Jump to content
Dogomania

Odi- mix york / pudel JUŻ W DS :)


mshume

Recommended Posts

  • Replies 514
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kasjas']Mówisz, że taki szczekacz z niego?? Oni chyba w bloku mieszkają hmm... No zobaczymy. Ale zdjeć póki co nie otrzymałam :([/QUOTE]

Kiedy ktoś jest w domu, to nie szczeka w ogóle i jest bardzo cichutki. Kiedy zostaje zupelnie sam, to potrafi nawet przez godzinę rozpaczać, potem się uspokaja i jest cicho. Wiem, bo niepracująca koleżanka mieszka po sąsiedzku i mnie poinformowała. Może tak będzie miał tylko na początku, moze jak zobaczy ze z domu się wychodzi i wraca to zrozumie, ze nikt go nie zostawia. Może on boi się porzucenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='[email protected]']zajrzyj Saro bo troszkę zmieniłam jak jeszcze coś dopisac to mów?[/QUOTE]
[INDENT]Cześć, jestem Odi-miks pudla i yorka. Mam ok. 7 lat i ważę 6kg. Jestem bardzo sympatyczny, grzeczny i kochany, zgodny z innymi psami, lubię dzieci, jestem nauczony czystości, ładnie chodzę na smyczy oraz po schodach, nic nie niszczę. Kiedyś miałem swego człowieka, kochałem go ale on nie dbał o mnie wcale i w drodze interwencji odebrano mnie i skrajnie wychudzony trafiłem do schroniska gdzie też nie było łatwo, nawet karmy brakowało. Teraz jestem w domu tymczasowym, pani u której jestem wykąpała mnie, ostrzygła i dokarmia . Jestem wykastrowany, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany, mam wyczyszczone ząbki. Do pełni szczęscia brakuje mi tylko własnego domu, gdzie jest człowiek który przytuli mnie, da pełną miskę jedzenia. Niestety jeszcze uczę się zostawac sam, najlepiej gdybym miał człowieka, który nie zostawiałby mnie samego na cały dzień. Proszę, jeżeli możesz dac mi taki dom, zadzwoń a ja będę Cię kochał do końca moich dni i będę Twoim najwierniejszym przyjacielem. Czekam na Ciebie.

Piesek przebywa w Gorzowie Wlkp. W sprawie adopcji proszę o kontakt pod nr tel 506 041 942. Pomożemy w transporcie.
Adoptujący wyraża zgodę na wizytę przed i poadopcyjną.

[/INDENT]

Edited by Sara2011
Link to comment
Share on other sites

Domek dostał zdjęcia i są baaaardzo zainteresowani :multi: Wstrzymajcie sie z ogłoszeniami.
Organizujemy wizytę PA.
Domek jest w Strzelcach Krajeńskich, jest to rodzina pani , która niedawno adoptowała od nas staruszka sznaucerka. Wizytę mogę zrobić ja, chyba, ze macie kogoś zaufanego. [B]Saro[/B], jeśli chcesz, to zapraszam na wizytę. Przy okazji zrobimy po adopcyjną u naszego Prezeska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasjas']Domek dostał zdjęcia i są baaaardzo zainteresowani :multi: Wstrzymajcie sie z ogłoszeniami.
Organizujemy wizytę PA.
Domek jest w Strzelcach Krajeńskich, jest to rodzina pani , która niedawno adoptowała od nas staruszka sznaucerka. Wizytę mogę zrobić ja, chyba, ze macie kogoś zaufanego. [B]Saro[/B], jeśli chcesz, to zapraszam na wizytę. Przy okazji zrobimy po adopcyjną u naszego Prezeska.[/QUOTE]

Super, jak najbardziej jestem zainteresowana uczestnictwem w wizycie. Do tej pory to ja byłam "wizytowana", zawsze to jakieś nowe doświadczenie, tak żartem oczywiście:-). Umawiaj nas Kajas w takim razie na wizytę.

Link to comment
Share on other sites

Ale się cieszę, że jednak się po części już udało :lol:
Podsyłając Odiego do kasjas myślałam, że państwo tylko zainteresowani będą sznaucerem, a jednak warto było :)

widzisz kasjas ja Ci nawet nie napisałam, że Odi w Gorzowie jest, ale ciapa ze mnie, ale to z pośpiechu było :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...