Jump to content
Dogomania

Maleńka Hopi wreszcie znalazła domek :)


snuszak

Recommended Posts

  • Replies 312
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

a ja nie wierzę, że psy robią coś na złość ;) dla nich sikanie to czynność czysto fizjologiczna i jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że taka Hopi sobie pomyśli "naleję na łóżko, żeby wkurzyć Rytkę"......wierzę w wielką mądrość psów i zdolność myślenia, ale nie aż tak

Link to comment
Share on other sites

[quote name='siostrzyczki']Robią, robią... Mieszkam w domu z ogrodem, latem drzwi tarasowe są otwarte bez przerwy... Jak moja babcia nakrzyczała na nią, ta zawsze potem jej się zlała na ulubiony dywan... Jak żyły w przyjaźni, zawsze siusiu było zrobione na dworze :D[/QUOTE]
to może raczej lała ze stresu, a nie na złość
do zrobienia na złość potrzebne jest abstrakcyjne myślenie

Link to comment
Share on other sites

a ja tam wierze,ze psy są do WSZYSTKIEGO zdolne ;)
jednak Hopi na mściwa nie wygląda za to na leniwa i wygodnicka jak najbardziej a,ze zimno na dworze to w domu przyjemniej sie leje czasem to nawet szkoda łózka wychodzić a sikac sie chce... zobaczymy co bedzie dalej tym posikiwaniem.Poza tymi ostatnimi wpadkami toaletowymi grzeczna dziewczynka kiedy ją po ostatnim spacerze klade do legowiska nie protestuje i nie chce do łóżka bardzo mnie zdziwiła bo moja Frytka wzdychala i piszczala by cała noc az bym zmiekła.Miałam dzis gosci z dziecmi i Hopi boi sie dzieci ich krzyków nagłych ruchów...oczywiscie jak ja dzieckak podniosł krzyczała w niebogłosy...chyba zle jej sie kojarza maluchy.

Link to comment
Share on other sites

zapomnialam -opiekun wirtualny dzwonil pytal jak sie Hopi czuje ,czy są chetni do adopcji,czy smakuja puszki i smaczki i,ze niebawem wysle kolejna paczka;)
puszki Hopi wcina ze smakiem ale przysmaki...zaden czy to naturalne(płucka ,lapki jelita)czy sztuczne zaden nie smakuje tak jak chlebek z serkiem i chrzanem i wszelkie ludzkie jedzenie.

Link to comment
Share on other sites

no to Ty nie wiesz co było pierwsze?

pomimo,ze Hopi taka wrazliwa nie sadze,zeby sikanie bylo u niej ze stresu dopiero co odzyskala radosc po sterylce(powrot do zdrowia) czuje sie swobodnie chodzi po domu rozdziela bawice sie koty(ktore ją całkowice olewaja mimo,ze probuje czasem je postraszyc) i tratuje Lodka poczyna sobie smiało w domu nie jest zahukana a wrecz rzadzi;)
na razie to tylko kilka razy wiec nie problem byle sie nie utrwaliło jej;)

Link to comment
Share on other sites

do lejacej Hopi doszła tez 'złośliwa' plalka i leje sie z niej tez...powodz w domu.
obserwowałam ją na spacerze lala co kawałek jakby znaczac teren..potem w domu po 2-3 godz.znow na dywanik(ulubione miejsce spania kotki..teraz juz nie;))moze ma jakies zapalenie pecherza ale wtedy by chyba nocy nie strzymala a wytrzymuje cala noc...

własnie byłam na ostatnim spacerze zapinam Hopi Lodek nie chce zejsc z wyrka sciagam na siłe Hopi zdarzyła sie uwalic do wyrka siagam Hopi Lodek juz w łózku...nygusy.
zrobiłam zdjecia na spacerku i krotki film co przyplacilam odmrozonymi palcami...zaraz wstawie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']
no współczuję Ci Rytka, już mam wyrzuty sumienia, że Ci takiego lejka pod opiekę daliśmy :oops:
a może by jej dać urosept, przecież nie zaszkodzi, a może pomoże.....[/QUOTE]

no co Ty ja sie nie skarze u mnie norma (wszyscy mnie olewaja jestem przywwyczajona;) )tylko probuje dojsc przyczyny bo nie lała wczesniej tj.przed sterylka wiec cos sie stało...odreagowuje stres ,zapalenie pecherza czy po sterylkowe komplikacje. jak moj szlachetny kochany mechanik wreszcie zdecyduje sie oddac mi auto(2 tyg. wybiera nowy zderzak na allegro i sie nie moze zdecydowac musze byc cierpilwa nie chce popedzac to skompikowana naprawa wymiana zderzaka)to pojade kupic urosept nie zaszkodzi a noz pomoze .

Link to comment
Share on other sites

Hopi na mrozie sikac nie moze...;)


[video=youtube;Eb2fA_TcwQQ]http://www.youtube.com/watch?v=Eb2fA_TcwQQ&feature=youtu.be[/video]

i u mnie zadne na łóżku nie spi chyba,ze mnie nie ma w nim to co innego...starych nie ma chata wolna.
[IMG]http://images47.fotosik.pl/1345/6c3bbd66ab888bcfmed.jpg[/IMG]
te na dworze ino jedno wyrazne..
[IMG]http://images45.fotosik.pl/1346/58b70502fa781cb0med.jpg[/IMG]

Edited by rytka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']jaka cudna :loveu: Krzysiek mówi, żebyś naszyła jej czarne kropki i będzie wyglądać jak mała biedronka :megagrin:[/QUOTE]

To samo pomyślałam..:lol:
A imię pasuje do Niej genialnie .. Ona zawsze taka szalona jak na filmiku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']jaka cudna :loveu: Krzysiek mówi, żebyś naszyła jej czarne kropki i będzie wyglądać jak mała biedronka :megagrin:[/QUOTE]

no fajna to jest trzeba jej przyznac;)juz sie biore za szycie:eviltong:

ps.mam mała schize na spacerze byłam sama(znaczy sie z ludzi)a w 15 sekundzie słychać jak ktos cos mówi cos co brzmi jak I thing she now me...a potem padaja strzały:evil_lol:ale dziwne to jest bo ja tam cos slysze :ghost_2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa'] Ona zawsze taka szalona jak na filmiku?[/QUOTE]

[quote name='snuszkak']jaka mała torpeda na spacerku :):)[/QUOTE]

na przemian depresyjna i nadaktywna;)jest przesmieszna włazi do gory na zagłówek fotela (jak kot) i spi tam .chyba jej sie wydaje ,ze jak jest najwyzej to jest najwazniejsza bo potem z tego miejsca pilnuje porzadku ;zeby koty nie szlały ,zeby Lodek nie laził jak zaczyna chodzic warczy .wogóle to pies obronczy jest jak Lodek do mnie podchodzi to Hopi skacze mi na klate i zajadle broni i wlasnym cialem osłania;)

Link to comment
Share on other sites

jest sliczna i jest o tym przekonana...

[IMG]http://images49.fotosik.pl/1302/6cd185dfc166ce6amed.jpg[/IMG]


nie bedzie kot ponad nia siedział...
[IMG]http://images35.fotosik.pl/1160/d9a295faa78a7590med.jpg[/IMG]
na wysokosci miejsce Jej Wysokosci...
[IMG]http://images41.fotosik.pl/1294/fd518db2e6feb84fmed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...