Jump to content
Dogomania

Alladyn umierał w mordowni w Olkuszu, miał połamane tylne łapy, już w DS


Vilena

Recommended Posts

  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Therios Przychodnia Weterynaryjna:
[QUOTE]Dalmatyńczyk został przywieziony do nas przez TOP "INNI" w złym stanie, ze złamaniem podudzia, zwichnięciem a stawie biodrowym i licznymi ranami zalanymi pioktaniną. Efekt zabiegu widać na zdjęciach.[/QUOTE][IMG]http://images43.fotosik.pl/1289/52bd002f3abbe311.jpg[/IMG]

[QUOTE]kot Sandał ze złamanym kręgosłupem był z tego samego "sanatorium" ;[[[/QUOTE]doktor Jacek Ingarden (składał Alladyna):
[QUOTE]Oprócz Alladyna był Alkatras ze złamanym kręgosłupem, ale dr Niedzielski nie zalecał tego ruszać. Czy tam po tych psach jeżdżą buldożerami?[/QUOTE][QUOTE]Ale mam dobrą wiadomość jak na drugi dzień po zabiegu. Pacjent czuje się dobrze. Nie wiem jak długo potrwa rekonwalescencja, ale na razie wygląda to dobrze[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

TAM - dzieje się wszystko co najgorsze z psami...
Mój skarb tez jest stamtąd, i gdyby nie dobre dusze które go wypatrzyły i wyciągnęły to już by go nie było... tez leżał ze zmiażdżoną łapą...
Łapa nie odzyska juz nigdy pełnej sprawności, ale zarówno jemu jak i nam to nie przeszkadza, Temu biedakowi życzę dużo zdrowia i szczęścia- teraz już będzie tylko lepiej - wielki ukłon dla wszystkich którzy wyciągnęli go z tej mordowni.

podajcie numer konta- coś dorzucę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isiak']Jestem i zapisuję. Co za znieczulica w tym schronisku :([/QUOTE]
niestety znieczulica to delikatnie powiedziane... tutaj więcej nieszczęść stamtąd...:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/127622-OFIARY-SCHRONISKA-!-!-!-%C5%BBywe-trupy-b%C5%82agaj%C4%85-o-PILNE-WSPARCIE-!-!-[/url]!

Link to comment
Share on other sites

W Olluszu nie ma schorniska. To jest przetrzymywalnia. Niewiem czy jest to sponsorowane przez UM w Olkuszu ale jeśli tak to powinni się bardzo wstydzić. Pan P. jeździ luksusowymi samochodami a dom ma odpicowany że ho ho. Zadnych tabliczek na murze nie wisi. Psy z naszych terenów jadą do schroniska w BB.

11 lat temu było tam inaczej. Sama mam psa z tego schroniska kiedy prowadziła go starsza kobieta. Fakt luksusów tam nie było ale zwierzęta też nie były źle traktowane. Wszystko się zmieniło gdy Pan P. poczuł smak zysku i pieniędzy niestety :( mam nadzieje że UM w Olkuszu dowie się o tym fakcie. Bo mnie osobiście wstyd by było zarządzać takim miastem które uważane jest za mordownie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='storozak']a może by tak życzliwie donieść na Pana P. np do sprawy dla reportera albo jakiejś uwagi??[/QUOTE]

chyba to by było najlepszym rozwiązaniem.Patrzę na tego psa...i nie moge sobie wyobrazić,że był tam gdzie powinien mieć choćby minimalną opiekę....:nerwy::nerwy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...