Jump to content
Dogomania

*#!SZNAUCER!#*W nowym super domciu!


Karilka

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzwoniła do mnie pani Magda.
Sa praktycznie zdecydowani.
Jeśli chodzi o spotkanie przedadopcyjne, nie ma żadnego problemu.
Martwią się tylko o kota i dlatego byłoby super gdyby jednak Momusa sprawdzić na tę okoliczność. Kot jest z nimi 10 lat, więc nie chcą, żeby czuł się zagrożony.
W ich rodzinie są psy uratowane od gospodarzy ze wsi. Jeden był podobno leczony denaturatem z nosówki, a drugi miał wiązaną mordkę na noc drutem żeby nie szczekał.
Pani jest naprawdę przejęta losem zwierząt. Mówi, że oglądali z rodziną stronę łódzkiego schroniska i to ich bardzo przybiło. Poza tym powiedziała, że nie są ludźmi, którzy po dwóch dniach oddadzą psa, bo będzie coś tam nie tak.
Jak dla mnie naprawdę OK, ale chciałabym żeby któraś z Was zadzwoniła, porozmawiała i zdecydowała ostatecznie. Nie wiem czy Karilka czy Weszka.
No i trzeba pomyśleć o tym spotkaniu przedadopcyjnym i transporcie.
Pańswo razem z dziećmi z niecierpliwością czekają na wieści.

Link to comment
Share on other sites

Jejku, jakie super wieści! :lol:
Tylko martwię się tym kotem. Moim zdaniem w schronie w ogóle się nie da tego sprawdzić. Canon przy wyciąganiu w ogóle nie reagował na kota, który przypadkiem pojawił się przed gabinetem, a teraz wiadomo, że kotów nie lubi, goni je i kłapie zębami. Ale ja mam zerowe doświadczenie, może Julka ma swoje sposoby?
Trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Ja jej mówiłam, że raczej nie ma, ale wiem, że z niektórymi psami się udawało.
Co do tej pierwszej reakcji - to rzeczywiście, moim zdaniem to też jest bezsensu, ale przynajmniej byłoby zrobione wszystko co w naszej mocy, o to mi tylko chodzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...