Jump to content
Dogomania

*#!SZNAUCER!#*W nowym super domciu!


Karilka

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AMIGA']Czy to w ogóle jest możliwe, żeby pies, który podobno całkiem zrezygnowany leżący cały czas na budzie mógł nagle się tak sprężyć i uciec?????[/quote]
raczrj nie
myśle że on gdzieś siedzi tylko się nie pokazuje(ja go na żywo nie widziałam więc mnie jest trudniej ),ale będe się starała poprosić kogoś o pomoc i powoli sprawdzimy wszystkie boksy.

Link to comment
Share on other sites

Nie mogę się doczekać dalszych wieści o Tobie !! Momusku - jak tylko się znajdziesz to będzie to dla nas największa radość, jaką nam będziesz mógł sprawić. A uwierz, że my potem sprawimy Tobie także największą radość - będziesz miał swój dom i miłość!! Koniec tego koczowania w schronisku!

Link to comment
Share on other sites

Z tego co widzę Momus jest szukany od co najmniej 6 lutego. Coś za długo to trwa. Nie chce siać paniki, ale mam złe przeczucia. Niemożliwe, żeby nikt, nic nie wiedział. Pies chipownay, więc gdyby poszedł do adopcji byłoby wiadomo.
dziewczyny, boje się, ale jeszcze nie panikuję.

Link to comment
Share on other sites

Ciiiiiiiiiiii Szajbus, przecież jest nikła nadzieja. Ktoś przecież ostatnio pisał, że widział podobnego pieska. Przecież jeśli były jakieś przetasowania w boksach i nikt tego nigdzie nie odnotowal, to może to akurat Momus!!!!! Nie tracmy nadziei !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...