Jump to content
Dogomania

Barry-Wybierz się ze mną na spacer- nie udało się odeszłem za TM :(


Igiełka

Recommended Posts

[quote name='Paulaabp']Hej Wam :)
No to tak . Dziś byłam w schronisku . Gdy szłam po Barrego stał bez ruchu i patrzył na mnie tymi mądrymi oczkami . Gdy przypięłam mu smycz, a odczepiłam łańcuch.. zaczął się cieszyc. Ale nie tak , że pomachał ogonkiem i juz .. tylko tak biegał , że ledwo go utrzymałam :) !! Moja przyjaciółka wzięła Dame . Wyszłyśmy ze schroniska i zaczęłyśmy zapoznawac psy. I ... sukces ! ; ) Poprostu się pokochali. Razem biegali, obwąchiwali się wzajemnie.. wyglądali ślicznie:) Para radosnych psiaków :) Barruś był taki radosny i szczęśliwy dziś . Gdy tylko podchodził do Damy , odrazu ogonek w ruch , w prawo w lewo :D Niestety nie dziś , ale nie długo wstawie fotki , ale szkoda, że tylko na jednym widac Dame i Barrego razem , ponieważ a to jedno gdzieś uciekło , a to drugie:D . Ale myślę , ze Barruś zapamięta ten dzień. Jeszcze takiego szczęśliwego go nie widzialam nigdy :). Następnym razem też zabieramy z Barrym Dame :) :loveu: :p[/QUOTE]
Piękne wieści o Barrym, który przecież całkiem niedawno zapierał się i bał się ruszyć z miejsca.
Dziękujemy :-)!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 884
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Paulaabp'][COLOR=#3e3e3e]Pojutrze jade odwiedzic Barrego i inne pieski ( u mnie w szkole wyjazdy sa organizowane co niedziele , czasem czesciej ) [/COLOR]:smile:[COLOR=#3e3e3e] . Porobie mu fotki no i oczywiscie jako pierwszego wezme go na spacerek [/COLOR]:smile:[COLOR=#3e3e3e] . Usciskam go od Was napewno [/COLOR];-)[COLOR=#3e3e3e])
Staram się jak moge , by Barry był w kojcu i ostatnio była taka szansa. Jakby polubił się z Różą , to byli by razem w kojcu. Ogólnie jest dobrze , no ale Róża sie troche denerwuje i to właśnie źle ; /// . [/COLOR]:-( Ale w niedziele chce go zapoznac z Damą , myśle że sie polubią , bo już raz sie obwąchiwali itp:))) ! ;)[COLOR=#3e3e3e]
Barruś będzie miał przyjaciółkę na spacerki ;))) .


[/COLOR] [IMG]http://i43.tinypic.com/nfn1n6.jpg[/IMG]

:loveu:[/QUOTE]

Paula:):):) dziękuję bardzo za relacje:):)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam ; ) Chciałam napisac wczoraj, ale dogomania nie działała.
Byłam w środę w schronisku , a Barry znów skakał , biegał , cieszył sie na spacerze:) . Wydaje mi sie , że może dlatego , że Dama razem z nim wychodzi , wtedy on staje sie taki radosny;) . Barruś jak zawsze kochany i mądry psiak:).
Jutro beda robione zdjecia dla piesków więc sie z nim zobacze, no i w niedziele jade :)) .

Dama i Barry :loveu: :

[IMG]http://i39.tinypic.com/ekrg4p.jpg[/IMG]




[IMG]http://i39.tinypic.com/somjw1.jpg[/IMG]





[IMG]http://i44.tinypic.com/of7ibl.jpg[/IMG]


;) .

Link to comment
Share on other sites

Mam wspaniałą wiadomosc ! ;) . Widac , ze moje ciągłe gadanie " Barry i Dama się bardzo lubią " poskutkowało:) . Otóż dowiedziałam się , iż nasz Barruś wkońcu OPUŚCIŁ ŁAŃCUCH i razem z Damą jest w kojcu!! . Tzn . tak dokładnie nazywa to sie " mini " wybieg. :) . Bez łańcucha, z Damą, 2 budy i dużo miejsca do biegania - to wszystko ma Barrus ! :). Tak się cieszę ;) . Wkońcu psiak poczuł ulge no i ma nowa współlokatorkę:) . :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulaabp']Mam wspaniałą wiadomosc ! ;) . Widac , ze moje ciągłe gadanie " Barry i Dama się bardzo lubią " poskutkowało:) . Otóż dowiedziałam się , iż nasz Barruś wkońcu OPUŚCIŁ ŁAŃCUCH i razem z Damą jest w kojcu!! . Tzn . tak dokładnie nazywa to sie " mini " wybieg. :) . Bez łańcucha, z Damą, 2 budy i dużo miejsca do biegania - to wszystko ma Barrus ! :). Tak się cieszę ;) . Wkońcu psiak poczuł ulge no i ma nowa współlokatorkę:) . :loveu:[/QUOTE]
Paula, Ty już masz na koncie więcej dobra, niż niektórzy ludzie przez całe życie :-)!
Wielkie dzięki za wielkie serce!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...