Jump to content
Dogomania

Holi i spółka! Czyli, jak 5 psów, 3 koty w jednym domu spali. 20.09.2020 r. żegnaj Holusiu :(


Istar19

Recommended Posts

witaj Jean ;)
z chęcią zajrzę do Twojej psiny jak tylko znajdę chwilkę!:) fajnie jest poczytać coś miłego w całym tym natłoku beznadziejnych sytuacji i walce z wiatrakami - znaczy walce a ludzkim złem ..

tymczasem zdjęcia sprzed ...dwóch dni zdaje się ;)
znów ich trochę jest ...a co ! lubię robić zdjęcia :D

zacznę od Masi - w nowym ubranku na początku spaceru :)
IMG_3561.JPG


co Ty, znów zdjęcia?
IMG_3555.JPG

no w końcu bez smyczy, można ruszyć tropem!
IMG_3559.JPG

oo co tu takiego?
IMG_3629.JPG

coś się tu kryje ...
IMG_3630.JPG



cdn

Link to comment
Share on other sites

[URL="https://lh3.googleusercontent.com/-eQjT9COUGxQ/TyAto75PHbI/AAAAAAAAJiA/Qw2dE1zrSZM/s640/IMG_3556.JPG"]https://lh3.googleusercontent.com/-eQjT9COUGxQ/TyAto75PHbI/AAAAAAAAJiA/Qw2dE1zrSZM/s640/IMG_3556.JPG [/URL]co za mina :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[URL="https://lh3.googleusercontent.com/-eQjT9COUGxQ/TyAto75PHbI/AAAAAAAAJiA/Qw2dE1zrSZM/s640/IMG_3556.JPG"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

zabawna mina prawda maciaszku? ;) miałam ochotę dorobić jej czerwone świecące oczka^^

ewes nie Masza tego ubranka nie zgubi :D chyba...

a teraz jeszcze pokaże wam jaka Holi jest uparta jeśli chodzi o zabawki nie ma na nią mocnych ...
a to zamiast smyczy...
IMG_3549.JPG

nie puści!
IMG_3548.JPG

nie puści ...
IMG_3612.JPG



a tu krótki filmik na temat tego "nie puszczam!" filmik to już końcówka, ostatnie kilka sekund jak tak szła uwieszona na rongu^^



generalnie ona potrafi biegać za aportem godzinami ...nie ważne czy ciepło czy zimno ... nie raz musiałam ją zapinać na smycz i iść gdzieś usiąść bo widziałam już że małpka słana się na łapkach - plątają jej się, ale ona NADAL biega ... ale ja przewrażliwiona mamusia jestem i się boje że mi kiedyś na zawał zejdzie ...więc bawimy się zazwyczaj kilka minut, smycz bądź dalszy spacer bez zabawki - znów trochę zabawy i tak w kółko ^^

Link to comment
Share on other sites

dla fanów Holi ;)

Holi i dzieciństwo ...już wtedy był z niej diabełek :D

zdjęcia i filmiki kiepskie bo z komórki ale co zrobić :)

po pierwsze uśmiech do aparatu
DSC00600.jpg


Holi często tak ząbki pokazywała jak była mała ^^

a tu szaleństwo z misiem większym od siebie (tyle że misia obiektyw uciął)
MOV00158_10.jpg

i pac łapą, leżąc na plecach :)
DSC00169.JPG



zabawa rybką - ale to było maleństwo no nie?
DSC00593.jpg

a tu widać wampira wcielonego ^^
DSC00595.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

no i krótki kiepskiej jakości filmik o tym, jak Holi miała fioła na punkcie zabawek już w wieku 3 miesięcy!!



a tu jakiś miesiąc później, z ta samą zabawką, co prawda zabawka przestała wydawać z siebie dźwięki (wcześniej przy pociąganiu wydawał z siebie odgłos naciąganej i puszczanej sprężynki) i sznurek się zerwał, ale Holi nadal ja kochała
http://www.youtube.com/watch?v=TxUH1RY416w&feature=youtu.be


a po kilku dniach zabawka straciła najpierw oczy ...potem wypełnienie ..a następnie stała się kilkoma zrywkami kudłatego śmiecia...


i na koniec, by nie było że Holi to taki stwór słodko tez potrafiła wyglądać ;)
DSC00561.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

dzięki Nemoo :)

a mnie coś dziś na wspomnienia wzięło ...z kilku tysięcy zdjęć z 2009 roku wybrałam na razie 10 ^^ jest na nich Holi jak miała 6-7 miesięcy i była jeszcze jedynaczką :)

jak tak na nią patrzę teraz i na zdjęcia sprzed dwóch lat zastanawiam się czasem czy to ten sam pies ^^ strasznie się jej maska zmieniła - sami zobaczcie
choć wyraz pyszczka zawsze ten sam:)
IMG_1997.JPG

a tu Holi i przeciąganie sznurka ...
IMG_1975.JPG

i dumna ...WYGRAŁAM!
IMG_1978.JPG

a tu Holusia męczy kabanosa ...
IMG_1962.JPG

i zmęczyło się tym biedaczysko
IMG_2043.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

a tu miała już 7 miesięcy ...ah ten hardy wzrok!
IMG_2181.JPG

ps jako że na forum są osoby niepełnoletnie nie będę pisać jaką Holusia ma do dziś zabawę z tym niebieskim kocem ...

