Jump to content
Dogomania

szkolenie w Alterii


Agnisia =)

Recommended Posts

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Ulaa[/B]
Mam ciągle nadzieję, że to tylko stłuczenie, albo inny uraz. Bardzo trzymam kciuki.

[B]BeataSabra [/B]
Igorek smyrany przy kazdej okazji. :p

[B]Agnisia=)[/B]
Ja też najwięcej pytań mam jak już wrócę do domu i przemyślę sprawę - tak po trzech, czterech dniach. I chyba zacznę je zapisywać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hania'][B]Ulaa[/B]
Mam ciągle nadzieję, że to tylko stłuczenie, albo inny uraz. Bardzo trzymam kciuki.

[B]BeataSabra [/B]
Igorek smyrany przy kazdej okazji. :p

[B]Agnisia=)[/B]
Ja też najwięcej pytań mam jak już wrócę do domu i przemyślę sprawę - tak po trzech, czterech dniach. I chyba zacznę je zapisywać :evil_lol:[/quote]

Ech on jest suuuuuuuuuuuper
Mieszkał u mnie przez jakiś czas.
Wspaniała psychika, kolorek do schrupania.

Link to comment
Share on other sites

O ludzie! Ale maskara... Mieliśmy próbny próbnego egazminu i (gdyby to było oceniane) wszyscy oblali :shake:. Najlepsze jest to, że mój Felek dał się odwołać od smalca, nie zerwał do innego psa, warował mimo, że obok był pasztet, ale nie ma siły zeby przeszedł obok wołającej go osoby... take głupie rozproszenie... A ja byłam tek zestresowana, że kompletnie nie miałam pojęcia co robić, współczuje Felkowi, jego musiało to kompletnie dezorientować... Nie wyobrażam sobie prawdziwego egzaminu :shake: . Dajcie spokój...

[B]Hania[/B] gratulacje:multi:! Słyszałam, że Gawra przeszła egzamin bezbłędnie. Zazdroszczę wam.

[B]Ulla[/B], dzięki za książki, masz jeszcze jedną Fennelkę, dobrze pamiętam?

Igor chory :-( zapalenie płuc ma... ale już mu lepiej.
Aksa dostała gorączkę i cała napuchła. Okazało się, że po ugryzieniu zaczęła zbierać się ropa i powstał stan zapalny, który rozprzestrzenił się na cały organizm. Te psy chyba czuja jak się stresujemy przed egzaminem i z tego chorują :cool1:

Pozdrówcie na następnych zająciach Darka. Strasznie się Felkiem i jego pracą zachwycał. Chyba go nie zna :diabloti:

W ten weekend miałam ze sobą aparet i mam więcej zdjęć niż przywożę z dwutygodniowych wakacji. Jak pozmniejszam to wkleję coś ładnego.

Link to comment
Share on other sites

A od kogo słyszałaś? Bo ja jestem załamana - stwierdziłam, że mój pies nic nie umie.
My też musimy na innych poćwiczyć. Na razie robię listę znajomych z którymi będę się umawiać żeby cmokali mojemu psu. A próbowałas w takiej sytuacji Ty mu cmokać? Nam to pomaga.
A zostawiłaś może moją książkę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hania']A od kogo słyszałaś? Bo ja jestem załamana - stwierdziłam, że mój pies nic nie umie.
My też musimy na innych poćwiczyć. Na razie robię listę znajomych z którymi będę się umawiać żeby cmokali mojemu psu. A próbowałas w takiej sytuacji Ty mu cmokać? Nam to pomaga.
A zostawiłaś może moją książkę?[/quote]

Aga tak mówiła.

Książki jeszcze nie zostawiłam, ale będę tam przed waszym kolejnym zjazdem i wtedy ci zostawię. Chyba, że coś nie wypali to poślę ci pocztą, bo pewnie chcesz z nij odpowiadać na egzaminie, mam rację :cool3: ?

Aż takich ładnych zdjęć nie mam, ale poszukam jakiś fajnych.

Nie cmokałam na psa, byłam za bardzo zestresowana. Nadet nie ściągałam mu smyczy jak szedł w kierunku cmokającej osoby. nie potrafiłam logicznie myśleć.
Mogę zrobić sygnał uniemożliwiający, albo przywołujący, neutralny. I chyba zdecyduję się na to drugie.

Link to comment
Share on other sites

Aga mówiła prawdę :loveu:
Gawra, jak dla mnie zachowała się podczas próby próbnego wyśmienicie. Warowanie w dystansie i w rozproszeniach najbardziej mi się podobało. Prawie wszystkie psy z prawie wszystkimi pańciami uganiają się po polach za umykającym a Gawra co? A Gawra waruje:crazyeye: i nic, nawet nie drgnie. A Gawra to nie byle kto, nie jakiś kanapowiec, tylko ogar z krwi i kości.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://album.com.pl/polqwe12Q126aBx/252005.jpg[/IMG]
Soul

[IMG]http://album.com.pl/polqwe12Q126aBx/252007.jpg[/IMG]
Rege

[IMG]http://album.com.pl/polqwe12Q126aBx/252008.jpg[/IMG]
Zuza

[IMG]http://album.com.pl/polqwe12Q126aBx/252009.jpg[/IMG]
Feliks


Prosimy o zdjęcie Gawry :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...