Jump to content
Dogomania

14 - letni Bonus/ Dżeki wrócił do domu!


szafra

Recommended Posts

  • Replies 813
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:sweetCyb:SuPeR :bigok:DOBRA ROBOTA:placz:wzruszyłam się :oops:
To teraz jak mu będzie ciepło w dupcię i będzie miał człowieka do przytulania to możemy spokojnie szukać DS bez emocji i nadmiernego pośpiechu który nie był dobry.
Muszę się z nim jeszcze w tygodniu zobaczyć...

Link to comment
Share on other sites

No to świetnie! :lol:
Ja potrzebuję tylko dane osoby na którą będzie adoptowany Bones.

Szafro, zrobimy zdjęcie tej osoby, wiesz, która ma taki dobry wpływ na Bonesa i będzie tak: :evil_lol:

[video=youtube;RtT9X4eT_Ss]http://www.youtube.com/watch?v=RtT9X4eT_Ss[/video]


Z buldożkiem do soboty się nie wyrobimy, kastracja i szczepienia przed nim, a jeszcze jest na kwarantannie.:shake:

Link to comment
Share on other sites

W piątek w Salonie Roxy dopiero na godz. 17.00 możemy przyjechać, ponieważ o 15.30 jest maltańczyk .... trochę długo to potrwa.
Przed nim jest wolna godzinka, ale ja niestety w pracy będę i nie zdążę z nim zajechać..... chyba, że któraś z Was Ciotki ma wolną godzinkę ok. 14.00 :razz::p.
Z adopcją Emilio2280 pomyślimy jak to zrobić, żeby było OK !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shanti']Teraz wpłaty na Bonesa ( od 7 lutego do dzisiaj)

Szafro, nie wiedziałam czy Monice wpisać 20 czy 40 zł, bo przy Ani było w przelewie od Ciebie 2x20 zł =40 zł, a przy Monice
2x20 zł = 20 zł? Sumując kwoty wyszło mi że 20 zł, dobrze policzyłam?

Dziękujemy bardzo![/QUOTE]
To miało być 2x10 zł = 20 zł.... gapa ze mnie :oops:.
No i nie wiem czy Iwonie Helenie B za luty i marzec wpisać ? Chyba tak wpiszę ...

Shanti - od Agnieszki J. jest drugi raz 100 zł ???

Edited by szafra
Link to comment
Share on other sites

[quote name='szafra']W piątek w Salonie Roxy dopiero na godz. 17.00 możemy przyjechać, ponieważ o 15.30 jest maltańczyk .... trochę długo to potrwa.
Przed nim jest wolna godzinka, ale ja niestety w pracy będę i nie zdążę z nim zajechać..... chyba, że któraś z Was Ciotki ma wolną godzinkę ok. 14.00 :razz::p.
Z adopcją Emilio2280 pomyślimy jak to zrobić, żeby było OK ![/QUOTE]

W piątek o 14 moge zajechać. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alina71']W piątek o 14 moge zajechać. :)[/QUOTE]
Alinko to by było super! Tylko on jest jeszcze w schronisku i musiałabyś go stamtąd zabrać - boję się, czy w samochodzie wysiedzi grzecznie .... To ja bym wtedy przyjechała prosto do Was do salonu!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='necianeta89']tylko broń boże niech go nie zetną maszynką! Bo nie wolno spanieli!![/QUOTE]
Tylko kąpiele, suszenie, pachnidła i czyszczenie uszu :cool3:. No może tam coś delikatnie .... ciachniem !

Edited by szafra
Link to comment
Share on other sites

[quote name='szafra']Alinko to by było super! Tylko on jest jeszcze w schronisku i musiałabyś go stamtąd zabrać - boję się, czy w samochodzie wysiedzi grzecznie .... To ja bym wtedy przyjechała prosto do Was do salonu![/QUOTE]

Nie ma sprawy. Przyjade wcześniej do schroniska. Wezme Magde to razem damy rade.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='urszula1978']Do soboty już niedługo, pozdrawiam.[/QUOTE]

Moja nawigacja znalazła tą miejscowość - dojedziemy !!!! :multi:
Już przełożyłam godzinę w salonie Alinko na 14.00 !!!! Ja do Was jak najprędzej dojadę.

Shanti - Alinka zabierze Bonesa w piątek na 14.00 do SPA :evil_lol: a później już do mnie, a ja w sobotę przyjadę do schroniska dopełnić wszelkich formalności - dobrze?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...