Jump to content
Dogomania

Potrzebny pilnie dt dla znalezionej w ząbkach suki mix yorka


Zośka74

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Biedna mała, to przed nią rekonwalescencja, to chodzenie po schodach i skaknie z kanapy u piove też jej nie pomogło...[quote name='Zośka74']Jakby kogoś to jeszcze interesowało to Pusia miała dziś zrobione RTG tej nóżki i okazało się że musiał ją uderzyć samochód, ma rozwaloną miednicę i staw kolanowy. Lekarz się dziwi że nie odczuwa bólu, albo taka bestia wytrzymała.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']Zośka, ja też jestem spragniona wiadomości...
Dawaj szczegóły!
Miednica powinna sama się zrosnąć, ale co z łapką?
Swoją drogą.. faktycznie "twarda z niej sztuka"....[/QUOTE]
Nie miałam czasu napisać wcześniej, ale teraz przedstawiam dokładny opis badania:
Kulawizna pkm, krepitacja w stawie biodrowym, skrócona kończyna, w rtg cechy złamania kości biodrowej śródpanewkowe oraz kulszowej i łonowej.
Zalecenia
Ze względu na nieznane obiawy bólowe narazie odstępujemy od resekcji, kontrola za 4 tygodnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zośka74']Nie miałam czasu napisać wcześniej, ale teraz przedstawiam dokładny opis badania:
Kulawizna pkm, krepitacja w stawie biodrowym, skrócona kończyna, w rtg cechy złamania kości biodrowej śródpanewkowe oraz kulszowej i łonowej.
Zalecenia
Ze względu na nieznane obiawy bólowe narazie odstępujemy od resekcji, kontrola za 4 tygodnie[/QUOTE]

Zośka :)
a może napisz tak trochę "jaśniej" .. własnymi słowami...
Jesli dobrze rozumiem - ingerencja chirurgiczno-ortopedyczna na razie została wstrzymana?
Malutka ma się "zrastać" samoistnie?
Ps. sorry za swobodną interpretację, ale nie jestem lekarzem ...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='malagos']a ja nadal boję sie tytułu! :lol:

Bo sunia zostaje na stałe u Zośki, tak?[/QUOTE]
Tak już prawie pół roku jak Puśka jest u mnie i ma się świetnie. Zrobiła sie straszna rozrabiaka z niej, ale bardzo jest kochana i mądra. Chodzi bez smyczy i strasznie się pilnuje. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...