Jump to content
Dogomania

Odi- mix york / pudel JUŻ W DS :)


mshume

Recommended Posts

  • Replies 514
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dopiero teraz mam dostęp do netu. Pies jedzie z Radzymina, przekazę twój nr Kasi, ale nie wiem czy znajdzie czas,żeby podjechać. Ona mieszka w Piasecznie. To juz jutro wielki dzień Odiego :) Chłopak ząbki ma wyczyszczone, ale bierze antybiotyk, bo był tam sporo stan zapalny...

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, jaką suchą karmę byście poleciły dla maluszka aby nabrał ciałka i która byłaby odpowiednia dla jego wieku? Proszę o propozycje:-). Oczywiście oprócz suchej karmy psiaki będą też jadły gotowane jedzonko, bo to nie ma co ukrywać im najbardziej smakuje, szczególnie jak dużo mięska jest. Odi nie będzie mógł jeść tej samej karmy co moja Sara, bo tej kupiłam RC Medium light, bo za bardzo nabrała ciałka po sterylce. Jak myslicie, co będzie smakowało Odiemu?

Link to comment
Share on other sites

Ja nie jestem fanką Royal C (odpady drobiowe plus kukurydza), mimo że kiedyś moje psy jadły tylko to. Polecam Acanę (moje lubią Pacifica i Lamb&Apple), Nutro Choice Lamb& RiceSmall Bites, Husse. Teraz to pewnie trzeba będzie mu karmę namaczać, póki ząbki się nie wygoją.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Tak , ja mu dam , jak nie przyjedzie w żadnej , dam też na wszelki wypadek do autobusu kaganiec co by się kierowca nie czepiał .[/QUOTE]

Dziękuję. Pytam o tę obrozę, bo gdyby nie miał żadnej to jeszcze dzisiaj musiałabym biec do sklepu mu kupić.

Link to comment
Share on other sites

Odi juz u mnie. Nie spałam całą noc, taka byłam przejęta. Boże, jaka to chudzina, aż się przeraziłam. Pierwsze co to Odi dorwał sie do miski z wodą a potem do jedzenia. Na razie chodzi i zwiedza kąty. I śmierdzi niemiłosiernie. Czy można go wykąpać uważając oczywiście na miejsca po zabiegu? Poradźcie proszę. Potem zrobię kilka fotek i prześlę komuś na maila,że by je wstawił albo proszę o instrukcję wstawiania fotek to zrobię to sama.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z mamą , Odi jest bardzo przyjaźnie nastawiony do wszystkich , strasznie chciał się przywitać ze wszystkimi pasażerami ,raz uciekł i mama go ganiała po autobusie , na szczęście później usnął i już do końca spał :)Sara dałam odiemu szeleczki , są trochę zniszczone bo już wiele psów w nich chodziło więc możesz je wyrzucić jak już nie będą potrzebne .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...