Jump to content
Dogomania

14 - letni Bonus/ Dżeki wrócił do domu!


szafra

Recommended Posts

[quote name='szafra']To miało być 2x10 zł = 20 zł.... gapa ze mnie :oops:.
No i nie wiem czy Iwonie Helenie B za luty i marzec wpisać ? Chyba tak wpiszę ...

Shanti - od Agnieszki J. jest drugi raz 100 zł ???[/QUOTE]

To już poprawiam!

Od Agnieszki J było 100 zł w styczniu i teraz 100 zł w lutym.
Bardzo dziekujemy!

Po pracy jeszcze przysiadę i podliczę ile ogólnie ma Bones już kaski na skarpetce.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 813
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No nic jakoś daliśmy radę .... jedna hańbiąca wtopa - zapomniała z tego wszystkiego odebrać mojej chrześnicy z przedszkola :shake::shake::shake:. Siedziała bidula do końca, aż się Pani z przedszkola dodzwoniła do siostry i zapytała czy ktoś przyjdzie po dziecko :shake:.

Aria z opery w stylu Bonesa w samochodzie - niezapomniane wrażenia :diabloti:.
Bardzo się zmęczył w SPA i oczy mu się już zamykały przy suszeniu :lol:. .... ale w samochodzie się ożywił ..
Po przyjeździe do domu to nawet jeść nie chciał ( tzn. jęęęęczał w kuchni, ale jak mu trochę dałam to tylko powąchał i do tej pory śpi - oprócz momentów, kiedy ja wstaję - on też na równe nogi).

Dobrze, że mam te tabletki na serce, bo nie miałabym mu co jutro dać rano! Shanti - zapomniałam na śmierć o nich.

Jutro przyjadę do schroniska dopełnić formalności ok. 11.00.
O której nagrywacie ten reportaż w schronisku ????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piescofajnyjest']zrobcie jakies fajne zdjecia Bonesowi po fryzjerze:)[/QUOTE]
Zapomniałam o zdjęciu!
Serce mnie boli, że go zostawiłam u Karmelci, chociaż wiem, że będzie miał u niej dobrze! Bones w podróży był tak grzeczny, myślałam, że ktoś podmienił mi psa! Na tylnym siedzeniu w samochodzie musi z nim ktoś być .... inaczej wariuje :shake::shake:.
Poznał się ze wszystkimi psiakami, pospacerowaliśmy razem.
Teraz musi się zadomowić u Karmelci. Mam nadzieję, że będzie wszystko OK i nie będzie spięć z innymi psiakiami, chociaż nasz Bones to ugodowy chłopak i nie wszczyna awantur, raczej stroni od nich :lol:.
Dziękuje Karmelci za to, że znalazła kawałek miejsca dla naszego jęczydła I Uli i Robertowi, że wybrali się z nami w tą podróż - sama nie dałabym sobie rady!

Emilio2280 - podeślesz karmę dla naszych spanielków do Karmelci ????
Bones ma lek na 30 dni - pewnie niedługo ( za jakieś 2 tygodnie) będzie trzeba pomyśleć o następnej porcji leków !!!!

Karmelcia pewnie napisze coś o Benesku, jeżeli będzie miała dostęp do internetu.
Pierwsza noc będzie trudna ( dla niego i dla mnie) ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Czy Bones pojechał? Karmelcia dzwoni i pisze do Szafry, ale Szafra nie odbiera i nie odpisuje. Karmelcia jest na zajęciach i nie wie czy ma się urywać czy nie.[/QUOTE]

A ja nie słyszałam telefonu !!!! W samochodzie dopiero zobaczyłam, że Karmelcia dzwoniła! Wyjechaliśmy po godz. 14.00 - na miejscu byliśmy ok 17.00. Karmelcia spacerowała z psami i wszyscy się poznali na spacerze ... tylko ze spanielką poznał się dopiero w domu.
Za paliwo wyszło ok. 80- 100 zł - dokładne rozliczenie poda Ula.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Szafro a masz jakieś zdjęcia? :cool3:[/QUOTE]
Próbowałam robić, ale mój aparat zwariował i wszystkie wyszły takie ciemne, że nic na nich nie widać ...niewidoma Choco jest cudna !!!!
Jak śniegi stopnieją odwiedzę Bonesa i Karmelcię - wtedy zrobię jakieś fajne zdjęcia!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szafra']Próbowałam robić, ale mój aparat zwariował i wszystkie wyszły takie ciemne, że nic na nich nie widać ...niewidoma Choco jest cudna !!!!
Jak śniegi stopnieją odwiedzę Bonesa i Karmelcię - wtedy zrobię jakieś fajne zdjęcia![/QUOTE]
Super! Dwie czekoladki w jednym domku, to musi być widok. :loveu: :loveu: :loveu:
Dla Choco będziemy teraz szukać najlepszego pod słońcem domku, jest już po wszystkich niezbędnych zabiegach i jest gotowa do adopcji.
Jakby ktoś chciał zobaczyć, która to Choco, to tutaj jej wątek:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/219277-Spanielka-Choco-NIEWIDOMA-ma-DT-ale-NIE-MA-funduszy!-Prosimy-o-wsparcie[/URL]

Link to comment
Share on other sites

czesc wszystkim obiecane relacje z 1 nocy zdaje oficjalnie!!!!jak Szafra pojechala to Bones troche plakal no moze wiecej niz troche ,koncertowal mi do 22,krecil sie,nie umial znalezc sobie miejsca,ale jak ja sie polozylam to on tez sie zaczal uspakajac ,poslanie dalam mu w moim pokoju ale nie chcial na nim lezej z dala od ludzia chyba bo jak przytargalam je kolo mojego lozka i glaskalam go to sie uspokoil wywalil sie za zaba i zasnal.cala noc grzecznie spal od czasu do czasu wlazil mi do lozka,potem sam schodzil,ale bez placzow i lametow,rano z GRUPA A czyli moja suczyna Franiem I Zełkiem poszedl na spacer,bez problemowo...psiony biegaly on szedl na smyczy bardzo zaiteresowany co tez te glupole wyrabiaja,z Frankiem juz sie zakumplowali razem chodza po mieszkaniu a Bufka ma go w ....ale poki co bedziemy je spacerkowo zapoznawac,mamy czas.....a nie potrzeba chlopakowi zaraz takich hardcorow zapodawac ZE WSZYSCY NA RAZ,sniadanko ladnie zjadl SUCHA Z PUSZKA wymieszane TABLETECZKE DOSTAL Z SZYNECZKA a teraz gdzie lezy?????W MOIM LOZKU!!!POJADL hRABIA I LEZY HAHAAHHA on jest troszke zagubiony,ciagle ktos go gdzies zawozi zostawia ale troszke czasu i sie zaaklimatuzuje i bedziemy cw zostawanie.takze droga Szafro PROSZE MI TU NIE SCHIZOWAC!!!!!mozesz wpadac do niego kiedy chcesz a ja bede sie nim opiekowala tak ze bedzie taki szczesliwy i calusny jak reszta BANDY

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...