasu...

Link to comment
Share on other sites

Witam dziewczyny, witam w imieniu Gabryśki. Dzięki ze przybyłyście - bo każda dobra dusza i każda pomoc się liczy. Z pewnościa Isadora się do was odezwie w sprawie konta dla Gabci ;) Potrzebujemy każdej złotóweczki, bo leczenie Gaby będzie dlugotrwałe, no i niestety pannica generuje też koszty dodatkowe - hotelik.
A teraz o Gabryśce - ona w ogóle czuje się świetnie, jest zupelnie nieświadoma swojego stanu, bo nic ja nie boli. LILUtosi mówi, że Gaba jest wyjatkowa a w ogóle zachowuje sie tak jakby była u nich "od zawsze" :lol:. Jest to bardzo, bardzo mądry pies, który daje wiele radości i wyróżnia się na tle stadka w hoteliku - tylko te narośle ech... - czy znajdzie dom???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Dzis poszly pieniadze ode mnie przez allegro :loveu: i mam nadzieje ze przelew z zeszlego tygodnia juz doszedl?[/QUOTE]

[quote name='deer_1987']Obie wplaty juz doszly?[/QUOTE]

A to dałaś dwie?

Na allegro jest Twój zakup 3 cegiełek zakupionych przez KUP TERAZ.
I one fizycznie juz są na allegro. Tylko, wstrzymajmy sie bo jak ja będe rozlicząc każda wpłate to za chwile zgłupieje i pogubie co juz rozliczone a co nie, dlatego ta uwaga w aukcji - po zakończeniu. Tak wszyscy robią. Ale tak potwierdzam sa Twoje 3 cegły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']A to dałaś dwie?
Na allegro jest Twój zakup 3 cegiełek zakupionych przez KUP TERAZ.
I one fizycznie juz są na allegro. Tylko, wstrzymajmy sie bo jak ja będe rozlicząc każda wpłate to za chwile zgłupieje i pogubie co juz rozliczone a co nie, dlatego ta uwaga w aukcji - po zakończeniu. Tak wszyscy robią. Ale tak potwierdzam sa Twoje 3 cegły.[/QUOTE]
Tak placilam na allegro ale jeszcze w zeszlym tygodniu robilam przelew ze szwedzkiego konta ale to juz Edyta odp

[quote name='edytka850']jeszcze czekamy :cool3: na przelew[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][B]AKTUALIZACJA SKARPETY GABRYSI[/B][/SIZE]

[COLOR=blue][U][SIZE=3][B]WPŁATY[/B][/SIZE][/U][/COLOR]

Dorota L-P. [B]20,-[/B]
Małgorzata Z. [B]40,-[/B]
Renata P. [B]50,-[/B]
Jamnicza Skarpeta [B]100,-[/B]
Dorota W-B. [B] 300,-[/B]
Taks [B]300,-[/B]
Dorota G. [B]20,-[/B]
Aleksandra U. [B]60,-[/B]
Marcin K. [B]30,-[/B]
Beata Ch.[B] 50,-[/B]
Elżbieta K. [B]10,-[/B]
________________________________________________________________
[COLOR=blue]Razem [B] 980,-[/B][/COLOR]


[SIZE=3][COLOR=red][B]WYDATKI[/B][/COLOR][/SIZE]

- transport z Zielonej Góry do hoteliku [B]200,-[/B]
- Hotelik za grudzień [B] 90,-[/B]
- Sterylizacja [B] 250,-[/B]
- Hotelik za styczeń [B] 310,-[/B]
- dermatolog+dojazd [B]100,-[/B]
________________________________________________________________
[COLOR=red]Razem [B]950,-[/B][/COLOR]

[SIZE=3][B]
SALDO NA DZIEŃ 17 styczeń [COLOR=blue]+30zł.

Jofracy proszę wstaw na pierwsza stronę
[/COLOR][/B][/SIZE]

Edited by Isadora7
Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [CENTER][B][SIZE=6][COLOR=darkorchid][B][IMG]http://nelly96.blox.pl/resource/dsddd.gif[/IMG] [IMG]http://republika.pl/blog_cv_4269363/6041635/tr/napis_zapraszam.gif[/IMG] [IMG]http://nelly96.blox.pl/resource/dsddd.gif[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/B]

[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/221281-Mega-Kiermasz-dla-dw%C3%B3ch-chorych-jamniczek-do-31.01.2012r.-do-19.00"]Mega Kiermasz dla dwóch chorych jamniczek do 31.01.2012r. do 19.00[/URL][/B]

[SIZE=5][COLOR=darkorchid][B] Gabuni i Deli/Dusieńki[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...