a z innej beczki ...muszę małpce kupić balon z helem znów ...jak była mała lubiła balonik gonić po pokoju i łapać za sznurek (czasem trzeba było jej pomagać) i potem dumna siedziała i go trzymała :D
IMG_3325.JPG

czasem jej uciekał...
IMG_3323.JPG

szkoda że te balony tyle kosztują ...

i jeszcze nie psie na koniec ...ja chce już wiosnę!! i taką pogodę..
IMG_2649.JPG

taki ciepły deszcz z przebijającym słońcem...
IMG_2645.JPG

a teraz sobie idę póki nie zanudzę was na śmierć :p

Link to comment
Share on other sites

noo ja się zastanawiam czasem kiedy mi psa podmienili ^^'
ale nie mieli kiedy, bo nie licząc wakacji w 2009 roku, gdzie pojechałam bez Holi (była jeszcze za mała plus przechodziła okres buntu) to nie rozstawałam się z nią na dłużej niż 8 godzin ^^'

to teraz wyszło że żyć bez siebie nie możemy :D

A Maszka się na mnie obraziła ...poszła spać do drugiego pokoju ... Holi nigdy nie śpi sama w pomieszczeniu ... a Masi to wszystko zwisa ..byle ktoś dał jej jeść i pozwolił pobiegać czy dołki pokopać ...a jak czasem pogłaszcze to super! ale jak nie mam ochoty to sobie mnie wołaj ile chcesz ^^' ale i tak kocham tą paskudę szczekającą na wszystko...

dziś spotkaliśmy na swej drodze drobną starsza panią z dużym (troszkę za grubym) wyżłem niemieckim szorstkowłosym ...pan wyżeł jest nam znany i czasem się z Masią pobawi, ale dziś Masza na niego z zębami wyskoczyła :mad: na co straszy już psiak nie był dłużny - tyle że jak on pokazał zęby to Masza chciała mi na ręce wejść :D ale nie ma tak dobrze ...po co atakuje pierwsza... może kiedyś się nauczy że na psy nie powinno się szczekać ...ona nawet jak chce się bawić czy przywitać to szczeka - ja wiem, że psy zazwyczaj odbiorą tej jej szczek pozytywnie (wysoki i piskliwy) ale właściciele tychże psów już nie .....a ja się zastanawiam czasem, czemu na mój widok z dwoma psami ludzie przechodzą na druga stronę ulicy :D


Za to Holi lubi sobie poburczeć, co zobaczycie na krótkich filmikach, kiedy specjalnie nakręcałam Holi na piłeczkę ;) ale tylko trochę bo wszyscy wiemy, że szczekać i miauczeć w domu nie wolno :evil_lol: jutro na dworze postaram się ją bardziej nakręcić byście usłyszeli jej gamę dźwięków bo jest cudna:D
a na obiad kupię kurczaka i nagram jak ładnie śpiewa jak coś chce^^'

Link to comment
Share on other sites

mam!!

Holi i zabawa ;)

w ciągu dnia -->o mało łapek nie pogubiła^^



a tu zła Holi :D
http://www.youtube.com/watch?v=GIOuT2ShRYo



i jeszcze tutaj - żeby nie było jak widać choć zabawki oddawać nie chce to ładnie potrafi się wyciszyć za pomocą jednej komendy :) a to że tylko na kilka sekund...
http://www.youtube.com/watch?v=3xmldDoatEU



jakość filmików kiepska bo światło w domu mam marne :)
A Masia w domu tylko śpi ...


śpiewająca Holi jutro :)

Link to comment
Share on other sites

no to jeszcze zaczątek tego co potrafi z siebie wydać :D niestety kiełbaska jest mało zachęcająca (znaczy bardziej by śpiewała np do kurczaka...)
ja wiem, że to jest mało dydaktyczne, wiem, że pies nie powinien żebrać...ale wiecie co? ja to lubię ... lubię jeść z ta małpką u boku ...zawsze jest zabawnie



a tu końcówka, a jako że Holi była motywowana przez nas do skamlenia to dostała nagrodę ..a co! czasem się jej coś należy ;) no i Maszka się załapała na kawałek kolacji ....to dopiero jest chytrus ...wie, że zawsze coś dostanie bo grzecznie i cicho siedzi :evil_lol:
http://www.youtube.com/watch?v=GpXeMU9eMVM



mam jeszcze filmik jak się bawią chwilę, co ostatnio rzadko się zdarza ...ale to już jutro, zresztą nikt poza Nemoo nie lubi mojej Holi :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...