Jump to content
Dogomania

Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.


Akrum

Recommended Posts

  • Replies 663
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czego się nie robi dla Prezesa ;)

Zamówienie złożone. Wydana dyspozycja przelewu.

Przywiozą to :
1 x KRAKVET Przysmaki mix dla psa - wór wędzonych gryzaków 250g = 0,02zł
1 x HILL'S PD Canine l/d 5kg () = 134,98zł


Zamówienie nr 737190 - tam, gdzie ciotka Akrum nakazała ;) Deklarują, że zrealizują w c. 7 dni - no zobaczymy.


P.S. Zniżkę ( 4 zł ) przekazałam na schronisko ;) Te przysmaki to gratis dołączony od krakvetu - wydawał mi się trafniejszym wyborem niż torebka na odchody ;)

PANIE PREZESIE - DLA PANA WSZYSTKO :D

Link to comment
Share on other sites

Wow! Wiadomo, jak się jest prezesem, to się wszystko należy :cool1:

Mailuję o Prezesie z dwiema zainteresowanymi rodzinami. Jedna to Pani z Torunia z córeczką 7 letnią i starsza yoreczką, którą Prezes poruszył swoją historią i druga to emeryci spod Gorzowa. Pani z Torunia ma dylemat, bo córka ma uczulenie na sierść i myślała, że sznaucer nie uczula i nie wiem co mam jej powiedziec. Napisałam, ze moze uczulać wszystko, ślina, skóra.. Jesli york jej nie uczula, to może powinna szukać yorka, ewentualnie maltana, shih tzu.
Napisałam wszystko jak na świętej spowiedzi i zobaczymy co oni na to. Tym spod Gorzowa jeszcze nie pisałam o chorej wątrobie, bo jeszcze nie wyrazili się jasno. Na razie myślą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juldan']Prezes teraz to Ty musisz biegusiem zdrowieć... nie możesz zawieść tych wszystkich Ciotek co na głowie stają, cobyś miał wszystko co najlepsze...[/QUOTE]
właśnie, tym bardziej że na początku gdy Prezesik trafił do lecznicy koło przytuliska, to weci chcieli poddać go eutanazji - silne zapalenie płuc,to co w pysku, zaropiałe oczy - nie dawali mu szans. Szansę mu dał Roman, podejmując walkę, dając nam tym samym czas na ułożenie planu dalszego działania.
A dzięki łańcuszkowi dobrych serc tutaj na dogo - Prezes może normalnie żyć, dostał szansę, której nie możemy ani my ani on zmarnować :)

PREZES GÓRĄ :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Pyrdka i Akrum przyniosły mi dla Prezesa lekarstwa i ponad 2 kg kurczaka. Dzisiaj od rana gotuję mu smaczny obiadek. Chyba jednak przesadziłam z ilością, wyszedł duży garnek mięska z warzywami i ryżem. Dotychczas gotowałam dla mojego prawie doga a to taka kruszyna. Waży niecałe 7 kg. Będę musiała poporcjować i zamrozić jedzonko Prezeska. Z podawaniem lekarstw też nie ma kłopotu. Owijam tabletkę w pasztecik lub kiełbaskę (drobiową) a Prezes-Łakomczuch łyka bez smakowania.
W imieniu Prezesa [B]DZIĘKUJĘ[/B] Wam cioteczki za to co dla niego robicie. Jego stan znacznie się poprawił, a miało go już nie być.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie no wielkopolskie dziewczyny :) Mówiłyście serio o tej wycieczce 20 stycznia do Gorzowa???????????????????????????????????????????
Bo jak nie, to zaczynajcie myśleć!! Prezes ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi::multi::multi:

Jeszcze tylko wizyta PA i przyklepane. Czuję, że to dla niego dom idealny. Państwo nie zrażeni chorobą, zakochani już :loveu: Akurat właśnie 20 stycznia mają 39 rocznicę ślubu i cieszą sie z prezentu :) Wcześniej mieli jamnika, który nazywał sie ... uwaga... KIEROWNIK :lol::lol: No to awansują i teraz będą mieli Prezesa :lol::lol:

Druga pani, która interesowałam sie Prezeskiem, też nie zrażona chorobą, też zakochana... no ale córka i alergia :roll: Będę musiała jej poszukać innego pieska:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasjas']Słuchajcie no wielkopolskie dziewczyny :) Mówiłyście serio o tej wycieczce 20 stycznia do Gorzowa???????????????????????????????????????????
Bo jak nie, to zaczynajcie myśleć!! Prezes ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi::multi::multi:

Jeszcze tylko wizyta PA i przyklepane. Czuję, że to dla niego dom idealny. Państwo nie zrażeni chorobą, zakochani już :loveu: Akurat właśnie 20 stycznia mają 39 rocznicę ślubu i cieszą sie z prezentu :) Wcześniej mieli jamnika, który nazywał sie ... uwaga... KIEROWNIK :lol::lol: No to awansują i teraz będą mieli Prezesa :lol::lol:

Druga pani, która interesowałam sie Prezeskiem, też nie zrażona chorobą, też zakochana... no ale córka i alergia :roll: Będę musiała jej poszukać innego pieska:)[/QUOTE]

Bardzo się cieszę, że Prezes będzie miał dom.
Starszy piesek też kocha mocno, a może nawet mocniej niż młody psiak.
To przykład, że starsze zwierzaki mają szansę na znalezienie domu i warto im go szukać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...