Jump to content
Dogomania

Po 10 latach wynocha :( smutna historia Tumisia


fonia123

Recommended Posts

Zwracam się do Was z ogromną prośbą [IMG]http://www.bull-bazarek.eu/images/smiles/icon_lol.gif[/IMG]
Może ktoś chciałby zasponsorować Tumisiowi troszkę mięska? Tumiś dostaje codziennie porcję mięsa do karmy suchej. W związku z anemią i niedowagą musimy go podpaść. Koszt tygodniowy mięsa to ok. 40zł [IMG]http://www.bull-bazarek.eu/images/smiles/sad.gif[/IMG] Będziemy z Anią wdzięczne za każdą pomoc ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='chita']ode mnie polecialo 30zl przed chwilką:)


btw Tumis jest w kujawko-pomorskim?:)[/QUOTE]

chita, ogromne dzięki :) właśnie zamówiłam mięsko dla Tumisia :)

Tumiś jest z pomorskiego - zakładając temat się rąbnęłam niestety... ale już nie dało się odkręcić - pisałam do moda, ale nie dostałam odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Secia']zaraz oglosze na FB :-) moze ktos zechce maly sponsoring przeslac

no a jak tam Pan Tumis w nowym domku?[/QUOTE]

pan Tumiś w domku jest wzorowym psem pod obecność tymczasowych opiekunów. Pod ich nieobecność już się sprawy nieco inaczej mają, ale i tak rodzinka zakochana w Tumisławie :D

dzięki za ogłoszenie na FB :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martasekret']co masz na myśli..?[/QUOTE]

wyje i usiłuje wydostać się z klatki. Teraz cały czas ktoś jest w domu, żeby nie dopadł jamniczki. Jak się cieczka skończy, to nie będzie już potrzeby zamykania go i może z jamniczką łatwiej mu będzie znosić samotność.

Link to comment
Share on other sites

w mieszkaniu, w którym przebywa (kawalerce) nie ma możliwości separowania psów, dlatego też musi czasem posiedzieć w klatce. Ma olbrzymią klatkę, w której może się spokojnie wyciągnąć, także krzywda mu się nie dzieje. Od początku mówiłyśmy, że będzie musiał czasem być zamykany w klatce, bo nie ma możliwości dzielenia psów. Jak go przywiozłyśmy, to nikt nie był w stanie przewidzieć, jak zareaguje na jamniczkę. Teraz dodatkowo dochodzi cieczka jamniczki, także Tumiś musi czasem być zamykany w klatce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fonia123']w mieszkaniu, w którym przebywa (kawalerce) nie ma możliwości separowania psów, dlatego też musi czasem posiedzieć w klatce. Ma olbrzymią klatkę, w której może się spokojnie wyciągnąć, także krzywda mu się nie dzieje. Od początku mówiłyśmy, że będzie musiał czasem być zamykany w klatce, bo nie ma możliwości dzielenia psów. Jak go przywiozłyśmy, to nikt nie był w stanie przewidzieć, jak zareaguje na jamniczkę. Teraz dodatkowo dochodzi cieczka jamniczki, także Tumiś musi czasem być zamykany w klatce.[/QUOTE]

rozumiem.
ale generalnie dobrze się z jamniczką dogaduje czy jest mała wojna..?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martasekret']rozumiem.
ale generalnie dobrze się z jamniczką dogaduje czy jest mała wojna..?[/QUOTE]

wojny nie ma, natomiast też nie ma zbyt wielkiej przyjaźni. Tumiś raczej nie zwracał na nią uwagi. Teraz mu pachnie dziewczę, więc jest pobudzony, ale myślę, że jak już się skończy ta cieczka, to ich stosunki będą poprawne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Trzymaj się Tumisiu i uspokój ;-)[/QUOTE]

niestety lekarz zadecydował, że jest już za późno na zastrzyk. Podanie go tuż przed cieczką ponoć może skutkować potem ropomaciczem. Jamniczki nie można poddawać narkozie, więc nie mogli ryzykować jej zdrowia.

Link to comment
Share on other sites

melduję, że Tumis dostał dziś prezent w postaci 10kg mięska od forumowej Gabrieli :) do tego zakupiłam mu 6kg mięsa mielonego z darowizny od Czarnej, także Tumiś jest zaopatrzony w białko na dłuższy czas :)
wszystkim ogromnie dziękujemy :D

we wtorek jedziemy do weta. zrobimy podstawowe badania i co tam jeszcze lekarz zaleci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...