Jump to content
Dogomania

Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.


Akrum

Recommended Posts

  • Replies 663
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Pyrdka']Cioteczko, jakby co to 20 stycznia mamy kurs do Gorzowa;) [/QUOTE]

[IMG]http://www.picturesanimations.com/d/dogs/dg38.gif[/IMG][IMG]http://www.picturesanimations.com/d/dogs/dg38.gif[/IMG][IMG]http://www.picturesanimations.com/d/dogs/dg38.gif[/IMG]

potwierdzam :) to co ciociu [B]kasjas[/B], chciałabyś Prezesika??

Link to comment
Share on other sites

Eeee... ja nie dla siebie :shake: Waszka kazali go sprzedać jednej pani co to do mnie napisała, a jak Waszka kazali, to ja sprzedaję :lol:

Co do tej wielkości, to wiecie..mały, to baaardzo to subiektywne jest :)

A DT teraz nie mogę dać, bo moja lada dzień będzie do krycia:)

Link to comment
Share on other sites

Mały ma się dobrze. Zaczyna na spacerkach pociesznie brykać. Niestety badania wykazły,że staruszek ma chorą wątrobę. Musi być na lekach i na diecie. Niestety karma weterynaryjna jest starsznie droga. Nie stać nas na obecną chwilę.Prezes na razie będzie na ryzy i kurczaku.

Link to comment
Share on other sites

jestem już i ja :)

A więc faktycznie, wątroba jest w niezbyt dobrej formie, postaram się później wkleić zdjęcie wyników, póki co wpiszę:

Glukoza: 89 mg/dl
[B]ALT: 263 U/L[/B]
AST: 41 U/L
Mocznik: 29 mg/dl
Kreatynina: 0.33 mg/dl
Amylaza: 1202 U/L

wet powiedział, że ALT u staruszków jak osiągnie 100 to już jest górna granica, a Prezesik ma aż 263 U/L

ale lekami na wątrobę to zbijemy i będzie dobrze.
Póki co nie trzeba podawać żadnych zastrzyków ani kroplówek, aczkolwiek to by było najszybsze rozwiązanie do oczyszczenia organizmu, ale biorąc pod uwagę jak Prezes panikował przy pobraniu krwi, to wet powiedział że nie wyobraża sobie gdyby chłopak miał chodzić kilka dni z wenflonem i spokojnie leżeć np. godzinę pod kroplówką.

Dlatego leczenie na teraz:
hepatil 3x1 tabl.
Esensive 2x1 kaps.
wit. C 1x1 tabl.

+ koniecznie dieta najlepiej sucha karma weterynaryjna z Hills'a ewentualnie jak nas na razie nie stać to kurczak z ryżem i nic innego.

karma Hills 2,5 kg wet mówił że mniej więcej 80 zł w hurtowni kosztuje.
RC jest ciut tańsza, ale gorsza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='farmerka63']Moja wetka twierdzi, że Hillls jest zdecydowanie lepszy. Mamy jednego kota zagrożonego kamieniami w układzie moczowym - Hills s/d skończył problem ...póki co. Kot odzyskał wigor i już od ponad pół roku skończyły się problemy z krwawym posikiwaniem :([/QUOTE]

kurde to nie wiedziałam, ale też cena jego... wyższa?

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie - ja się deklarowałam, że dorzucę do wiklinowego koszyczka 5 dyszek ( jeszcze tego nie zrobiłam, bo sobie, mądra , wykasowałam wszystkie pw - w tym i numer konta koszyczkowego). Ale mogę kupić małemu tego Hillsa ( jeśli oczywiście taka jest wola ciotek "prowadzących"). Proponuję zainwestować w worek 5 kg - wtedy nie zapłacimy za transport, ale czy ktoś mógłby go wziąć ze mną na spółę - bo całego nie dam rady ... 135 :2 = 67,50 . Ten worek powinien na troszkę starczyć i powędruje ze sznaucem do następnego miejsca zamieszkania. Co ciotki na to ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...