Jump to content
Dogomania

Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.


Akrum

Recommended Posts

  • Replies 663
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to fakt, wszystko się tu tak szybko potoczyło, że nawet ja sama przestaję nadążać :p:p:p

ale o to chodzi, by tymczasowanie było krótkie, a nowe domki szybko się znajdowały :)

tak sobie myślę - może udałoby się jeszcze np na piątek umówić wizytę Prezesa u Kingi? Pyrdka, Emma - dałybyście ewentualnie radę podejść z Prezeskiem?
ja niestety odpadam, bo na 19 mam próbę :roll:

Link to comment
Share on other sites

Kinga to nasza kochana psia fryzjerka :)
chciałabym by trochę chłopakowi pazurki obcięła, bo ma długaśne i kłaczki przy łapkach obcięła i trochę pyszczek uformowała, ale nie wiem jak z czasem u niej będzie, bo ostatnio mocno zapracowana jest.

Link to comment
Share on other sites

Jak nie dacie rady, to może ja to zrobię. Jesli on sobie da zrobić takie szmery bajery. No i poproszę (zmuszę jak będzie trzeba;) ) kolegę, sznauceromaniaka, który mieszka w tym samym miasteczku co nowy domek i na dodatek pracuje u tamtejszego weta, o opiekę nad włosem i zdrowiem Prezesa :)

Link to comment
Share on other sites

wstępnie wizyta u Kingi w salonie umówiona na piątek na godzinę 22:00 :p:p:p

o tej porze to ja już będę wolna, więc podejdę z Prezeskiem :)

jestem ciekawa, jak się chłopak będzie zachowywał, bo u weta panikuje strasznie.
Ale co się dziwić po tym co przeszedł.

Link to comment
Share on other sites

No to dobrze, przyjedzie wypachniony :p

Miałąm u siebie takiego panikarza, Kubę. Nie dało sie nic weterynaryjnie zrobić bez głupiego jaśka, a dźwięk maszynki powodował, ze pies dostawał delirki i ciężkiego dyszenia, normalnie bałam sie , ze zejdzie. Znalazł sie dla niego domek, w którym pani sama obcinała maszynka ręczną :)

Nie wiecie nic jeszcze o sobocie?? Domek się ucieszył, ze to moze być już sobota. Więc z naszej strony wszystko ok. Wizyta PA (myślę, ze pro forma) umówiona na dzisiaj. Jadę za godzinę, mam tam jakieś 30km.
Kolega już "przymuszony" do pomocy państwu i fryzjersko i medycznie :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Byłam, widziałam, rozmawiałam.. domek najcudowniejszy pod słońcem :loveu:
Cudowna, ciepła pani, która już sie nie moze doczekać :loveu:
Malutki moze się pakować, tylko niech zobaczy kiedy autobus odjeżdża :lol:

Bardzo sie cieszę, ze tak to sie wszystko ułożyło, ze aż podskoczę :laola:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://www.picturesanimations.com/s/smileys/yes.gif[/IMG][IMG]http://www.picturesanimations.com/s/smileys/yes.gif[/IMG]


bardzo, bardzo się cieszę i dziękuję kochana cioteczko za tak ekspresową wizytę p/a :)

cudownie, jak ja się cieszę :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyrdka'][B]Prezesie trzymaj sie dzielnie. Jeszcze parę dni i pojedziesz w podróż życia.[/B][/QUOTE]

Podróż życia, to moze jeszcze będzie przed nim, bo córka Panstwa w Starogardzi Gdańskim mieszka, więc będą sie wycieczkować, ale [B]DO NOWEGO ŻYCIA[/B] , to na pewno :)

Wizyta, musiała sie dzisiaj odbyć, bo mnie mój TZ zakomunikował wczora z wieczora, że jutro wóz odstawia do lakiernika, bo coś tam.. Wiec pewnie cały dzień zejdzie...

Link to comment
Share on other sites

cioteczki - w poście nr 2 zrobiłam rozliczenie - bo już wszystkie karteczki znalazłam za co ile płaciłyśmy.

jeszcze nam starczy pieniążków na jutrzejszą wizytę u weta :multi: - czyszczenie uszek, jeszcze raz oglądniemy ten guziołek przy dupsku, zbadamy serducho

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki, te wszystkie wyniki, badania, to zbieracie nie?? I z tym pieseczka poproszę :) Żeby następny wet widział co było robione i co jest nieteges.
A ma książeczkę zdrowia?? Też bym prosiła :cool1: Ale to pewnie wszystko wiecie, tak tylko piszę, żebym miała uczucie, ze wszystko napisałam heheh

On jest jakoś znakowany?? Bo nie doczytałam:roll:

[B]Emma[/B] jak on sie zachowuje jak zostaje sam?? Czy w ogóle zostawał sam??
Jak chodzi na smyczy??
Czy spuszczałaś go?? Jeśli tak, to pilnował się??
Na co ewentualnie muszą uważać??

Coś jeszcze chciałam, ale zapomniałam :roll: Nasunie mi sie później;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...