Jump to content
Dogomania

*#!SZNAUCER!#*W nowym super domciu!


Karilka

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ale [B]CRACK[/B] nie ma krawata takiego jak Mimus czy Momus
[B]CRACK[/B] ma w poprzek a tamte mają podłużnie

ponakładałam zdjęcia Momusa i Mumusa na siebie w Photoshopie, uszy identyczne, rozkład nosa oczu, krawat no i na stronie schroniska Mimus nie ma numeru i chipa data przyjęcia do schroniska 16 stycznia 2007

ten post Momusa jest z 13-01-2007

Link to comment
Share on other sites

I mnie też się tak wydaje, że żaden z nich to nie Momus.
Hanko - masz rację, tylko jak ktoś się decyduje na wzięcie pieska, to nie wiadomo, czy może wziąć suczkę. Nie było mowy nic na ten temat. Może akurat nie ma to znaczenia, a może ma.

Link to comment
Share on other sites

Sprawdźcie proszę numery jakie ma Mimus, i porównajcie z Momusowymi i będzie na 100% wiadomo
a w razie czego polećcie go domkowi, który interesował się Momusem
ale nadal nie chce mi się wierzyć, że Momus rozpłynął się w powietrzu bo uciec to chyba nie miał jak

popatrzcie jeszcze tylko na te zdjęcia

[img]http://ewick.shost.pl/psy3.jpg[/img]
[img]http://ewick.shost.pl/momusy.jpg[/img]
[img]http://ewick.shost.pl/psy2.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy to możliwe, ale może Tobie Niewiasto by się to udało. Sprawdzić chip Mimusa czy innych i porównać z chipem Momusa.
Fakt, że pies ostrzyżony, nawet lekko, zaczyna wyglądać zupełnie inaczej niż nieostrzyżony.
Wiem to po mojej Pini. Ostrzyżona jest nie do poznania.

Link to comment
Share on other sites

"A Pani Dyrektor mówiła, że psiaki mialy mordki strzyżone! I ten biały pas-krawat jest identyczny."

pod dolną szczęką białe futerko i uszy identyczne... i imię za bardzo podobne, i pies Mimus pojawił się niedługo po założeniu tego wątku - wątek jest z 13.01.2007 a Mimus w schronisku jest od 2007-01-16 (info na stronie schroniska),
zdjęć Momus nie miał robionych poza tymi z początku wątku, i specjalnie poczytałam wątek - nikt w czasie, gdy pojawił się Mimus nie pisał że był u Momusa i co nowego u niego słychać ani nie ma nowych zdjęć
no ja trzymam kciuki zeby to był Momus

Link to comment
Share on other sites

Sama już nie wiem.

Te zdjęcia z profilu może i podobne ale te pozostałe to zupełnie inne psy. Zresztą to zdjęcie z profilu w ogóle mi od początku jakoś nie pasowało do Momusa tego co stoi albo leży na budzie.
Ale przeciez Momus jest w schronie od 2005 r. bo tak jest podane na stronie, a nie od stycznia 2007.
Napisałam też do schroniska w tej sprawie bo jako wirtulana opiekunka Momusa mam prawo wiedzieć czy pies jest czy płacę w ciemno. A jeśli chcę go zabrać to czym mam po kogo z Krakowa jechać.
Czekamy na odczyt chipa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...