Jump to content
Dogomania

Odi- mix york / pudel JUŻ W DS :)


mshume

Recommended Posts

  • Replies 514
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przed chwilą rozmawiałam z fundacją tel 515992305. Pani z którą rozmawiałam wie o Odim. Na DT nie mogą go zabrać bo mają aktualnie DT tylko dla suk. Czeka na przesłanie danych o psie z podaniem wagi w formie ogłoszenia plus zdjęcia Oni sami zmodyfikują ogłoszenie w zależności od potrzeb. Ja nie potrafię przesyłać zdjęć . Może to zrobić każdy kto umie przesyłać zdjęcia

Link to comment
Share on other sites

Mshume są dwa DT oferujące pomoc a więc co? Sprawdzony jest DT w Gorzowie to tylko szukać transportu,następny DT to z Mławy ale chyba nie sprawdzony.Można chyba sprawdzić i się jakoś dogadać.Mława jest chyba bliżej jak Gorzów.Trzeba coś działać w tym kierunku.

Link to comment
Share on other sites

ja prosiłam juz na wątku o sprawdzenie domu w Gorzowie, bez odzewu. Co do dzieci to nikomu nie zagwarantuję, jaki jest do dzieci. Co do Fundacji Mikropsy to z różnych powodów nie będę ich prosić o pomoc. Info o psie jest tyle ile w obecnej sytuacji dało się zdobyć, jak to w schronisku.[quote name='Anula']Mshume są dwa DT oferujące pomoc a więc co? Sprawdzony jest DT w Gorzowie to tylko szukać transportu,następny DT to z Mławy ale chyba nie sprawdzony.Można chyba sprawdzić i się jakoś dogadać.Mława jest chyba bliżej jak Gorzów.Trzeba coś działać w tym kierunku.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Kajusza z Gorzowa zgodziła się spotkać z osobą oferującą dt czyli z Sarą 2011. Jeśli Sara2011 podtrzymuje swoją propozycję dt dla Odiego to prosze niech da znać, a ja jej przekaże na pw nr tel. do tej osoby która się z nią spotka.
Dobrze Saro2011 żebyś również określiła jakim dt będziesz, czy to całkowicie darmowe dt czy będziesz potrzebować pokrycia kosztów weta, jedzenia itp. dla psiaczka.

Link to comment
Share on other sites

Super, Dogo07 dzięki za pomoc :)[quote name='Dogo07']Kajusza z Gorzowa zgodziła się spotkać z osobą oferującą dt czyli z Sarą 2011. Jeśli Sara2011 podtrzymuje swoją propozycję dt dla Odiego to prosze niech da znać, a ja jej przekaże na pw nr tel. do tej osoby która się z nią spotka.
Dobrze Saro2011 żebyś również określiła jakim dt będziesz, czy to całkowicie darmowe dt czy będziesz potrzebować pokrycia kosztów weta, jedzenia itp. dla psiaczka.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Kajusza z Gorzowa zgodziła się spotkać z osobą oferującą dt czyli z Sarą 2011. Jeśli Sara2011 podtrzymuje swoją propozycję dt dla Odiego to prosze niech da znać, a ja jej przekaże na pw nr tel. do tej osoby która się z nią spotka.
Dobrze Saro2011 żebyś również określiła jakim dt będziesz, czy to całkowicie darmowe dt czy będziesz potrzebować pokrycia kosztów weta, jedzenia itp. dla psiaczka.[/QUOTE]

Ja jak najbardziej podtrzymuję swoją decyzję, jeśli innego DT bliżej terażniejszego pobytu pieska nie ma. Mogę zaproponować bezpłatny DT za pokryciem kosztów weta. Jeśli chodzi o jedzenie, to jeśli piesek nie będzie wymagała jakiejś drogiej specjalistycznej karmy , to biorę na siebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Sara to cudownie,dzięki za propozycję DT dla Odiego.Teraz tylko czekamy na wizytę p/a.Kiedy się odbędzie,coś już wiadomo?[/QUOTE]

Czekam w takim razie na nr tel do osoby, która będzie przeprowadzała wizyte p/a. Jak tylko otrzymam ten nr, natychmiast się Nią skontaktuję celem ustalenia terminu wizyty.

Link to comment
Share on other sites

bardzo się ciesze, że może już niedługo chłopak trafi do DT :)


a ja po prośbie przychodzę - cioteczki, przyjdźcie proszę na wątek naszego sznaucerka - właśnie załozyłam:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/220234-Chory-stary-wi%C4%99c-mo%C5%BCna-wyrzuci%C4%87-...-ma%C5%82y-sznaucerek-w-schronisku-nie-prze%C5%BCyje.?p=18294101#post18294101"]http://www.dogomania.pl/threads/220234-Chory-stary-wi%C4%99c-mo%C5%BCna-wyrzuci%C4%87-...-ma%C5%82y-sznaucerek-w-schronisku-nie-prze%C5%BCyje.?p=18294101#post18294101[/URL]
w przeciągu kilku dni przybyło nam kilku nowych podopiecznych, już nie wiem w co ręce wkładać i gdzie szukać pomocy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...