Jump to content
Dogomania

14 - letni Bonus/ Dżeki wrócił do domu!


szafra

Recommended Posts

  • Replies 813
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='szafra']Wiem, że za Milkę dziewczyny płacą 300 zł, ale w tej cenie jest wyżywienie ....

[B]Płaciły - Milka pojechała do DS. Karmelcia ma w takim razie wolne miejsce dla Boneas. Co robimy?[/B][/QUOTE]

zbieramy na dalsze deklaracje :roll:
Czy ktoś może się skontaktować z Karmelcią i dopytać o szczegóły ? ewentualnie negocjować cenę ?
Bo deklaracji stałych mamy ile po tym jak Ann odpadła ?

Link to comment
Share on other sites

Ann nie odpadła ... chyba, tylko dała tyle ile się zdeklarowała. Później da w kwietniu za kwiecień - nie wiem czy dobrze rozumuje ...

Bones na dwa spacery mnie dzisiaj wyciągnął ...
Z naszych dzisiejszych obserwacji wynika, że boi się niektórych Panów :cool3::eviltong: i od razu jest taki grzeczny - jak aniołeczek! Leży i ani drgnie. I jeszcze później sprawdza, czy ten ktoś poszedł i już nie wróci. Tak się z Shanti uśmiałyśmy ...

Moja Mama i siostra zdeklarowały po 10 zł stałej dla Bonesa od marca ( aż tak bardzo nie musiałam ich namawiać) - czyli dochodzi 20 zł miesięcznie :loveu:.

Edited by szafra
Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']to brakuje nam 100zl stalych? mzna napisac w tytule ze tyle brakuje.[/QUOTE]

Miałyśmy 210 stałych + jeszcze jedna osoba z FB 10 zł + moja rodzinka 20 zł co miesiąc. To wychodzi 240 zł.
Ja chciałam jechać do Karmelci w sobotę, jeżeli będzie to możliwe. Czy to się uda ????

Dziękujemy ioannis za cenne wskazówki :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

Przeklejam z watku Karmelci:

"Mieszkanie psa wraz z rodzina,socjalizacje z innymi psami,ilość spacerów nieograniczona, nauka przystosowania do życia w rodzinie, nauka chodzenia na smyczy,podstawowe komendy i wszystko to czego dany pies potrzebuje.Ma doświadczenie w pracy z psami po przejściach.
2 piętro w kamienicy.
2 dzieci (w tym syn tylko weekendowo,szkola z internatem)
max 5 włącznie z moja boksia ,czyli 4 tymczasowiczów
mieszkanie 2 pokojowe 62m2 w tym zamontowana bramka w drzwiach kuchni o powierzchni 20m2.ewe pokój dzieci z drzwiami ,gdzie tez ewe mogę odseparowywać psiaki
na razie nie było takiej potrzeby żeby gotować,wiec tego nie robiłam,ale mogę.
do tej pory nie było potrzeby wzywać weta do domu,ale taka opcje mam obgadana ze swoim wetem w razie co,raz w tyg jeżdżę na zakupy do opola wiec aptekę tez mogę zaliczyć,żaden problem
niestety mieszkam w kamienicy i podwórko jest nieogrodzone ,wspólne z sąsiadami ale nieopodal domu mam fajna polane do spacerowania".

Link to comment
Share on other sites

Hej kochani!
Dowiedzialam sie o wszystkim od kajk@ i chce sie przylaczyc do pomocy, moga zaoferowac wplate stala w wysokosci 20zl dla Bonesa (ale pieniadze przeleje nie wczesniej niz we wtorek, musze je przelac na pl konto) i mysle, ze od przyszlego miesiaca dodam cos jeszcze do skarpety, ale o tym pozniej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='friggia1985']Hej kochani!
Dowiedzialam sie o wszystkim od kajk@ i chce sie przylaczyc do pomocy, moga zaoferowac wplate stala w wysokosci 20zl dla Bonesa (ale pieniadze przeleje nie wczesniej niz we wtorek, musze je przelac na pl konto) i mysle, ze od przyszlego miesiaca dodam cos jeszcze do skarpety, ale o tym pozniej :)[/QUOTE]
Spadłaś nam z nieba Friggia1985 !!!! Bardzo Ci dziękujemy za stałą dla Bonesa:loveu::loveu::loveu:.

Dopiszę Cię do lutego :evil_lol:.
To już coraz mniej nam zostało do zdobycia :multi:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='friggia1985']Hej kochani!
Dowiedzialam sie o wszystkim od kajk@ i chce sie przylaczyc do pomocy, moga zaoferowac wplate stala w wysokosci 20zl dla Bonesa (ale pieniadze przeleje nie wczesniej niz we wtorek, musze je przelac na pl konto) i mysle, ze od przyszlego miesiaca dodam cos jeszcze do skarpety, ale o tym pozniej :)[/QUOTE]

Bardzo dziękuję w imieniu Bonesa i swoim.

Link to comment
Share on other sites

No i tak : Bones jedzie w sobotę do Karmelci. W piątek zabieram go do siebie ( najpierw salon Roxy - przymusowo). Płacimy 250 zł + karma i leki. Jeżeli piescofajnyjest nie będzie mogła leku na serce przysłać to ja będę kupować. Karmę będzie podsyłać Fundacja Kastor i za veta ewentualnie też, jeżeli będzie taka potrzeba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']Jeśli można spytać: jakie warunki będzie miał Bones?, bedzie w domu czy na podwórku? Sprawdzałaś to DT? Jaka umowa będzie podpisana?. Nie że się czepiam, tylko jestem ciekawa. DT wie jaki jest Bones?[/QUOTE]
DT wie jaki jest Bones, często ma u siebie spaniele :evil_lol:. Będzie w mieszkaniu. Możemy podpisać umowę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kajk@']Czy to znaczy że Karmelcia zgodziła się na 250/mc ? + karma i leki ?

Muszę dopytać bo aż nie wierzę :hmmmm: Ale było by super :D :D :D[/QUOTE]
Tak, tak! Dzięki Emilia2280 za udane negocjacje :loveu:. I jeszcze bardzo chce poznać naszego głuchego jak pień buldożka - ktoś z jej rodziny uwielbia tą rasę i jeżeli Ciotki wyrażą zgodę to francuzik mógłby pojechać do niej na DT - za karmę.

Edited by szafra
Link to comment
Share on other sites

Rozliczenia i aktualne wpłaty w poście [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220158-Bones-chory-na-serce%21-Bakuje-50-z%C5%82-deklaracji-na-DT-%21%21-Pomocy...?p=18579571&viewfull=1#post18579571"]http://www.dogomania.pl/threads/220158-Bones-chory-na-serce!-Bakuje-50-z%C5%82-deklaracji-na-DT-!!-Pomocy...?p=18579571&viewfull=1#post18579571[/URL]
Dzięki Mona za sesję !!!! :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...