Jump to content
Dogomania

Po 10 latach wynocha :( smutna historia Tumisia


fonia123

Recommended Posts

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Buell']Wyslalem w pon poleconym PP, pileczka i taśma 5m ;)[/QUOTE]

wielkie dzięki :)

[quote name='Iljova']Tumisiu jak się niewasz ?[/QUOTE]

Tumiś ma się bardzo dobrze, z jamniczką jest spokój, na spacerkach jest grzeczny :) poza tym, ze wytrącił mi z rąk aparat i muszę 500 teraz wydać w serwisie :angryy: to pies ideał :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fonia123']wielkie dzięki :)



Tumiś ma się bardzo dobrze, z jamniczką jest spokój, na spacerkach jest grzeczny :) poza tym, ze wytrącił mi z rąk aparat i muszę 500 teraz wydać w serwisie :angryy: to pies ideał :evil_lol:[/QUOTE]

Ale to był wypadek Tumiś nie zrobił tego celowo :) wspaniałego dnia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Ale to był wypadek Tumiś nie zrobił tego celowo :) wspaniałego dnia.[/QUOTE]

taaa, ja mu mówię, żeby teraz komuś portfel drapnął na ulicy, a on nic :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[quote name='Secia']Oczywiście, przecież Tumisław to dzentelman pełną mordą :-)[/QUOTE]

haha, Tumiś to rozpieszczony dzentelman pełną mordą :loveu: dopóki nie okryją go szczelnie kołderką na dobranoc, to nie da im spać, bo tak płacze, że zimno :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

będzie można, jak Tumiś uzbiera na naprawę aparatu, który zepsuł :evil_lol:

a tak na poważnie, to może w tym tygodniu uda nam się zabrać go do weta, to przy okazji zrobimy sesję :)
nie możemy się coś zgrać, żeby wszyscy mieli wolne (ja, BullAnia i Adrian), a jak juz się umówiliśmy, to mi paliwo zamarzło i autko odmówiło posłuszeństwa :shake:

Link to comment
Share on other sites

Też chcę zobaczyć tumisia okrytego kołderką :)

Coś chyba mają te amstaffowate i bullowate... mój psiak pit bull/bokser w krótkim czasie zrezygnował ze swojego legowiska na rzecz tapczanu, który stoi wolny. Tym samym Henio ma swój pokój i swoje łóżeczko ;) Pełna kulturka :) Czekam tylko kiedy "zażyczy" sobie własnego talerzyka i filiżanki ;)

Uściski dla Tumisia :)

Link to comment
Share on other sites

Tumiś dziś odwiedził weta.
Wyniki krwi bardzo dobre - nie ma śladu anemii :roll:, pobrane zeskrobiny ze zmian skórnych na pleckach nie wykazały nużeńca, niepokojący nas guz w pachwinie (widać go na pierwszym zdjęciu) będzie wycięty razem z jajkami, osłuchowo jest dobrze, uszka są z grzybkiem, ale na razie obejdzie się bez antybiotyków - wystarczy przemywanie preparatem pielęgnacyjnym. Krew pojechała do szpitala, aby zbadać także nerki i będzie można ciachać :)
Dziś niestety Tumis miał od rana rozwolnienie, także dostał antybiotyk i coś jeszcze + 3 zastrzyki na wynos na kolejne dni
Tumiś był prawie bardzo dzielny ;)

Koszt wizyty - 150zł
( na paragonie od weta jest 138zł, ponieważ 12zł muszą zapłacić szpitalowi za profil nerkowy)

[IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m533/fonia123/_skanuj0007.jpg[/IMG]

a tu Tumiś, jak jeszcze nie wiedział co go czeka ;) Tumiś fajnie się otwiera - reaguje na spacerku, merda się i szuka kontaktu :)

[IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m533/fonia123/_IMG_0002.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m533/fonia123/_IMG_0003.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...